orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

orjinal optimus skoda volkswagen dvd gps tv navigasyon

İleti OPTIMUS_PRIME » 01 Mar 2013, 16:58

ayee yazdı:bu 420 de usb girişi fotoğraflarda gözükmüyor yeri neresi var mı bi fotosu
biizm modellerimizin hiçbirinden usb girişi çirkin görüntü oluşturmamak için önde değildir arkadan çıkışı vardır ve uzatma kablosu vardır aracın istediğiniz yerine çekebilirsiniz bu sayede

OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti Skoda Daima » 05 Mar 2013, 20:19

Alper bey iyi akşamlar;

2-3 gündür kafam kazan gibi oldu araştırmaktan ancak hakkında hiç olumsuz birşey duymadığım tek ürün sizinkisi gibi. Benim birkaç sorum olacak bazıları kısmen yanıtlanmış gibi ancak yine de cevap verebilirseniz sevirinim.

1- Octavia 2012 sıfır araç için 510 - 610 - 620 modelleri için servisten bir çerçeve almam gerekecek mi? Araç üzerinde Swing var.
2- Ambition'da direksiyon kumandası yok ancak ben inat ettim gerekirse fabrika kanalıyla bu ekipmanı burada yetkili servise taktıracağım sanırım CANBUS konusunda bir sorun yaşamayacağım arkadaşlardan gelen bilgilere göre. doğru mudur?
3- Televizyon dediğiniz gibi çok önemli değil ancak son zamanlarda internet seçenekli cihazlar da var. Cihazlarınızın bu özelliği var mıdır? 3G ve/veya WİFİ ile internete girilebilir mi? Ya da yakın zamanda böyle bir ürün gelecek mi?
4- forum üyelerine indirim ve kampanya sitenizde gözükmüyor ya da ben göremedim bunu ne şekilde gerçekleştiriyorsunuz?
5- Geri vites kamerasını serviste taktırdım. Cihaza uyguladığımda beslemesini geri vites kablosundan aldığımız takdirde kullanılabiliniyor mu? (Zenecler bildiğim kadarıyla güç cihaz üzerinden olmazsa geri görüşte sapıtıyor)
6- bagaja vibe audio'nun slim basını eklemeyi düşünüyorum bunun için anfi almaya gerek olacak mıdır? (Bu markanın anfili ve anfisiz iki modeli var ona göre sipariş vereceğim.

Teşekkürler şimdiden.
Skoda Daima
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat Şerif Keçik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Octavia 1,6 TID DSG

İleti OPTIMUS_PRIME » 05 Mar 2013, 20:47

Skoda Daima yazdı:Alper bey iyi akşamlar;

2-3 gündür kafam kazan gibi oldu araştırmaktan ancak hakkında hiç olumsuz birşey duymadığım tek ürün sizinkisi gibi. Benim birkaç sorum olacak bazıları kısmen yanıtlanmış gibi ancak yine de cevap verebilirseniz sevirinim.

1- Octavia 2012 sıfır araç için 510 - 610 - 620 modelleri için servisten bir çerçeve almam gerekecek mi? Araç üzerinde Swing var. 620 modelini seçerseniz çerçeve almanız gerekmeyecek ama diğer modeller için gerekir.
2- Ambition'da direksiyon kumandası yok ancak ben inat ettim gerekirse fabrika kanalıyla bu ekipmanı burada yetkili servise taktıracağım sanırım CANBUS konusunda bir sorun yaşamayacağım arkadaşlardan gelen bilgilere göre. doğru mudur? canbus konusunda bir sorun yaşamazsınız ama gateaway ünitesini de değiştirmeniz gerekebilir bunu servisten öğrenebilirsiniz.
3- Televizyon dediğiniz gibi çok önemli değil ancak son zamanlarda internet seçenekli cihazlar da var. Cihazlarınızın bu özelliği var mıdır? 3G ve/veya WİFİ ile internete girilebilir mi? Ya da yakın zamanda böyle bir ürün gelecek mi? nisan başında gelecek ürünlerimiz ile internete hem wifi hemde usb modem ile girebileceksiniz ayrıca eğer iphone unuz var ise iphone ekranınıda direk cihaz ekranından kablosuz izleyebileceksiniz yani iphonda ki bütün işlemleri internette dahil video izlemede dahil ekranda görebileceksiniz fakat fiyatlarının aynı olacağı konusunda söz veremem
4- forum üyelerine indirim ve kampanya sitenizde gözükmüyor ya da ben göremedim bunu ne şekilde gerçekleştiriyorsunuz? forum üyelerine şu an %15 indirim var yanlız onunda süresi bu hafta dolmak üzere onun haricinde daimi olarak %5 indirim yapıyoruz
5- Geri vites kamerasını serviste taktırdım. Cihaza uyguladığımda beslemesini geri vites kablosundan aldığımız takdirde kullanılabiliniyor mu? (Zenecler bildiğim kadarıyla güç cihaz üzerinden olmazsa geri görüşte sapıtıyor) Eğer taktırdığınız kamera orjinal kamera ise hiçbirşey yapmanıza gerek yok direk algılar hayır yan sanayi ise beslemesini 5 li röle ile arka taraftan stopların ordan alacaksınız ve hiç sıkıntısız yine kullanacaksınız eğer orjinal park sensörlerinizde varsa her ikisinide aynı ekranda görebileceksiniz
6- bagaja vibe audio'nun slim basını eklemeyi düşünüyorum bunun için anfi almaya gerek olacak mıdır? (Bu markanın anfili ve anfisiz iki modeli var ona göre sipariş vereceğim. Anfili modelini alır ve uygun bir tertibat hazırlarsanız bizim cihazımızda olan özel hertz ayar menüsünüde kullanabilirsiniz özellikle bunun için profesyonel olarak hazırlanmıştır yanlız uzman kişiler tarafından bu menü kullanılmalıdır.Piyasadaki diğer cihazlar 4x45 watt bizim cihazımız ise 4x60 watt olduğu ve özellikle ses konusunda aşırı geliştirildiği için tahmin bile edemeyeceğiniz mükemmel sonuçlar alırsınız

Teşekkürler şimdiden.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RosenCruz » 05 Mar 2013, 21:28

Fiyatlar ve erişilebilirlik konusunda forum üyeleri söyleyeceklerimi söylemiş zaten. Ben girişiminiz için sizi kutluyor hayırlı işler diliyorum. En azından piyasada Skoda'lar için bu tarz ek donanım ve seçeneklerin olması da güzel. Cebimizde para olduğu zaman aracımıza taktırabileceğimiz parçaların ve eklentilerin olması yani. Tekrardan iyi satışlar.
RosenCruz
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia

İleti Skoda Daima » 06 Mar 2013, 12:48

OPTIMUS_PRIME yazdı:

1- Octavia 2012 sıfır araç için 510 - 610 - 620 modelleri için servisten bir çerçeve almam gerekecek mi? Araç üzerinde Swing var. 620 modelini seçerseniz çerçeve almanız gerekmeyecek ama diğer modeller için gerekir.
2- Ambition'da direksiyon kumandası yok ancak ben inat ettim gerekirse fabrika kanalıyla bu ekipmanı burada yetkili servise taktıracağım sanırım CANBUS konusunda bir sorun yaşamayacağım arkadaşlardan gelen bilgilere göre. doğru mudur? canbus konusunda bir sorun yaşamazsınız ama gateaway ünitesini de değiştirmeniz gerekebilir bunu servisten öğrenebilirsiniz.
3- Televizyon dediğiniz gibi çok önemli değil ancak son zamanlarda internet seçenekli cihazlar da var. Cihazlarınızın bu özelliği var mıdır? 3G ve/veya WİFİ ile internete girilebilir mi? Ya da yakın zamanda böyle bir ürün gelecek mi? nisan başında gelecek ürünlerimiz ile internete hem wifi hemde usb modem ile girebileceksiniz ayrıca eğer iphone unuz var ise iphone ekranınıda direk cihaz ekranından kablosuz izleyebileceksiniz yani iphonda ki bütün işlemleri internette dahil video izlemede dahil ekranda görebileceksiniz fakat fiyatlarının aynı olacağı konusunda söz veremem
4- forum üyelerine indirim ve kampanya sitenizde gözükmüyor ya da ben göremedim bunu ne şekilde gerçekleştiriyorsunuz? forum üyelerine şu an %15 indirim var yanlız onunda süresi bu hafta dolmak üzere onun haricinde daimi olarak %5 indirim yapıyoruz
5- Geri vites kamerasını serviste taktırdım. Cihaza uyguladığımda beslemesini geri vites kablosundan aldığımız takdirde kullanılabiliniyor mu? (Zenecler bildiğim kadarıyla güç cihaz üzerinden olmazsa geri görüşte sapıtıyor) Eğer taktırdığınız kamera orjinal kamera ise hiçbirşey yapmanıza gerek yok direk algılar hayır yan sanayi ise beslemesini 5 li röle ile arka taraftan stopların ordan alacaksınız ve hiç sıkıntısız yine kullanacaksınız eğer orjinal park sensörlerinizde varsa her ikisinide aynı ekranda görebileceksiniz
6- bagaja vibe audio'nun slim basını eklemeyi düşünüyorum bunun için anfi almaya gerek olacak mıdır? (Bu markanın anfili ve anfisiz iki modeli var ona göre sipariş vereceğim. Anfili modelini alır ve uygun bir tertibat hazırlarsanız bizim cihazımızda olan özel hertz ayar menüsünüde kullanabilirsiniz özellikle bunun için profesyonel olarak hazırlanmıştır yanlız uzman kişiler tarafından bu menü kullanılmalıdır.Piyasadaki diğer cihazlar 4x45 watt bizim cihazımız ise 4x60 watt olduğu ve özellikle ses konusunda aşırı geliştirildiği için tahmin bile edemeyeceğiniz mükemmel sonuçlar alırsınız

Teşekkürler şimdiden.
Alper Bey merhaba;Optimus 620 de karar kıldım gibi. İnternet ne kadar efektif kullanılacak soru işareti. Tabletlerin gırla gittiği dönemde olmazsa tabletle girilir zira genellikle de oluyor arabada ya PC ya tablet. Ancak satış sitenizde foruma özel fiyat, indirim gibi birşey de göremedim karta vade farksız taksit olayını da bunu nasıl yapabiliyorsunuz? Bir de nakit verirsek ne olur fiyatı? Televizyon fonksiyonu şart değil ancak DVD ve navi olmalı.

Bilgi dönebilirseniz işlemi bugün sonuçlandırmak istiyorum. özelden de mesaj atabilirsiniz.

Teşekkürler
Skoda Daima
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat Şerif Keçik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Octavia 1,6 TID DSG

İleti OPTIMUS_PRIME » 07 Mar 2013, 11:42

Murat Bey sitede lanse etmiyoruz çünki bu fiyatlara sadece skodam.com a satış yapıyoruz özelden size mesaj atıp telefonumu vereceğim ararsanız ben size özel bir i,ndirim kodu temin edeceğim o şekilde hallederiz.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayee » 07 Mar 2013, 12:12

kocaelindeki bayiniz kim bi gidip bakayım şu cihaza..
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Kocaeli
Arabanız: skoda

İleti OPTIMUS_PRIME » 09 Mar 2013, 11:47

ayee yazdı:kocaelindeki bayiniz kim bi gidip bakayım şu cihaza..
malesef kocaeli de bayimiz yok
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ATASAYAR » 09 Mar 2013, 14:59

Selam. Bu cihazları Ankara'da nerede görebiliriz. Özellikle ANS420
ATASAYAR
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: fabia

İleti ahmet042 » 09 Mar 2013, 17:54

Hocam tam karar verdim diyiyordum ki zenecle karşılaştım. Ürününüzün zenecle farklılıkları nedir ?
birde ürün de Türkçe menü var mı ?
bizi ürününüz hakkında daha detaylı bilgilendirirseniz sevinirim (video gibi)
ayrıca Çin sitelerinde ürününüze rastladım.Aynı ürün müdür ?
ahmet042
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: Konya
Arabanız: 2012 octavia elegance

İleti OPTIMUS_PRIME » 10 Mar 2013, 08:45

ATASAYAR yazdı:Selam. Bu cihazları Ankara'da nerede görebiliriz. Özellikle ANS420
Ankara bayimiz İvedik te pioneer mehmet tir
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 10 Mar 2013, 08:46

ahmet042 yazdı:Hocam tam karar verdim diyiyordum ki zenecle karşılaştım. Ürününüzün zenecle farklılıkları nedir ?
birde ürün de Türkçe menü var mı ?
bizi ürününüz hakkında daha detaylı bilgilendirirseniz sevinirim (video gibi)
ayrıca Çin sitelerinde ürününüze rastladım.Aynı ürün müdür ?
Ahmet bey en kısa zamanda videolarını yükleyeceğiz saygılarımla ama zenec ilede karşılaştırılmak istemeyiz :) biz kendimizi yan sanayi olarak kabul etmiyoruz ırjinal ürünlerle birebir aynıyızdır her özellik açısından taktıran ve kullanan arkadaşları yorumları var onlarda bunun ispatıdır :)))
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 15 Mar 2013, 20:05

Arkadaşlar nisan ayı itibariyle yeni güncel versiyonlarımız çıkacaktır bilginize ayrıca skodam.com a özel %15 indirim kampanyamız bitmiştir yakın gelecekte takipte olursanız yeni kampanyalar gelecektir
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 25 Mar 2013, 20:49

Skoda Daima yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:

Teşekkürler şimdiden.
Alper Bey merhaba;Optimus 620 de karar kıldım gibi. İnternet ne kadar efektif kullanılacak soru işareti. Tabletlerin gırla gittiği dönemde olmazsa tabletle girilir zira genellikle de oluyor arabada ya PC ya tablet. Ancak satış sitenizde foruma özel fiyat, indirim gibi birşey de göremedim karta vade farksız taksit olayını da bunu nasıl yapabiliyorsunuz? Bir de nakit verirsek ne olur fiyatı? Televizyon fonksiyonu şart değil ancak DVD ve navi olmalı.

Bilgi dönebilirseniz işlemi bugün sonuçlandırmak istiyorum. özelden de mesaj atabilirsiniz.

Teşekkürler

kusura bakmayın dönüş yapamadım ancak fırsatım oldu skodam.com a özel nakit taksitli fiyatı 1530 tl dir ve www.almayagel.com adlı sitemizden taksitle alışveriş yapabilirsiniz.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 27 Mar 2013, 19:19

arkadaşlar kampanya ya dahil 12 taksit imkanı sağlamaya başladık bilginize artık ürünlerimizi 12 eşit taksitte ve kampanya indirimli olarak alabilirsiniz
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 30 Mar 2013, 15:12

taksit kampanyaları için yeni düzenlemeler bankaların yavaşlığından biraz uzadı güncel taksit oranları geçerli ama bunu 12 ye çıkaracağız
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayee » 10 Nis 2013, 00:04

bunları buldum uygulanmış hali..
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

İleti ayee » 10 Nis 2013, 12:44

güzel uyum sağlamış ama tr fiyatı çok pahalı dış sitlerde bir nebze daha ucuz..
Kullanıcı avatarı
ayee
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir