Fabiama Oblio marka navigasyon cihazı aldım...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabiama Oblio marka navigasyon cihazı aldım...

İleti Cihan_06 » 15 Kas 2011, 12:59

En son Batıkantte aradığım adresi bulamayınca gittim Oblio marka 7" navigasyon cihazı aldım.

http://www.teknolojiankara.com/Products ... gasyo.html

Buradan akşamına teslim ettiler.Biraz büyük ekranlı ama yakın görme sorunu olunca bu iyi oldu.Şimdi Hız kameraları ikaz dahil her bilgiyi veriyor güzel alet.

Cihan_06
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia classic 2007

İleti Bluedays » 15 Kas 2011, 13:19

Cihan_06 yazdı:En son Batıkantte aradığım adresi bulamayınca gittim Oblio marka 7" navigasyon cihazı aldım.

http://www.teknolojiankara.com/Products ... gasyo.html

Buradan akşamına teslim ettiler.Biraz büyük ekranlı ama yakın görme sorunu olunca bu iyi oldu.Şimdi Hız kameraları ikaz dahil her bilgiyi veriyor güzel alet.

Bana sorsan tarif ederdim dostum :D
Hayırlı olsun, güle güle kullan. Navigasyon harika birsey. Benim görsel hafızam mükemmel olmasına rağmen, yol konusunda çok başarısızım. Dikkat etmiyorum sanırım. Navigasyon aldığımdan beri o kadar rahatım ki anlatamam. Yazıyorum adresi tıkırt ordayım.
Korkusuzca her yere gidebiliyorum. Bulamam, kaybolurum derdi yok.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti Cihan_06 » 16 Kas 2011, 09:36

Kesinlikle doğru.Fakat cihazı cama yapıştırmak uygun gelmedi acaba başka çözüm bulabilirmiyiz.Teybin altına mesela oralara nasıl monte edebiliriz bu aleti bunu düşünmeye başladım önerisi olan varmı nasıl yapabiliriz?....
Cihan_06
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Fabia classic 2007

İleti Bluedays » 16 Kas 2011, 09:52

Cihan_06 yazdı:Kesinlikle doğru.Fakat cihazı cama yapıştırmak uygun gelmedi acaba başka çözüm bulabilirmiyiz.Teybin altına mesela oralara nasıl monte edebiliriz bu aleti bunu düşünmeye başladım önerisi olan varmı nasıl yapabiliriz?....

Cihazı cama yapıştırmak derken, cihaz tutacağından bahsediyorsun değil mi? Tutacağı cama montalıyoruz. Bende next navigasyon var. Kullanacağım zaman tutacağı cama monte ediyorum. İşim bitince çıkartıyorum. Sürekli lazım olmuyor zaten. Teybin oraya monte ettin diyelim, giderken hiç bakmayacak mısın? Sadece sesle ne yazıkki çok faydalı olmuyor. Dönmeden evvel ilerde yapacağın manevrayı ekrandan görüyorsun. Bu yüzden ben önermem. En güzeli cama monte etmen.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir