orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

İleti ayee » 07 Şub 2013, 10:43

yeni işinizde başarılar dilerim sorum olacak bu ANS420 ürünün FABİA 1 e takılmış hali fotosu veyahut videosu varmı araçta nasıl duruyor görmek isterim cuk mu oturuyor yoksa eğretimi onu merak ediyorum . ;)

Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kocaeli
Arabanız: skoda

İleti OPTIMUS_PRIME » 07 Şub 2013, 22:30

ayee yazdı:yeni işinizde başarılar dilerim sorum olacak bu ANS420 ürünün FABİA 1 e takılmış hali fotosu veyahut videosu varmı araçta nasıl duruyor görmek isterim cuk mu oturuyor yoksa eğretimi onu merak ediyorum . ;)
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.şu an elimde foto yok malesef ama özel olarak üretildiği için bizim cihazlarımızın hiçbir modelinde öyle sonradan takılmış imajı yada eğreti durma gibi bir durum söz konusu değildir.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti ayee » 07 Şub 2013, 23:14

OPTIMUS_PRIME yazdı:
ayee yazdı:yeni işinizde başarılar dilerim sorum olacak bu ANS420 ürünün FABİA 1 e takılmış hali fotosu veyahut videosu varmı araçta nasıl duruyor görmek isterim cuk mu oturuyor yoksa eğretimi onu merak ediyorum . ;)
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.şu an elimde foto yok malesef ama özel olarak üretildiği için bizim cihazlarımızın hiçbir modelinde öyle sonradan takılmış imajı yada eğreti durma gibi bir durum söz konusu değildir.
cevebınız için teşekkürler ama çerçeve falan gerektiriyormu onu merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

İleti Drplasebo » 08 Şub 2013, 01:22

Merhabalar arkadaşlar, ben octavia elegance 2012 model arabama daha yeni ans620 taktırdım. Arabanın havası oldukça değişti . şu an için cihazdan oldukça memnunum. daha da kullandıkça sizlere izlenimlerimi aktarırım . Bu arada Alper beye cihazı almam ve taktırmam sırasında gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.
Drplasebo
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia elegance 2012

İleti OPTIMUS_PRIME » 08 Şub 2013, 21:50

ayee yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:
cevebınız için teşekkürler ama çerçeve falan gerektiriyormu onu merak ediyorum.
hayır çerçeve geretirmez yerine birebir uyumludur
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 09 Şub 2013, 21:16

Drplasebo yazdı:Merhabalar arkadaşlar, ben octavia elegance 2012 model arabama daha yeni ans620 taktırdım. Arabanın havası oldukça değişti . şu an için cihazdan oldukça memnunum. daha da kullandıkça sizlere izlenimlerimi aktarırım . Bu arada Alper beye cihazı almam ve taktırmam sırasında gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.
Memnuniyetiniz bizide memnun eder Tolga bey inşallah birgün gelecek herkes optimus un piyasada satılan çinde ise çöp niyetine 100 dolardan satılan ürünlerden olmadığını ve diğerleri ile karşılaştırılmaması gerektiğini sizin gibi anlayacaklar :-) Bu arada yarın sabah yolaçıkıyorum Ankara da görüşmek üzere ...
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti KRKMZ » 11 Şub 2013, 20:14

Alper abi selamlar,

Ankara'ya geldiysen seni ve aracındaki yapılan optimus, maxi dot, cruise control vs. vs. vs. tüm uygulamaları görmek isterim uygun bir zamanın olduğunda, herhangi bir Skoda buluşması olacak mı?
KRKMZ
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1.2 TSİ 105 Hp Ambiante Dinamik

İleti ayee » 11 Şub 2013, 23:10

ans 420 ile bu linkteki nin farkı ne yine sizin avrupadaki firmanın ürünü sanırsam ?
http://www.audiosources.net/productshow ... d=42&id=49
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

İleti OPTIMUS_PRIME » 12 Şub 2013, 07:54

ayee yazdı:ans 420 ile bu linkteki nin farkı ne yine sizin avrupadaki firmanın ürünü sanırsam ?
Bu ürün ANS 420 internetli modelidir ve farkı sadece internet ve kullanıcı menüsüdür ayrıca aşağıdaki linki açarsanız Audiosources ın Türkiye distribütörü olduğumuzu kendi gözlerinizle görürsünüz :)http://www.audiosources.net/newshow.asp?bid=16&id=7
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayee » 12 Şub 2013, 10:12

OPTIMUS_PRIME yazdı:
ayee yazdı:ans 420 ile bu linkteki nin farkı ne yine sizin avrupadaki firmanın ürünü sanırsam ?
Bu ürün ANS 420 internetli modelidir ve farkı sadece internet ve kullanıcı menüsüdür ayrıca aşağıdaki linki açarsanız Audiosources ın Türkiye distribütörü olduğumuzu kendi gözlerinizle görürsünüz :)http://www.audiosources.net/newshow.asp?bid=16&id=7
tabiki gördüm görmessem sizin avrupadaki firma diye hitap etmem :)
cevabınız için ayrıca teşekkür ederim..
ama ürün çok çok pahalı 17 18 bin liralık araç için bu rakam çok fazla daha makul olsa benim kanaatimce çok satarsınız benim kanatim bu tabiki işinize karışmış olmıyayım..
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

İleti OPTIMUS_PRIME » 12 Şub 2013, 13:00

ayee yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:
tabiki gördüm görmessem sizin avrupadaki firma diye hitap etmem :)
cevabınız için ayrıca teşekkür ederim..
ama ürün çok çok pahalı 17 18 bin liralık araç için bu rakam çok fazla daha makul olsa benim kanaatimce çok satarsınız benim kanatim bu tabiki işinize karışmış olmıyayım..
Rica ederim görüş alışverişi her zaman iyidir hem fiyat olarakta sanırım bir yanlış anlaşılma var , bu bahsettiğimiz ürün stoklarımıza henüz girmedi ama nisan ayı itibari ile girecek ve TV siz olanın fiyatı muhtemelen 1250 TV li olan ise 1350 olacak yani diğer ANS serisi modellerimizden daha ucuz olacak o konuda içiniz rahat olsun eğer www.almayagel.com resmi satış sitemize üye olursanız stoklara geldiğinde haberiniz olur.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayee » 12 Şub 2013, 13:22

benim aracım 2006 fabia abiante dizel sizdeki bu model oluyor sandığım kadarıyla ve fiyatıda 1750 ? siz 125 1350 demiştiniz
http://www.almayagel.com/Optimus-ANS-41 ... 33983.html
yada benim araca hangisinin olacağı konusunda bilgilendirirseniz sevinirim tam ölcülerindeki modeli usb-buletooth - navigasyon özelliği olan..

hem bu konuyu buradakonuşmamız iyi olur diğer alıcı arkadaşlarda bilgi sahibi olur kafalardaki sorular gider konu güncel kalır sizin içinde iyi konun güncelliği :D
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

İleti OPTIMUS_PRIME » 13 Şub 2013, 21:00

ayee yazdı:benim aracım 2006 fabia abiante dizel sizdeki bu model oluyor sandığım kadarıyla ve fiyatıda 1750 ? siz 125 1350 demiştiniz
http://www.almayagel.com/Optimus-ANS-41 ... 33983.html
yada benim araca hangisinin olacağı konusunda bilgilendirirseniz sevinirim tam ölcülerindeki modeli usb-buletooth - navigasyon özelliği olan..

hem bu konuyu buradakonuşmamız iyi olur diğer alıcı arkadaşlarda bilgi sahibi olur kafalardaki sorular gider konu güncel kalır sizin içinde iyi konun güncelliği :D
sevgili kardeşim 410 ile 420 arasındaki tek fark dış kasa renk farkıdır.Ölçü olarak birebir özel olarak üretilmiş modeldir yani kısaca yok kenarda açıklık yok dışarı doğru çıkıklık gibi birşey söz konusu olmaz yerine orjinal olarak oturur ve araçla birebir uyum sağlar o yüzden skotlarımıza girdiği gün sizlere bu ürünü gönül rahatlığı ile sunacağız ve inşallah sizlerde uzun yıllar memnuniyetle kullanacaksınız ayrıca araç multimedia sistemi olarak düşündüğünüzde usb den tv ye tutunda bluetooth a kadar olmayan eksik bir özelliğide yoktur içiniz rahat olsun. Üreticimizin web sitesindeki şu linkten özellikleri detaylarıyla mevcuttur.http://www.audiosources.net/productshow.asp?bid=28&tid=62&sid=62&id=94
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ahmet042 » 13 Şub 2013, 21:55

Hocam elimde skoda octavia 2012 eleganse modeli var ve aracıma böyle bir cihaz takmak istiyorum. Herhalde bizim araca uygun olan ANS620 görünüş olarak benim optımus ANS610 - 510 daha çok hoşuma gitti bu ürünler aracıma uygun mudur sitenizde uygun gözüküyor da yinede emin olmak istedim ayrıca bu ürünler arasındaki farklılıklar nedir ?
ahmet042
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: Konya
Arabanız: 2012 octavia elegance

İleti OPTIMUS_PRIME » 13 Şub 2013, 22:50

ahmet042 yazdı:Hocam elimde skoda octavia 2012 eleganse modeli var ve aracıma böyle bir cihaz takmak istiyorum. Herhalde bizim araca uygun olan ANS620 görünüş olarak benim optımus ANS610 - 510 daha çok hoşuma gitti bu ürünler aracıma uygun mudur sitenizde uygun gözüküyor da yinede emin olmak istedim ayrıca bu ürünler arasındaki farklılıklar nedir ?
Ahmet kardeşim ans610 ve ans510 un dış ebatları RNS510 orjinal ünite ile birebir aynıdır ve octavia rns510 çerçevesi aldığın takdirden (servisten alabilirsin) birebir uygundur sistem olarak tamamen RNS510 ile aynıdır.

Ayrıca ANS610 7 inch ANS510 ise 6.5 inch büyüklüğünde HD led ekrana sahiptir.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 15 Şub 2013, 09:19

ARKADAŞLAR BU GÜNDEN BAŞLAMAK ÜZERE 15 GÜNLÜK BİR KAMPANYA İLE TV SİZ ÜRÜNLERİMİZİN SATIŞ FİYATI 1350 TL YE ÇEKİLMİŞTİR VE KREDİ KARTINA 6 TAKSİT UYGULANACAKTIR..BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ÜLKEMİZDE Kİ YAYIN KALİTESİNDEN DOLAYI ZATEN HAREKET HALİNDE PEKTE İYİ BİR PERFORMANS VERMEYEN TV DEN VAZ GEÇEREK DİĞER BÜTÜN ÖZELLİKLERİ TAM OLMAK KAYDI İLE CİHAZLARIMIZA BU KAMPANYA FİYATINDAN SAHİP OLABİLİRSİNİZ ...
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tolga7482 » 15 Şub 2013, 09:23

OPTIMUS_PRIME yazdı:ARKADAŞLAR BU GÜNDEN BAŞLAMAK ÜZERE 15 GÜNLÜK BİR KAMPANYA İLE TV SİZ ÜRÜNLERİMİZİN SATIŞ FİYATI 1350 TL YE ÇEKİLMİŞTİR.BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ÜLKEMİZDE Kİ YAYIN KALİTESİNDEN DOLAYI ZATEN HAREKET HALİNDE PEKTE İYİ BİR PERFORMANS VERMEYEN TV DEN VAZ GEÇEREK DİĞER BÜTÜN ÖZELLİKLERİ TAM OLMAK KAYDI İLE CİHAZLARIMIZA BU KAMPANYA FİYATINDAN SAHİP OLABİLİRSİNİZ ...

geri görüş kamerası ne oldu Alper?
tolga7482
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tolga İplikci
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Yeti

İleti ayee » 15 Şub 2013, 11:23

OPTIMUS_PRIME yazdı:
ahmet042 yazdı:Hocam elimde skoda octavia 2012 eleganse modeli var ve aracıma böyle bir cihaz takmak istiyorum. Herhalde bizim araca uygun olan ANS620 görünüş olarak benim optımus ANS610 - 510 daha çok hoşuma gitti bu ürünler aracıma uygun mudur sitenizde uygun gözüküyor da yinede emin olmak istedim ayrıca bu ürünler arasındaki farklılıklar nedir ?
Ahmet kardeşim ans610 ve ans510 un dış ebatları RNS510 orjinal ünite ile birebir aynıdır ve octavia rns510 çerçevesi aldığın takdirden (servisten alabilirsin) birebir uygundur sistem olarak tamamen RNS510 ile aynıdır.

Ayrıca ANS610 7 inch ANS510 ise 6.5 inch büyüklüğünde HD led ekrana sahiptir.

ANS 420 de HD led ekran yok anladığımız kadarıyla
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir