woofer yardımm!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

woofer yardımm!!!

İleti 37skoda37 » 12 Tem 2007, 00:31

Daha%20Detaylı%20Görmek%20İçin%20Tıklayın..!

Power Handling, RMS 300 Watts
Power Handling, Peak 1200 Watts
Sensitivity 93dB
Impedance 1 or 4 Ohms depending on wiring
Mounting Depth 5-5/8"
Cut-Out Diameter 13-7/16"

Edison ED-804A.4 kanal mofset amfi.950 watts çıkış gücü.

Arkadaşlar jameson anfi almaktan vazgeçtim edison aldım.bununn yanına jnl 1000lik alacaktım ondanda vazgeçtim 1200 almak istiyorum yalnız edisonun 1200wattlığı besleyebilme konusunda şüphem var.internette bakmadığım site kalmadı bu konu hakkında ama bulamadım.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar acil cevaplarınızı bekliyorum

37skoda37
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti erkangroup » 10 Ağu 2007, 11:34

besleme derken  nasıl yani elektriksel olarak mı;
eğer öyle ise besleme kablosunu 2*1.5mm. kesit kullan sıkıntı olmaz

eğer ses gücüyle ilgili bi sıkıntın varsa yani sesi çok açtığında seste kesinti yaşarım diyorsan, bi tane kapasitör bağlaman gerekiyor. bu aşırı bass fazla akım çektiğinden aküden gelen beslemeyi dengeliyor.

Ama kısa bi hatırlatma yapayım. araç çalışmıyorken sesi fazla açıp uzun süre dinlersen aküyü bitirirsin..

saygılar...
erkangroup
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 37skoda37 » 13 Eyl 2007, 19:05

[quote="erkangroup"]besleme derken  nasıl yani elektriksel olarak mı;
eğer öyle ise besleme kablosunu 2*1.5mm. kesit kullan sıkıntı olmaz

eğer ses gücüyle ilgili bi sıkıntın varsa yani sesi çok açtığında seste kesinti yaşarım diyorsan, bi tane kapasitör bağlaman gerekiyor. bu aşırı bass fazla akım çektiğinden aküden gelen beslemeyi dengeliyor.

Ama kısa bi hatırlatma yapayım. araç çalışmıyorken sesi fazla açıp uzun süre dinlersen aküyü bitirirsin..

saygılar...
[/QUOTE]

Ewet şu an kapasitöre ihtiyacım var.Araçta sis lambası,flash lamba,neon üstüne ses tesisatı koyunca biraz zorlandı.kapasitör ihtiyaç oldu:)
37skoda37
Yeni Üye
Yeni Üye

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir