BOLERO TEYP HAKKINDA YARDIM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

BOLERO TEYP HAKKINDA YARDIM

İleti burakdg » 21 Arl 2013, 22:55

Arkadaşlar öncelikle merhaba, 2 3 ay öncesinde skoda superb aldım 2013 model elegance. eleganceler full+full dediler, ama daha full olsun diye 4500 tl değerinde prestij paket diye birsey daha eklediler. işte onun içindede teyp varmıs sunroof ısıtmalı ön arka koltuklar falan varmiş. neyse aldık bunu, teyp güzel hoş, dokunmatik ekran sd kart taktık 16 gblık onuda kabul etti, bluetooth var, rehperi görebiliyorsun, direk numara cevirebiliyorsun, cevapsız aramaları falan filan baya baya fonksiyonlu bir teyp eyvallah lafım yok ama, az önce bir kac araştırma yaptım, baska teypler var 1000 tlye, bu saydıklarıma ek olarak navigasyon ve geri görüş kameraları var. Bu benim sinirimi felaket bir şekilde bozdu. bana bu arabayı satan adam prestij paketi nerdeyse sadece teyp için almam için ısrarlarda bulundu işte abi böyle güzel söyle güzel cins bir herifti zaten, neyse ben verdim 4500 daha, teyp için şimdi 1000 tl gibi bir fiyata bundan daha güzel özelliklere sahip o teypi görünce benim ayarlarım kaçtı, şimdi sorum size, bu bolero teype navigasyon ve geri görüş kamerası eklebilir mi ? Bilginiz varmıdır ?
teşekkürler, iyi forumlar :)

burakdg
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Burak Doğangönül
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SuperB

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir