orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

İleti OPTIMUS_PRIME » 15 Şub 2013, 18:12

ayee yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:
ahmet042 yazdı:Hocam elimde skoda octavia 2012 eleganse modeli var ve aracıma böyle bir cihaz takmak istiyorum. Herhalde bizim araca uygun olan ANS620 görünüş olarak benim optımus ANS610 - 510 daha çok hoşuma gitti bu ürünler aracıma uygun mudur sitenizde uygun gözüküyor da yinede emin olmak istedim ayrıca bu ürünler arasındaki farklılıklar nedir ?
Ahmet kardeşim ans610 ve ans510 un dış ebatları RNS510 orjinal ünite ile birebir aynıdır ve octavia rns510 çerçevesi aldığın takdirden (servisten alabilirsin) birebir uygundur sistem olarak tamamen RNS510 ile aynıdır.

Ayrıca ANS610 7 inch ANS510 ise 6.5 inch büyüklüğünde HD led ekrana sahiptir.

ANS 420 de HD led ekran yok anladığımız kadarıyla
kesinlikle vardır :) farklı modellere farklı ekran kullanılmıyor merak etmeyin hepsi aynı kalitededir. :)

OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti ahmet042 » 16 Şub 2013, 13:09

hocam ürünle ilgili bir kaç sorum daha olacak ..

-üründe gece modu var mı ? (Gece yolculuklarında göze gelen ışığı azaltmak için.)
-ürüne geri görüş kamerası takılabiliyor sizin Nisan ayında getireceğiniz kamerayla piyasada bulunan kameraların farkı nedir ?
-Ürün garantiyi bozar mı ?
-Ans 620 ye çerçeve gerekiyor mu ?
-Ans 620 ile Ans 610 un farkı nedir ?
-ürünlerin ses kaliteleri rns 510 kadar olabilir mi ses kalitesine çok önem veren biri olarak benim için önemli bir detay

(hocam sizden ricam ürünler hakkında daha açıklayıcı bilgiler vermek konuyu güncellemek )
teşekkürler..
ahmet042
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: Konya
Arabanız: 2012 octavia elegance

İleti OPTIMUS_PRIME » 16 Şub 2013, 22:30

ahmet042 yazdı:hocam ürünle ilgili bir kaç sorum daha olacak ..

-üründe gece modu var mı ? (Gece yolculuklarında göze gelen ışığı azaltmak için.)
-ürüne geri görüş kamerası takılabiliyor sizin Nisan ayında getireceğiniz kamerayla piyasada bulunan kameraların farkı nedir ?
-Ürün garantiyi bozar mı ?
-Ans 620 ye çerçeve gerekiyor mu ?
-Ans 620 ile Ans 610 un farkı nedir ?
-ürünlerin ses kaliteleri rns 510 kadar olabilir mi ses kalitesine çok önem veren biri olarak benim için önemli bir detay

(hocam sizden ricam ürünler hakkında daha açıklayıcı bilgiler vermek konuyu güncellemek )
teşekkürler..
Ahmet Bey sırası ile sorularınıza cevap vereyimAracınızın farlarını açtığınızda cihaz ekranını otomatik olarak gece moduna alır ve ışığını azaltır , ayrıca manuel olarak ekranı tamamen karartmakta mümkündür , cihaz çalışmıyor gibi gözzükür ama bütün fonksiyonlar ve tuşlar çalışır.Bazı servisler sırf necvox yada zenec takmak için garantiyi bozar size zenec verelim yada necvox verelim derler ama işin aslında harici bir elemandır ve kanuna göre bozmaz ayrıca servisten servise bu tavır değişir.Aracınız octavia yada yeti ise çerçeve gerekmez çünki ans620 bu modellere özel üretilmiştir.620 ile 610 arasındaki tek fark ön görünüşleridir onun haricinde anakart olsun işlemciler yada menü ve fonksiyonlar olsun hepsi birebir aynıdır.ANS serisinin ses kalitesine RNS ancak %50 oranında yaklaşabilir :) çıkışlar piyasadaki diğer cihazlara göre çok daha güçlüdür ve bu cihazlar özellikle profesyonel ses sistemleri için geliştirilmiştir , ayrıca anfi yada subwoofer için geliştirilmiş özel ayar menülerine kadar mevcuttur.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti Drplasebo » 17 Şub 2013, 01:17

Ahmet bey merhabalar, sizin aracınızda benimki gibi octavia 2012 elegance sanırım . Bu araca olacak model ans620. Ans610 modelini ww caddy si olan bir arkadasim yeni taktirdi ve onlarin ön konsolu bizimkinden çok farklı . Ben kendi aracıma birkaç hafta önce ans620 taktırdım ve ön konsola tam oturdu. Dokunmatigi olsun , aracın maxidot ekranla uyumu olsun birçok özelliği ile diğer ürünlerden oldukça farklı . Keşke bir araca monte halini çalışır durumda iken gorebilseydiniz çok kolay karar verirdiniz. Ben cihazı taktirmadan önce servise gittim ve dışarıda taktirmamin garantiyi bozmayacagini söylediler . Ben de Alper beyin önerdiği Ankara daki bir yerde taktırdım ve cihazdan oldukça memnunum.
Drplasebo
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia elegance 2012

İleti maximous » 17 Şub 2013, 12:20

Drplasebo hocam siz Ankarada yetkili serviste mi yoksa farklı bir yerde mi taktırdınız ? Ne kadara mal oldu ve ne kadar sürdü montajı ?

Teşekkürler..
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti Drplasebo » 17 Şub 2013, 17:56

Yalçın bey merhabalar. Ben serviste tanıdıklarım olmasına rağmen , aracın garantisinin bozulmayacagini öğrenince Ankara daki optimus yetkili satıcısına (Alper beyin yönlendirmesi ile) başvurdum. Yaklaşık bir saat icinde montaj bitti. Ama ben geri görüş kamerası taktirmadim. Aracın hiçbir yeri delinmedi, USB çıkışı iPod-iphone çıkışı vs vites kolunun önündeki küllük icinden oldu. Böylece hem kullanımı kolay oldu hem de görüntü kirliliği oluşmadı. Küllüğü kapatinca hiçbir şey görünmüyor. Arkadaslar sagolsunlar çok temiz çalıştılar. Montajı iyi bilmeyen birilerinin eline düşerseniz sıkıntı olabilir, mesela USB çıkışı iPod-iphone çıkışını torpido gözüne verenler oluyor ama hem kullanımı pratik değil hemde torpido soğutması olan araçlarda kaçağa neden oluyor. Fakat sonuçta bu tercih meselesi, sigara iciyorsaniz küllük ihtiyacınız varsa ve de torpido soğutmasını kullanmayacaksaniz herhangi bir sıkıntı yaratmaz. Montaj ücretine gelince o tamamen sizin pazarlık yeteneğinize bağlı.
Drplasebo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ahmet042 » 17 Şub 2013, 18:45

Drplasebo yazdı:Ahmet bey merhabalar, sizin aracınızda benimki gibi octavia 2012 elegance sanırım . Bu araca olacak model ans620. Ans610 modelini ww caddy si olan bir arkadasim yeni taktirdi ve onlarin ön konsolu bizimkinden çok farklı . Ben kendi aracıma birkaç hafta önce ans620 taktırdım ve ön konsola tam oturdu. Dokunmatigi olsun , aracın maxidot ekranla uyumu olsun birçok özelliği ile diğer ürünlerden oldukça farklı . Keşke bir araca monte halini çalışır durumda iken gorebilseydiniz çok kolay karar verirdiniz. Ben cihazı taktirmadan önce servise gittim ve dışarıda taktirmamin garantiyi bozmayacagini söylediler . Ben de Alper beyin önerdiği Ankara daki bir yerde taktırdım ve cihazdan oldukça memnunum.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler..
Evet aracım octavia 2012 elegance kararımı verdim ans 620 takcağım (Yazın gibi)
usb kablosounu torbitoya koyarsak nasıl bir sıkıntı çıkacak anlayamadım. ayrıca aracın kendi
aux girişi devre dışımı kalıyor ? (önemli değilde merak ettim. )
ahmet042
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Arabanız: 2012 octavia elegance

İleti Drplasebo » 17 Şub 2013, 21:22

Merhabalar Ahmet bey, bana torpido gözüne USB ve ipod-iphone kablosunu çekebilmek için torpido gözüne iç traftan bunlarin gecebilecegi bir delik açmamız lazım dediler ve bu deliktende eğer torpido soğutmanız varsa hava kaçağı olabilir dediler bende bundan dolayi küllükten kablolarin cikmasini istedim. Bu montaj işlerinden çok anlamam ama sigara içmediğim için küllüğün kullanılması benim için daha iyi oldu. Fakat dediğim gibi tercih meselesi, size de şimdiden hayırlı olsun...
Drplasebo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fmaka » 18 Şub 2013, 00:54

bende düşünüyorum ancak ankara da taktırmak daha faydalı olacak gibi geldi.birde a5 octilere takan arkadaşalr video yayınlasalar daha faydalı olur sanırım.
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti OPTIMUS_PRIME » 18 Şub 2013, 12:42

fmaka yazdı:bende düşünüyorum ancak ankara da taktırmak daha faydalı olacak gibi geldi.birde a5 octilere takan arkadaşalr video yayınlasalar daha faydalı olur sanırım.
Ankara bayimiz pioneer mehmet sorunsuz şekilde montajlarınızı yapar o konuda rahat olun
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ersb » 18 Şub 2013, 20:04

Skodam.com üyelerine Antalyadan Selamlar,Aranıza yeni katıldım 2005 yılında ilk A5 kasasını görüp inceleyip almayı hayal ettiğim octaviamı nihayet 2 ay önce aldım ve 2 yıldır takip ettiğim bu foruma 2 gün önce bende katıldım.

Alper bey öncelikle size hayırlı satışlar dilerim, kişisel düşünceme göre bu konudaki bir eksikliği gidermiş oluyorsunuz (sattığı ürüne güvenip arkasında duran ve cihaz alıcısına sadece müşteri gözüyle bakmayıp her türlü bilgiyi doğru ve dostça veren ve bunuda keyifle yapanbir satıcı olarak),
Allah Muvaffakiyetinizi arttırsın.

Optimus cihazlarından taktıran arkadaşlar hem cihazlara ait ilk izlenimlerini anlatıp hemde cihazı takılı haldeyken fotoğraf çekip foruma koyarlarsa, hem aracına taktırmayı düşünen arkadaşlar için model tercihi kolay olup kafalarındaki araç uyumu ve cihaza ait soru işaretleri kaybolur, hemde taktırıp taktırmama kararsızlığında olanlarında karar vermesine yardımcı olur.
Tüm forum üyelerine Saygılar..
ersb
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Ersin BAŞAR
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 OCTAVİA FSI ELG.

İleti OPTIMUS_PRIME » 19 Şub 2013, 17:56

ilginize çok teşekkür ederim arkadaşlar en kısa zamanda daha detaylı ve hatta iç yapı ankart ve diğerlerinden farklarımızı teknik olarakda burada yayınlayacağım o zaman çok daha net anlaşılacak ürünlerimizin kalitesi
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 23 Şub 2013, 12:06

maximous yazdı:Drplasebo hocam siz Ankarada yetkili serviste mi yoksa farklı bir yerde mi taktırdınız ? Ne kadara mal oldu ve ne kadar sürdü montajı ?

Teşekkürler..
Maximous Ankarada Pioneer Mehmet İvedik yetkili servisimizdir sorunsuz şekilde sizlere yardımcı olacakladır.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti maximous » 23 Şub 2013, 14:33

Ben İstanbuldayım
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti OPTIMUS_PRIME » 24 Şub 2013, 19:52

maximous yazdı:Ben İstanbuldayım
İstanbul daki servisimiz USA Elektronik tir size her konuda yardımcı olurlar merak etmeyin
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti rıngcep » 28 Şub 2013, 19:38

OPTIMUS_PRIME yazdı:
İstanbul daki servisimiz USA Elektronik tir size her konuda yardımcı olurlar merak etmeyin

Merhaba
ANS 620 için ödemeyi nakit yaparsam fiyatta ne kadar indirim olur?
OCTAVIA A5 1.6 MPI-
DOBLO 1.9 JTD
O BİR EFSANE
Kullanıcı avatarı
rıngcep
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A5

İleti OPTIMUS_PRIME » 28 Şub 2013, 21:10

rıngcep yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:

Merhaba
ANS 620 için ödemeyi nakit yaparsam fiyatta ne kadar indirim olur?
Nakitten 1530 TL ye düşer fiyat kampanyamız var fakat o kampanyada önümüzdeki çarşamba gibi bitecek
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayee » 01 Mar 2013, 14:16

bu 420 de usb girişi fotoğraflarda gözükmüyor yeri neresi var mı bi fotosu
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC