YILIN EN BÜYÜK KAMPANYASI SADECE SKODAM.COM İÇİN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YILIN EN BÜYÜK KAMPANYASI SADECE SKODAM.COM İÇİN

İleti OPTIMUS_PRIME » 23 Eyl 2013, 19:23

SEVGİLİ ARKADAŞLAR MALUMUNUZ OPTIMUS SES SISTEMLERI OLARAK HEM FORUM SPONSORLUĞU YAPMAKTAYIZ HEMDE TURKIYEDE KI TEK TAM UYUMLU VW VE SKODA MULTIMEDIA SISTEMLERI OLARAK HIZMET SUNMAKTAYIZ.

ŞİMDİ HAZIR OLUN TANITIM AMAÇLI OLARAK SATIŞ FİYATLARI 1800 İLE 1750 TL ARASI DEĞİŞEN ÜRÜNLERİMİZ İÇİN SADECE SKODAM.COM ÜYELERİNE ÖZEL BÜYÜK BİR KAMPANYA YAPIYORUZ... İŞTE FİYATLAR

ANS 510 : 6.5 INC -----> 950 TL -----> WOLD - BONUS VE MAXIMUM A 8 TAKSIT

ANS 610 : 7.0 INC -----> 1000 TL -----> WOLD - BONUS VE MAXIMUM A 8 TAKSIT

ANS 620 : 6.5 INC -----> 1100 TL -----> WOLD - BONUS VE MAXIMUM A 8 TAKSIT

ANS 810 : 6.5 INC -----> 1100 TL -----> WOLD - BONUS VE MAXIMUM A 8 TAKSIT

Sipariş listesine dahil olmak isteyen arkadaşlar özelden yada 0 533 665 71 55 nolu telefondan yada azakoglu@almayagel.com" rel="nofollow e-mail adresinden bana ulaşabilirler.

ANS 510 ( 6.5 INCH EKRAN BUYUKLUĞU )

ANS 610 ( 7 INCH EKRAN BUYUKLUĞU )

ANS 810 ( 8 INCH EKRAN BUYUKLUĞU )

ANS 620 ( OCTAVİA VE YETİ YE ÖZEL )

1, Orjinal direksiyondan kontrolle uyumlu
2, Aracın kendi maxidot bilgi ekranında radyo durumunu gösterir
3, Aranan telefon numarasını arajın kendi maxidot bilgi ekranında gösterir
4, Açık kapı uyarısını kendi ekranında gösterir
5, Klima durumunu ve dış sıcaklığı kendi ekranında da detaylarıyla gösterir.
6, OPS park sistemini destekler ve 5 araç içinden aracınızı seçip görselini kullanabilirsiniz
7, Akıllı park asistanı ile sizi direksiyonu çevirdiginiz yöne ekrandaki par çizgilerini döndererek yönlendirir. (IPAS)
8, Geri vitese taktığınızda geri görüş lamerasını açar.
Fonksiyonlar:
1, HD Digital LED monitor 800*480
2, FM/AM tuner
3, RDS alıcısı ile kaydettiğiniz kanalı kendi ismi ile görür ve RDS yazılarını akan şekilde görürsünüz.4, Bütün buton ve menu renklerini skoda ve VW e göre ister yeşil ister kırmızı yapabilirsiniz5, DVD/VCD/CD/MP3/MPEG4/DIVX/CD-R/WMA/JPEG formatlarını destekler
6, İki SD card girişi biri navigasyon diğeri medya için, Ayrıca USB girişi mp3, mp4, Divx, WMA destekleyen
7, Orjinal araç USB sinide destekler ve algılar
8, Bluetooth ile rahat telefon görüşmesi
9, A2DP Buletooth ile telefonunuzdaki Musikleri kablosuz çalar, ayrıca telefon rehberinizdeki isimleri ad ve numara ile görürsünüz.
10, Ayrı ipod ve iphone girişi ( telefonunuzu şarj etme özelliğinede sahip. iPod/iPhone3/Iphone4s playback.
11, 4X60W Amplifier.
12, Çift bölgeli gps navigasyon sistemi,navigasyon modundayken müzik veya radyo çalmaya devam eder

OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti paranoia » 23 Eyl 2013, 22:15

Alper Bey , mail attım okuyup geri bildirimde bulunursanız sevinirim. İyi günler
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti OPTIMUS_PRIME » 24 Eyl 2013, 20:49

GUNCEL
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 27 Eyl 2013, 21:23

GUNCEL
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti romici2003 » 27 Eyl 2013, 21:55

merhabalar. bu ürünler tüm scoda modellerine uyumlu mu. bende roomster var da.
romici2003
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Yozgat
Arabanız: Rooomster

İleti OPTIMUS_PRIME » 27 Eyl 2013, 22:37

romici2003 yazdı:merhabalar. bu ürünler tüm scoda modellerine uyumlu mu. bende roomster var da.

evet roomster ile birebir uyumludur o akdar ki kapınız açık kaldığında bile cihazın ekranında aracınız belirir ve hangi kapı açıksa onu gösterir.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti paranoia » 27 Eyl 2013, 23:11

OPTIMUS_PRIME yazdı:
romici2003 yazdı:merhabalar. bu ürünler tüm scoda modellerine uyumlu mu. bende roomster var da.

evet roomster ile birebir uyumludur o akdar ki kapınız açık kaldığında bile cihazın ekranında aracınız belirir ve hangi kapı açıksa onu gösterir.

Pardon ama verdiğiniz e-posta adresine mail attım ve size mail attığımı da başlıktan bildirmiş olmama rağmen ; bana neden bir cevap vermediğinizi anlayamadım. Başım mı kel ?
Eklentiler
Adsız.png
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oktay74 » 28 Eyl 2013, 11:38

fabia 1 e bi şey yok...
oktay74
CLASSIC
CLASSIC

İleti OPTIMUS_PRIME » 28 Eyl 2013, 14:35

paranoia yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:

Pardon ama verdiğiniz e-posta adresine mail attım ve size mail attığımı da başlıktan bildirmiş olmama rağmen ; bana neden bir cevap vermediğinizi anlayamadım. Başım mı kel ?

Nuri Bey,

Kusura bakmayın ama bu mail trafiginde size yanıt vermem biraz gecikti en azından buradan yanıt veriyorum :) Cihazımızın aracınızla uyum problemi yaşayacağını düşünmeyin ... çalışma mantığı sizin aracınızda ne kadar özellik mevcutsa cihazımız aynen orjnal cihaz takmışsınız gibi onlaır aktive eder ve çalıştırır yoksada çalıştırmaz ve uyum problemi yaşamaz ... tekrar kusura bakmayın elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım tabi ama bazen iş yoğunluğundan dolayı böyle sıkıntılar olabiliyor :)
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 28 Eyl 2013, 14:37

oktay74 yazdı:fabia 1 e bi şey yok...

fabia 1 ede bi süprizimiz oalcak ama o biraz bekleyecek , merak etmeyin size üvey evlat muamelesi yapmayız fabia 1 benim favorimdir üstelik :)
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti oktay74 » 29 Eyl 2013, 16:48

inşallah uygun bi şey çıkar bizede ;)
oktay74
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 29 Eyl 2013, 17:51

Benim cihazı isteyen biri var. Eğer olursa ben de 2007 Octavia mız için Ans 620 almak istiyorum. Ancak çerçeve de bir değişim gerekecek mi merak ediyorum?

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti OPTIMUS_PRIME » 29 Eyl 2013, 20:29

skodaizm yazdı:Benim cihazı isteyen biri var. Eğer olursa ben de 2007 Octavia mız için Ans 620 almak istiyorum. Ancak çerçeve de bir değişim gerekecek mi merak ediyorum?

ans620 de çerçeve gerekmyor tam oturuyor zaten octavia ve yeti ye özeld üretimdir fakat malesef 2009 modelden aşağısında serviste cihazın bir yazılım atılarak araca tanıtılması gerekiyor onun dışında akü sıkıntısı yaşayabilirsiniz serviste bu işlemi yaptırabilirseniz olur ama yapamazlarsa malesef cihazımız size aracınızın modelinden dolayı sorun çıkartır
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti jodgin » 01 Ekm 2013, 16:09

2008 octaviyaya al tak hiçbir sorun yaşamazsın diyeceğiniz bir ürün yok mu. birde bunlar dokunmatik mi, çerçeveden taşma sırıtma kötü görüntü verme gibi bir sorun yaşarmıyız teşekkürler
jodgin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: BAYRAM KOÇ
Nereden: Ankara
Arabanız: SKODA OCTAVİA

İleti paranoia » 02 Ekm 2013, 09:40

OPTIMUS_PRIME yazdı:
paranoia yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:

Nuri Bey,

Kusura bakmayın ama bu mail trafiginde size yanıt vermem biraz gecikti en azından buradan yanıt veriyorum :) Cihazımızın aracınızla uyum problemi yaşayacağını düşünmeyin ... çalışma mantığı sizin aracınızda ne kadar özellik mevcutsa cihazımız aynen orjnal cihaz takmışsınız gibi onlaır aktive eder ve çalıştırır yoksada çalıştırmaz ve uyum problemi yaşamaz ... tekrar kusura bakmayın elimden geldiğince yardımcı olmaya hazırım tabi ama bazen iş yoğunluğundan dolayı böyle sıkıntılar olabiliyor :)

Peki İzmirde montaj ve servis açısından imkan ve olanaklar konusunda durum nedir ? Hala cevap bekliyorum.
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 02 Ekm 2013, 21:57

paranoia yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:
paranoia yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:

Nuri Bey,

Peki İzmirde montaj ve servis açısından imkan ve olanaklar konusunda durum nedir ? Hala cevap bekliyorum.

izmir de montaj yerimiz mevcuttur alışveriş yaptıktan sonra bilgilendirirz montajınız gerçekleşir.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fmaka » 02 Ekm 2013, 22:30

alper bey kampanya süper. 2005 octiye 610 mu 620 tavsiye edrsiniz?(servise tanıtma elektrik vs ayarlama ve sıkıntı olmayacak)
fmaka
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Konya
Arabanız: a5 octavia elegance mpı/lpg

İleti tachesblues » 04 Ekm 2013, 11:03

Kampanya güncel mi?
tachesblues
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Manisa

Sonraki