RCD 200 KOD YARDIM !!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

RCD 200 KOD YARDIM !!!

İleti cemkeskin » 06 Ekm 2013, 12:26

Arkadaşlar selam. Yurtdışına sürekli gidip gelen bir tanıdığımdan, uygun fiyata denk gelirse alması için RCD 200 teyp siparişi vermiştim.

Evet geçenlerde verdiğim sipariş elime geçti. Teyp montajını yaptırdık fakat sonuç HÜSRAN.

Cihaz 2. el. Cihazı alırken verdikleri kod maalesef yanlış. Verilen numaralar 6 rakamdan oluşuyor. :(

Bu cihazın kodunu İstanbul Anadolu yakasında nerede ve nasıl çözdürtebileceğim hakkında fikri olan var mı?

Bu arada geçen hafta yetkili servislerden bir ikisi ile cc montajı için görüştüm. Hazır kampanya var.

Stokta yokmuş ve 20 günde geliyormuş. Anlayacağınız cc sistemini takabilecek adam bulsak bu sefer cc piyasada yok.

UNUTMAYIN!!
FARLARINIZ YOLUNUZU AYDINLATMAK İÇİN. KARŞIDAKİ SÜRÜCÜNÜN GÖZBEBEĞİNİ AYDINLATMAK İÇİN DEĞİL.

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem KESKİN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: FABIA 1.4 16V Sedan OV

İleti oktay74 » 06 Ekm 2013, 17:41

valla bende 2001 fabiama alacaktım sorunlu ve ytyumsuz oluyomuş burada bazı arkadaşlar dedi vazgeçtimm bende. double bi şey arıyorum bende pioneer avh 1550 düşünüyorum..
oktay74
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 11 Ekm 2013, 13:31

RCD 200 kodu için VW servisine gidin derim ama seri numarası ile arabanın şasi numarası çakışmazsa vermeyebilirler...bir de vw nin anlaşmalı oto sesçisi vardır, onlar da çözer...
Mesela Ankara'da skodanın bu işleri mesut elektronik diye bir yerle anlaşmalı...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti cemkeskin » 20 Ekm 2013, 10:40

hetepe arkadaşın dediği gibi yaptım. İstanbulda vw ile ilgilenen Ender Elektronikte şifre işini çözüme kavuşturduk.

Şu an için kullanımdan vs memnunum. Bayram öncesi cumartesi günü sabahtan akşama kadar ( istanbul - antalya arasında ) bol bol deneme imkanım oldu. MP3 okumada bir sıkıntım yok. Beklediğim gibi oldu.

Sadece radyo kullanımında parazit çok yapıyor. Buda galiba aracın anten veya anten tesisatı ile ilgili bir sıkıntı. Bu kronik midir, bana mı tesadüf ediyor. :(
UNUTMAYIN!!
FARLARINIZ YOLUNUZU AYDINLATMAK İÇİN. KARŞIDAKİ SÜRÜCÜNÜN GÖZBEBEĞİNİ AYDINLATMAK İÇİN DEĞİL.

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

İleti oktay74 » 21 Ekm 2013, 15:51

ŞİMDİ nasıl memnunmusun arkadaşım ses kalitesi falan nasıl. Boşluğa cuk diye oturuyo galiba. Gece kırmızı mavi ışıkları skoda yeşiliyle nasıl duruyo. Eğer sen herşeyiyle memnunsan bende ısmarlama yapacam almanyadan...
oktay74
CLASSIC
CLASSIC

İleti cemkeskin » 23 Ekm 2013, 17:37

oktay74 yazdı:ŞİMDİ nasıl memnunmusun arkadaşım ses kalitesi falan nasıl. Boşluğa cuk diye oturuyo galiba. Gece kırmızı mavi ışıkları skoda yeşiliyle nasıl duruyo. Eğer sen herşeyiyle memnunsan bende ısmarlama yapacam almanyadan...

Oktay merhaba,

Evet memnunum. Aradığım çok üst düzey bir şey değildi. Zaten benim araçta sadece ön kapılarda 2 hoparlör var. onlarda bana yetiyor.

Akşam ışıkları beni rahatsız etmedi. Ama Gala özelliğini araba desteklemiyor galiba. Ya da ben ayarlayamadım. Radyo kanalları aramasında da otomatik aramaya geçemedim bi türlü.

Aksilik olmazsa akşam foto çekeceğim. Eklerim. Karar vermenizde yardımcı olur.
UNUTMAYIN!!

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir