Navigasyon Cihazı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Navigasyon Cihazı

İleti Bluedays » 02 May 2011, 11:30

Arkadaşlar birkaç gündür navigasyon almak için araştırmalar yapıyorum.
Benim beklentim navigasyon+video+müzik +fm transmitter fonksiyonlarını kapsaması idi.
Bu hususta bayağı bir araştırma yaptım. Sİzleri de bilgilendirmek istedim.
İki adet markada karar kıldım. Birisi navitech diğeri next
Ben navitech qx-512 diye bir cihazı var karar kılmıştım. Forumlardan anladığım kadarıyla herkes next markasından çok memnun. Hiçbir olumsuz yoruma denk gelmedim. (Onlarca site dolaşmama rağmen)
Navitechten vazgeçme aşamasındayım. Şikayetlerin olduğu sikayetvar sitesine baktım. Her cihaza bir çok sikayet gelmiş. Next'e 1 adet şikayette bulunulmuş ve sorun derhal çözülmüş.
Ben next'in 4624 nolu cihazını almayı düşünüyorum. Ekranı 4,3 inç bu bana video izlemede sorun yaratırmı bilmyiorum ama sanmıyorum.
Sizlerin de görüşlerini almak istiyorum.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti octaviaman » 02 May 2011, 16:37

Navitech kullanıyorum memnunum.Ekonomi+kalite bakımından tek geçerim.
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti alpino » 02 May 2011, 16:49

kesinlikle dostum navigasyon konusunda navitech'ten başkasını düşünme. dünyanın en iyi navigasyon yazılımı olan IGO'yu kullanıyorlar. alıcıları güçlü, ve teknik servisleri çok iyi. sürekli cihazın şarjda kalmasından dolayı ömrü tükenen pilini bile garantiden değiştiler.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir