felicia ses sistemim :) (kendi yapımım)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

felicia ses sistemim :) (kendi yapımım)

İleti baris.geyve » 03 Tem 2012, 20:50

yapımı tamamen bana ait olan sistemimi paylaşmak istedim... belki yapacak olanlara fikir olur..

aynı bastan elimde ikitane var buda şuanda ikisinide takmak için başladığım kabinler.. baslar mıknatısları dışarıda kalacak şekilde monte edilecekler yani ters... sakaryada profesyonel ses sistemleri montaj ve dizaynı yapıyorum...

Kullanıcı avatarı
baris.geyve
CLASSIC
CLASSIC

İleti unknown1 » 03 Tem 2012, 23:10

Güzel olmasına çok güzel ama arabayı tek kullanıyorsun heralde baksana bagajı öldürdüğüne göre :D
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti baris.geyve » 04 Tem 2012, 12:47

dediğin doğru yeni yapacağım kabinlerle bagajın 10/7si kullanılmaz olacak.. ilk yaptığım tek bass lı olanda alanın 10/4ü kullanılmaz haldeydi bayagı boşluk vardı ama ses beni tatmin etmedi.. hem bu işi yapıp hemde düşük performans kullanırsak olmaz değilmi =)

bunlarda ayna arkası tweeter ve kapıların orjinal 13cm hoparlör yerleri 16cm uyarlanmış hali..

Kullanıcı avatarı
baris.geyve
CLASSIC
CLASSIC

İleti unknown1 » 05 Tem 2012, 00:16

Sitede onca ses ile ilgili sorusu olan var. İllaki birileri ses sistemi diyor. Sana gelseler ya. Bu arada orjinal duruyorlar ama kapıdaki hoparlörün kapağını kapatırsan tabi :D
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Arabanız: unknown

İleti baris.geyve » 05 Tem 2012, 08:47

kapağı hususi kapatmıyorum hoparlörün göbeğindeki füzemsi körük kapağa çarpıyor.. orjinal kapaktada kesme biçme yapmak istemedim yoksa iç kısmı alınabilir... isteğe göre herşey yapılabilir tabiki..
Kullanıcı avatarı
baris.geyve
CLASSIC
CLASSIC

İleti efboacestc » 05 Tem 2012, 20:57

usta kapı kolonlarını nasıl soktun oraya aynı şekil kolondan bendede var ben sokamadım oraya :) biyerleri kesip biçtinmi ?
efboacestc
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Arabanız: Golf GTİ (limited edition)

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir