orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

İleti OPTIMUS_PRIME » 30 Oca 2013, 23:06

sidanemin yazdı:OPTIMUS ANS810 2010 MODEL OCTAVİA YA UYARMI BÜTÜN ÖZELLİKLERİ ÇALIŞTIRMI MESELA DİREKSYON KUMANDASI KLİMAYI EKRANDA GÖSTERMESİNİ
sidanemin diğer cihazlardan en büyük farkımız bizim cihazımızda öyle direksiyon tuşlarını uyarlama ayarlama tanıtma felan gibi şeyler yok ben tam net bilgi veremedim galiba ans810 u taktığınız anda araç orjinal ünite olarak tanır ve ekstradan hiçbir uygulama yapmanız gerekmez aynen bütün fonksiyonları klima göstergeleri tuşlar dahil hepsi çalışır.

OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti OPTIMUS_PRIME » 31 Oca 2013, 12:29

sidanemin yazdı:OPTIMUS ANS810 2010 MODEL OCTAVİA YA UYARMI BÜTÜN ÖZELLİKLERİ ÇALIŞTIRMI MESELA DİREKSYON KUMANDASI KLİMAYI EKRANDA GÖSTERMESİNİ
bütün özellikler eksiksiz aynen orjinal ünitede nasıl ile o şekilde çalışır.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 01 Şub 2013, 22:35

hetepe yazdı:Eyvallah; önemli değil aslında...düşünmen bile yeter...
estagfirullah ben laf olsun diye söylemedim gerçekten bakacam uygun güzel bişey bulacağıam eminim tek sorun yanımda getirirken gümrüğe takılmasın yeterki
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fmaka » 02 Şub 2013, 00:05

alper hocam bende a5 için düşünüyorum daha öncede özel mesajdan yazışmıştık sanırım yaza bi hesap işinde sorun olmazsa alacağım umarım o zaman için bi fiyat ayarlaması yada taksit seçeneğinde değişiklik olmaz.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti OPTIMUS_PRIME » 03 Şub 2013, 01:32

fmaka yazdı:alper hocam bende a5 için düşünüyorum daha öncede özel mesajdan yazışmıştık sanırım yaza bi hesap işinde sorun olmazsa alacağım umarım o zaman için bi fiyat ayarlaması yada taksit seçeneğinde değişiklik olmaz.
bahsettiğiniz süre baya bi uzun ama olacağını sanmıyorum olursada yinede elimizden geleni yapmaya çalışırız
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti berkin » 03 Şub 2013, 09:37

Benim 2008 fabia elegance a uygun olan modeli hangisi . Ve Görüntülü park sensör özelligi ile direksiyon kumandası aktif çalışacakmı?
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti hetepe » 04 Şub 2013, 13:34

Gerekli açıklamalar önceki sorularda yapılmış...bu ürünlerin tamamı, soketleri takıldıktan sonra başka işlem gerektirmeyen türden, uyumlu yani...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti OPTIMUS_PRIME » 05 Şub 2013, 20:14

ARKADAŞLAR ŞU AN TANITIM ARABAMIZLA KOCAELİDEYİM YARIN KOCAELİ VE GEBZE Yİ DOLAŞACAĞIM , PERŞEMBE , CUMA VE CUMARTESİ İSE İSTANBUL DA OLACAĞIM OPTIMUS ANS 610 U GORUP TEST ERMEK ISTEYEN ARKADASLAR BANA 0 533 665 71 55 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRLER.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oxmoxtox » 05 Şub 2013, 21:01

vana da gelecek misiniz?
oxmoxtox
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: serhat
Nereden: Adana
Arabanız: skoda fabia 1,4 tdi

İleti OPTIMUS_PRIME » 05 Şub 2013, 21:22

oxmoxtox yazdı:vana da gelecek misiniz?
malesef van bira zor gözüküyor henüz yeni bayilikler vermeye başladık ama elbet vanada sıra gelecektir fakat baya bi sürer herhalde :(
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti murat çelik » 05 Şub 2013, 21:42

hocam öncelikle hayırlı satışlar bendede octavıa 2012 elegans var benim araca uygun çihazda ekranda navigasyonu görebilcemmi sokakları medıa yı bu özellik rns 510 larda var bunlarda varmı
murat çelik
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat çelik
Arabanız: octavıa 1.6tdı Elegans

İleti OPTIMUS_PRIME » 05 Şub 2013, 22:08

murat çelik yazdı:hocam öncelikle hayırlı satışlar bendede octavıa 2012 elegans var benim araca uygun çihazda ekranda navigasyonu görebilcemmi sokakları medıa yı bu özellik rns 510 larda var bunlarda varmı
tabiki navigasyonu görebilecekte sesli uyarılarını duyabileceksinde ayrıca rns510 da bulduğun bütün özellikler artı üzerine sayısız özelliğe daha sahip oalcaksın
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 05 Şub 2013, 22:11

OPTIMUS_PRIME yazdı:
murat çelik yazdı:hocam öncelikle hayırlı satışlar bendede octavıa 2012 elegans var benim araca uygun çihazda ekranda navigasyonu görebilcemmi sokakları medıa yı bu özellik rns 510 larda var bunlarda varmı
tabiki navigasyonu görebilecekte sesli uyarılarını duyabileceksinde ayrıca rns510 da bulduğun bütün özellikler artı üzerine sayısız özelliğe daha sahip oalcaksın
donöüşte ankara dan geçeceğim istersen pazar günü geçerken uğrarım incelersin
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti murat çelik » 05 Şub 2013, 23:08

OPTIMUS_PRIME yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:
tesekkur ederim ben rns 510 u aldım bu haftada takcam aradaki farlı merak ediyordum fazlası varsa biz boşa bir sürü para verdik desene daha önce olsa idi düşünürdüm peki benim rns ye olcak geri görüş kamera sistemi varmı sizde
murat çelik
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat çelik
Arabanız: octavıa 1.6tdı Elegans

İleti platinyeti » 06 Şub 2013, 10:47

Arkadaşlar forumu baştan sona okudum.endişeye mahal yok Alper Bey'den ans 810 U yeti me taktırdım alet tıkır tıkır çalışıyor resimleri eklemeyi başarabilirsem resimli anlatım yaparım bu arada Alper beyin geri görüş kamerası sözü var Nisan ayında bekliyorum.serviste takıldı cihaz ve ustalar bile satışını yapmak istediklerini söylediler.kaliteli cihaz gerçektende rnslerin birebir formatında. Dikkat edeceğiniz tek şey teyp çerçevesinin uyup uymayacağı bazı modellerde değişim gerekebilir Alper beye teşekkürler ve hayırlı satışlar
platinyeti
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alper
Nereden: Yozgat
Arabanız: skoda yeti dsg amb.

İleti OPTIMUS_PRIME » 07 Şub 2013, 00:02

platinyeti yazdı:Arkadaşlar forumu baştan sona okudum.endişeye mahal yok Alper Bey'den ans 810 U yeti me taktırdım alet tıkır tıkır çalışıyor resimleri eklemeyi başarabilirsem resimli anlatım yaparım bu arada Alper beyin geri görüş kamerası sözü var Nisan ayında bekliyorum.serviste takıldı cihaz ve ustalar bile satışını yapmak istediklerini söylediler.kaliteli cihaz gerçektende rnslerin birebir formatında. Dikkat edeceğiniz tek şey teyp çerçevesinin uyup uymayacağı bazı modellerde değişim gerekebilir Alper beye teşekkürler ve hayırlı satışlar
teşekkür ederim adaşım , inşallah uzun yıllar mutlu mesut kullanırsın bizde senin gibi bir müşteriye hizmet etmekten memnunuz
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 07 Şub 2013, 00:03

murat çelik yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:
tesekkur ederim ben rns 510 u aldım bu haftada takcam aradaki farlı merak ediyordum fazlası varsa biz boşa bir sürü para verdik desene daha önce olsa idi düşünürdüm peki benim rns ye olcak geri görüş kamera sistemi varmı sizde
alınmışın kötüsü olmaz murat kardeşim her ne kadar bizim cihaz rns 510 dan çok daha fazla özellik ve imkan sunuyor olsada rns510 da nihayetinde hem orjinal hemde kaliteli bir ünite uzun yıllar huzurla kullanırsın , hayır olsun
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tolga7482 » 07 Şub 2013, 09:16

OPTIMUS_PRIME yazdı:
murat çelik yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:
alınmışın kötüsü olmaz murat kardeşim her ne kadar bizim cihaz rns 510 dan çok daha fazla özellik ve imkan sunuyor olsada rns510 da nihayetinde hem orjinal hemde kaliteli bir ünite uzun yıllar huzurla kullanırsın , hayır olsun

Yorumu çok beğendim.
tolga7482
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tolga İplikci
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Yeti

ÖncekiSonraki

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir