orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

İleti OPTIMUS_PRIME » 29 Oca 2013, 14:07

SEVGİLİ ARKADAŞLAR YILLARDIR ÜYE OLARAK BULUNDUĞUM SKODAM.COM A EN SONUNDA SPONSOR OLARAKTA KATILIP AUDIOSOURCES FIRMASI İLE ORTAK ÜRETİMİMİZ OLAN ORJİNAL SKODA WOLKSWAGEN MULTİMEDİA ÜRÜNLERİDE TANITMAK KISMETMİŞ.

BU BAŞLIK ALTINDA ÜRÜNLERİMİZİ EN İNCE DETAYLARINA KADAR SİZLERE TANITACAK ELİMİZDEN GELDİĞİNCEDE HEM SATIŞ ESNASINDA HEMDE SATIŞ SONRASINDA SORU VE İHTİYACLARINIZA HEM BURADAN HEMDE KENDİ ŞİRKET KANALLARINDAN DESTEK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ.öNCELİKLE ŞUNU BELİRTMEK İSTERİM Kİ BU PAZAR DA SATILAN FARKLI MARKALAR ADI ALTINDA BİRÇOK FARKLI OEM ÜRÜN MEVCUT FAKAT BİZİM FARKIMIZ ÖNCELİKLE ÜRETİM SÜRECİNDE BİREBİR ORJİNAL SKODA VE VOLKWAGEN MULTİMEDİA ÜRÜNLERİNİN İŞLETİM VE SİSTEM MANTIĞINA SADIK KALARAK AYNI KALİTEYİ VE GÖRSELLİĞİ HEM HARDWARE HEMDE SOFTWARE OLARAK YAKALAYAN TEK MARKADIR ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEDİKÇE VE FORUMDA SATIN ALIP KULLANAN ARKADAŞLARIN MEMNUNİYETLRİNİ GÖRDÜKÇE BUNUN SİZLERDE FARKINA VARACAKSINIZ.

GELELİM ÜRÜNLERİMİZE ;

OPTIMUS ANS810

ANS810 8 INCH BUYUKLUĞUNDE BİR EKRANA SAHİPTİR.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OPTIMUS ANS610

ANS610 7 INCH BUYUKLUGUNDE BİR EKRANA SAHİPTİR.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OPTIMU ANS510

ANS510 ORJINAL RNS VE COLOMBU ILE BIREBIR AYNI OLCULERDE VE 6.5 INCH BUYUKLUĞUNDE BIR EKRANA SAHIPTIR.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OPTIMUS ANS620ANS620 YETI VE OCTAVIA YA OZEL 7 INCH BUYUKLUGUNDE BIR EKRANA SAHIPTIR.------------------------------------------------------------------------------------------------------OPTIMUS ANS710ANS710 VOLKSWAGEN TOUREG E OZEL BIR MULTIMEDIA URUNDUR.------------------------------------------------------------OPTIMUS ANS420

ANS420 ESKI KASA FABIA POLO GIBI ARAC SAHIPLERININ DORT GOZLE BEKLEDIGI 6.5 INCH EKRANA SAHIP OZEL BIR URUNDUR.

OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti OPTIMUS_PRIME » 29 Oca 2013, 14:46

OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Fabian » 29 Oca 2013, 18:16

1.750 -1.800 TL tüm fiyatlar..

Naptın üstad...

Tamam orjinal yazılım vs de, öyle böyle değil kanımca, çok paraa...

Neden çok diyorum, piyasada çok fazla model var sizin de dediğiniz gibi alternatif olarak. En kralı verdiğiniz fiyatın yarısına tekabül ediyor. Hatta internet üzerinden Çin ve Kore'de ki Türk satıcılar daha da ucuza temin edebiliyor..Ha garantisi ,iadesi vs tartışılır..

Ayrıca, aracına bu fiyatlara bu tür aksamlar takacak kişinin çok ama çok fazla aracına bağımlı olması gerekir. Bağımlı olsa da, aracın rutin masraflarının yanında bu fiyatlarla orj. teyp takmak biraz lüx..
Fabian
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fabian
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

İleti OPTIMUS_PRIME » 29 Oca 2013, 21:31

Fabian yazdı:1.750 -1.800 TL tüm fiyatlar..

Naptın üstad...

Tamam orjinal yazılım vs de, öyle böyle değil kanımca, çok paraa...

Neden çok diyorum, piyasada çok fazla model var sizin de dediğiniz gibi alternatif olarak. En kralı verdiğiniz fiyatın yarısına tekabül ediyor. Hatta internet üzerinden Çin ve Kore'de ki Türk satıcılar daha da ucuza temin edebiliyor..Ha garantisi ,iadesi vs tartışılır..

Ayrıca, aracına bu fiyatlara bu tür aksamlar takacak kişinin çok ama çok fazla aracına bağımlı olması gerekir. Bağımlı olsa da, aracın rutin masraflarının yanında bu fiyatlarla orj. teyp takmak biraz lüx..
FABIAN İSMİNİ BİLEMEDİĞİM İÇİN FABIAN DİYE HİTAB EDİYORUM KUSURUMA BAKMA.ÖNCELİKLE PİYASADA BİRÇOK MODEL VAR FAKAT ALTERNATİF OLARAK HİÇBİR MODEL YOK EĞER BİRAZ ARAŞTIRIR VE KULLANAN ARKADAŞLARIMIZDAN FİKİR ALIRSAN SENİNDE BUNU ANLAYACAĞINA İNANIYORUM.PİYASADA ŞU AN BİZİM ÜRÜNÜMÜZE EN YAKIN VE KALİTELİ DİYEBİLECEĞİMİZ ÜRÜN ZENEC DİR Kİ ODA VW SERVİSLERİNDE 3500 TL GİBİ BİR RAKAMA SATILMAKADIR VE SENİN PİYASADA GÖRDÜĞÜN ÜRÜNLERE GELİNCE ÖNCELİKLE BİR ÜRÜNÜN KULLANIM ÖMRÜ VE FİYAT PERFORMANS ORANI O ÜRÜNÜN KALİTESİNİ BELİRLER.DİĞER CİHAZLARI KÖTÜLEMEK GİBİ BİR NİYETİM YOK AMA EĞER DETAYLI BİLGİ İSTERSEN EN İNCE AYRINTISINA KADAR ÖZELDEN MESAJ ATAR VE SORULARINA GEREKLİ CEVAPLARI VERİRİM O ZAMAN ARADA NE KADAR BÜYÜK BİR FARK OLDUĞUNU VE BELİRLEDİĞİMİZ FİYATIN BU FARKIN YANINDA ÇOK CÜZİ KALDIĞINI SENDE ANLAMIŞ OLURSUN Kİ AYRICA FORUM ÜYELERİNE %15 DAİMİ İNDİRİM VE 12 TAKSİT SEÇENEĞİMİZ DE VAR BU ŞEKİLDE FİYAT ZATEN 1530 TL GİBİ BİR RAKAMA DENK GELİYOR.GELELİM ÇİNDEN TEMİN EDİLENLERE O SATICILAR SİZE ÜRÜNÜ SATARLAR VE SİZ O ÜRÜN TÜRKİYE YE GELDİĞİNDE 180 EURO TRT BANDROLÜ ÖDEMEK ZORUNDA KALIRSINIZ ASTARI YÜZÜNDEN PAHALIYA GELİR AMA TABİKİ HİÇBİRİ ÖNCEDEN BUNU SİZE SÖYLEMEZ.DONANIM FORUMDA BUNUNLA İLGİLİ BU BAŞLIĞI İNCELEMENİ TAVSİYE EDERİMhttp://forum.donanimhaber.com/m_42641713/tm.htmGARANTİ VE ÜRÜN İADESİ KONUSUNA GELİNCE ONU SENDE ZATEN KABUL ETMİŞSİN.TAKDİR EDERSİN Kİ BÜTÜN BUNLARI MÜŞTERİYE SUNMAK BİR MALİYET GETİRİYOR.İNŞALLAH SORULARINA NET CEVAPLAR VEREBİLMİŞİMDİR.EĞER ÜRÜN İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİYE İHTİYAC DUYARSAN SANA BURADAN HER ZAMAN YARDIMCI OLMAKTAN MEMNUNİYET DUYARIM ... SAYGILAR
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti maximous » 29 Oca 2013, 22:00

Hocam peki bu ürünleri nerde ve nasıl monte ettirebiliriz ?

Benim aracım 2011 model Octavia. Orjinal Columbus ve Bolero kaç inc bilmiyorum. Benim araca hangi ürününüz uyumlu olur acaba ?

Teşekkürler..
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti OPTIMUS_PRIME » 30 Oca 2013, 01:05

maximous yazdı:Hocam peki bu ürünleri nerde ve nasıl monte ettirebiliriz ?

Benim aracım 2011 model Octavia. Orjinal Columbus ve Bolero kaç inc bilmiyorum. Benim araca hangi ürününüz uyumlu olur acaba ?

Teşekkürler..
Merhabalar , siz alışverişi gerçekleştirdikten sonra istanbul bayimiz size montaj konusunda yardımcı olacaktır.Bolero 6.5 inch bir ekrana sahiptir.Ayrıca sizin aracınıza uyumlu olan modelimiz ANS620 dir 7 inch high resolution ekrandır , boleronun yerine birebir ölçü olarak uyar ve birebir octavia sistem uyumludur http://www.almayagel.com/Optimus-ANS-620-skoda-octavia-ve-yeti-icin-ozel-model,PR-33982.html ve ayrıca çerceve yada onun gibi ek elemanlar gerektirmez octavia için özel üretilmiştir.Montajıda aynen bolero montajı gibi tak çalıştır mantığındadır ve eksta bir kablolama yada ayar gerektirmez araç cihazı ve cihazda aracı direk olarak algılar.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti trgskaan » 30 Oca 2013, 01:08

Bu köşeli olanlar 2005 fabia'ya uyarmı
İL BAKIŞTA TEK İKİNCİ BAKIŞTA MÜKEMMEL
Kullanıcı avatarı
trgskaan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kağan
Nereden: Sivas
Arabanız: 2005Fabia&2003Impreza

İleti OPTIMUS_PRIME » 30 Oca 2013, 01:10

trgskaan yazdı:Bu köşeli olanlar 2005 fabia'ya uyarmı
Evet köşeli olanlar eski kasa fabialar için özel yeni üretimdir birebir ölçüleriyle uyumludur yanlız stoklarımıza şubat sonu itibariyle girecektir www.almayagel.com adlı sitemize üye olup haberlere abone olursanız stoklara girdiğinde haberdar olursunuz.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Fabian » 30 Oca 2013, 09:48

Bağımlısı olsam arabanın , 8-10 yıl kullansam gözümü karartıp alır takarım, cebimde param olsa o başka..

Araba sonuçta..

Yarın problemleri başgösterir satmak zorunda kalırsın. Gelir birisi vurur, perte çıkar.. Kimse de demez ki, aga bu nedir? Çıkarır internette satmaya kalkarsın, elinde kalır.. Veya değerinin çok altına satılır..

Ha jetta, passat, Toureg'i olan adam çok fazla düşünmez gibime geliyor, bakmaz parasına alır , aracındaki özellikleri çok çook aşan bir cihazsa..

Ama benim gibi eski kasa Fabia sahibi birisine 1500 de olsa çok geldi, kusura bakma..

1000-1100 desen, oturup düşünürdüm..o bile kesin değil.. Hayırlı satışlar..
Fabian
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fabian
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Fabia

İleti hetepe » 30 Oca 2013, 09:58

Alper bu işe gireceğini söylediğinde -kaliteyi ve + özellikleri hesaba katmadan- ucuz ama iş görecek birşeyler getirtir diye umutlanmıştım, ama bunlar biraz sosyete işi, 15 liralık arabaya kalın gelir, gülerler bize...
Hayırlı satışlar olsun...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti OPTIMUS_PRIME » 30 Oca 2013, 12:54

Fabian yazdı:Bağımlısı olsam arabanın , 8-10 yıl kullansam gözümü karartıp alır takarım, cebimde param olsa o başka..

Araba sonuçta..

Yarın problemleri başgösterir satmak zorunda kalırsın. Gelir birisi vurur, perte çıkar.. Kimse de demez ki, aga bu nedir? Çıkarır internette satmaya kalkarsın, elinde kalır.. Veya değerinin çok altına satılır..

Ha jetta, passat, Toureg'i olan adam çok fazla düşünmez gibime geliyor, bakmaz parasına alır , aracındaki özellikleri çok çook aşan bir cihazsa..

Ama benim gibi eski kasa Fabia sahibi birisine 1500 de olsa çok geldi, kusura bakma..

1000-1100 desen, oturup düşünürdüm..o bile kesin değil.. Hayırlı satışlar..
Ne diyim fabian kardeşim belki sende kendi yönünden haklısındır tabiki.Tek diyecebileceğim birgün Rabbim İnşallah sanada Toureg alacak gücü kısmet eder
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 30 Oca 2013, 12:57

hetepe yazdı:Alper bu işe gireceğini söylediğinde -kaliteyi ve + özellikleri hesaba katmadan- ucuz ama iş görecek birşeyler getirtir diye umutlanmıştım, ama bunlar biraz sosyete işi, 15 liralık arabaya kalın gelir, gülerler bize...
Hayırlı satışlar olsun...
Valla kardeşim olmuşken yapmışken adam gibi piyasada muadili olmayacak bir ürün getirelim dedik öyle oluncada maliyet haliyle fazlalaştı ama dert etme nisan da inşallah çine fuara gideceğim ayın 11 i gibi o zaman söz mutlaka sana uygun bişeyler bakacağım.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 30 Oca 2013, 15:47

Eyvallah; önemli değil aslında...düşünmen bile yeter...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti oktay74 » 30 Oca 2013, 15:59

fiyatlar tuzlu... :)
oktay74
CLASSIC
CLASSIC

İleti ahmetg23 » 30 Oca 2013, 19:13

Selam Alper bey,benim araç 2011 octavıa elagance radıo swing var ANS620 sanırım bizim araca uyan benim merak ettiğim ses kalitesi olarak swıngten iyimi ,çünkü benzer birkaç markayı başka araçlarda inceledim ve vazgeçtim ses daha kötü gelmişti.montaj ayrı sorun elazığda yaptırabilirmiyim ayrıca geri görüş için kamerası da orjinal varmı ve montajda sorun çıkarırmı? şimdiden teşekkür ederim .
ahmetg23
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet gerçek
Nereden: Elazığ
Arabanız: octavıa 1.4 tsı 2011 elagance

İleti sidanemin » 30 Oca 2013, 21:15

OPTIMUS ANS810 2010 MODEL OCTAVİA YA UYARMI BÜTÜN ÖZELLİKLERİ ÇALIŞTIRMI MESELA DİREKSYON KUMANDASI KLİMAYI EKRANDA GÖSTERMESİNİ
sidanemin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: emin güllü
Nereden: Düzce
Arabanız: skoda octavia

İleti OPTIMUS_PRIME » 30 Oca 2013, 22:57

oktay74 yazdı:fiyatlar tuzlu... :)
mercedes te tuzlu :)
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 30 Oca 2013, 23:02

ahmetg23 yazdı:Selam Alper bey,benim araç 2011 octavıa elagance radıo swing var ANS620 sanırım bizim araca uyan benim merak ettiğim ses kalitesi olarak swıngten iyimi ,çünkü benzer birkaç markayı başka araçlarda inceledim ve vazgeçtim ses daha kötü gelmişti.montaj ayrı sorun elazığda yaptırabilirmiyim ayrıca geri görüş için kamerası da orjinal varmı ve montajda sorun çıkarırmı? şimdiden teşekkür ederim .
Ahmet Bey ans620 özellikle ses için yapılmış bir cihazdır ki hatta hiçbir cihazda olmayan bas tiz woofer frekans değerlerini bile ayarlayabileceğiniz özel menülere sahiptir.Yani kısaca ses konusunda swing yanında çok standart bir cihaz olarak kalır... büsait olduğum bir zaman da özel ayar menüsünün fotografını size gönderirim
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir