arkadşlar yardım

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arkadşlar yardım

İleti trgskaan » 25 May 2011, 01:16

2005 skoda fabia'ma cd çalar alacağım orjinal olsun diyorum vede bu ürünü buldum bilgisi olan arkadaşlar bu ürün benim araca uyarmı yani tam olarak yerine sırtmadan otururmu birde bu ürün orjinalmi sizce skodanın böyle cd çaları varmı yardımlarınızı bekliyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... i-1/detay/?

İL BAKIŞTA TEK İKİNCİ BAKIŞTA MÜKEMMEL
Kullanıcı avatarı
trgskaan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kağan
Nereden: Sivas
Arabanız: 2005Fabia&2003Impreza

İleti hetepe » 25 May 2011, 07:19

Fabiaya mekanik olarak tam oturur ama, üst kısmına fabia teyp çerçevesinin çıtası gerekecek.
ekran ve tuş aydınlatması kırmızı-mavidir,skodanın yeşiliyle yakışmaz,
bu aydınlatmalar vw deki can-bus sistemi nedeniyle fabianın parklarını açtığınızda açılmaz, sadece çalışırken aydınlanır.
Fabiaya bu cihazı daha önce uygulayanların yorumlarına ekran, renginden dolayı fabiadaki bakış açısına göre geceleri okunmuyormuş.
Anahtar takılı değilken çalıştıramazsınız(can-bus nedeniyle).
Hepsine okey derseniz sonuçta güzel cihaz, yüksek ses çıkışı var, mp3 okuyor, orjinal görüntüsü nedeniyle hırsız çekmez.
Seçim sizin...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti trgskaan » 25 May 2011, 12:29

hetepe yazdı:Fabiaya mekanik olarak tam oturur ama, üst kısmına fabia teyp çerçevesinin çıtası gerekecek.
ekran ve tuş aydınlatması kırmızı-mavidir,skodanın yeşiliyle yakışmaz,
bu aydınlatmalar vw deki can-bus sistemi nedeniyle fabianın parklarını açtığınızda açılmaz, sadece çalışırken aydınlanır.
Fabiaya bu cihazı daha önce uygulayanların yorumlarına ekran, renginden dolayı fabiadaki bakış açısına göre geceleri okunmuyormuş.
Anahtar takılı değilken çalıştıramazsınız(can-bus nedeniyle).
Hepsine okey derseniz sonuçta güzel cihaz, yüksek ses çıkışı var, mp3 okuyor, orjinal görüntüsü nedeniyle hırsız çekmez.
Seçim sizin...

yani bu vw cd çaları ışıklarının uyumsuz olması eksi benim için diğer yandan parkı açınca ışıkları yanmıyacaksa oda kötüymüş yine orjinal fabia cd çalarına bakayım birde bu ürün hakkında bilginiz varmı benim fabianın kaset çalarına uyarmı cd tuşu var

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... 336/detay/?

yorumlarınız için teşekkür ederim
İL BAKIŞTA TEK İKİNCİ BAKIŞTA MÜKEMMEL
Kullanıcı avatarı
trgskaan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kağan
Nereden: Sivas
Arabanız: 2005Fabia&2003Impreza

İleti hetepe » 25 May 2011, 12:40

Ben de bunun bir benzerini kullanıyorum, teybinizde cd tuşu varsa uyar ama satıcıya vereceğiniz bilgi ile daha net bir fikir alabilirsiniz,
Satıcı size sorarsa bağlantı soketiniz ''8 pinli mini iso'' diyeceksiniz.
Golf 4, bora, passat b5, audi a3 (99-2002 arası) Octavia A4, super B 1 ile aynı olduğunu belirtebilirsiniz.
Montajı kolay, kullanımı keyifli, ses ise mükemmel diyebilirim.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir