ses sisteminden anlıyan bi içeri baksın ...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ses sisteminden anlıyan bi içeri baksın ...

İleti SilisTre » 29 Nis 2012, 11:17

Aracım sanayide rektefiye için beklrken arka panzlot hoparlörlerimi şoparlar çalmışlardı aracını satan iş arakdaşım hoparlörlerini hediye etti suuny sj 3180 bi teyp var buna Alpin usa 334 1000w 4 çıkış anfi bağlasam bu hoparlörlerle iş yaparmı .) kenwood 350 watt 2 tane bide evde 500 w lik bassım var ev sisteminin bası ama söküp bu anfiye bağlasam bi yardım cı olurmusunuz arkdaşlar ses sistemlerindne pek anlamıyorumda youtubede gördüm bu hoparlörlerin aynı var adamda gümdür gümdür çaldırıyor =) http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=ybLncPrpNwo&NR=1

Kullanıcı avatarı
SilisTre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdal tunalı
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Felicia

İleti wrestler » 29 Nis 2012, 13:00

Component hoparlörde gerekir önlere net ses alamassınız orjinallerle sesi actınızmı patlatır önleri ama önleri teyibden alıp diğerlerini anfiyede verilebilir birde teybin anfi çıkısı varmı? yoksa bide ona anfi çıkısana cevirmek için parça lazım baglatcagnız yere dikkat edin uyduruktan is yapıyolar cogu.
Kullanıcı avatarı
wrestler
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: şafak wrestler
Nereden: İzmir
Arabanız: felicia 1.6 glx

İleti forman37 » 29 Nis 2012, 14:17

adamın kolonları şuparlar çalmış :D adam kolonsuz kalmıs acayıp uzuldum kardes :) neyse allah yuzune gülmuş bak yenılerı geldı sana dedıgım gıbı bı amfı alırsan olay cozulur :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti djisis » 29 Nis 2012, 16:11

Çoğunlukla anfide bitiyor iş,
Ama önlere komponent bağlarsan çok tatlı ses alırsın,
Bagaj tarafına alırsan hoparlörleri biraz boğuk bir ses alabilirsin(Ses yankısından dolayı)...
djisis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bahadır AYDOĞDU
Nereden: Ankara
Arabanız: Forman 135 GLX

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir