OPTIMUS MULTIMEDIA YENİ KAMPANYA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OPTIMUS MULTIMEDIA YENİ KAMPANYA

İleti AyPars » 02 Mar 2014, 01:47

kod geçersiz yardımcı olacak kimse bulamadım kampanya ile ilgili sitede burda kimseden cevap yok sanırım alamayacağız.hediye kodunu kullanamıyorum geçersiz diyor

AyPars
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fazıl arslan
Nereden: Eskişehir
Arabanız: octavia

İleti elegance » 02 Mar 2014, 11:25

http://www.almayagel.com/index.php?do=static/contactus

Direk telefonla iletişime geçin o zaman.
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti AyPars » 08 Mar 2014, 16:55

Ürünü aldım haftasonuna yetişir diyordum daha kargoya bile verilmedi
AyPars
CLASSIC
CLASSIC

İleti kispest » 09 Mar 2014, 00:51

AyPars yazdı:Ürünü aldım haftasonuna yetişir diyordum daha kargoya bile verilmedi

AyPars arkadaşım, takip ediyorum, görüyorum. Hem bu kadar ilgisizlikle karşılaşıyorsun, hem de gidip ürünü alıyorsun. Kusura bakma ama biraz da kendin kaşınmışsın. Bu muameleye karşılık firmanın kapısından bile geçmemen lazımdı.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti AyPars » 09 Mar 2014, 18:16

kispest yazdı:
AyPars yazdı:Ürünü aldım haftasonuna yetişir diyordum daha kargoya bile verilmedi

AyPars arkadaşım, takip ediyorum, görüyorum. Hem bu kadar ilgisizlikle karşılaşıyorsun, hem de gidip ürünü alıyorsun. Kusura bakma ama biraz da kendin kaşınmışsın. Bu muameleye karşılık firmanın kapısından bile geçmemen lazımdı.

Evet haklılık payın var pişman oldum desem yeridir bir hafta oldu ve ürün hala elime geçmedi. ama iyi niyetimi korumak ve Alper beyin bir açıklaması olduğuna inanmak istiyorum.
AyPars
CLASSIC
CLASSIC

İleti OPTIMUS_PRIME » 09 Mar 2014, 20:13

fazıl bey yazdıklarınızı esefle okudum ayın 3ünde ödeme yaptınız bizim ürün test süremiz iki gündür gönderilen her ürün tek tek fonksiyon testine tabi tutularak gönderilirki sonradan problem çıkmasın diye ürününüz perşembe günü kargoya verildi şu ana kadar çoktan elinize ulaşmış olması lazımdı yarın sabah ilk iş kargo firması ile görüşüp sizi bilgilendireceğim ayrıca kusura bakmayın ama bir firma bu kadar çabukta lekelenmemeli yada suçlamaya maruz bırakılmamalı unutmayınız ki piyasada 1800 tl ye satışa sunduğumuz ürünü sırf burada skoda sever arkadaşlara bende bir skoda fanı olduğum için bu kadar büyük bir indirimle veriyorum.Ama memnun değilseniz yarın dilediğiniz takdirde hemen ödemenizi geri yaparız ve ürünümüzü de geri alırız. saygılarımla
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti skodaizm » 09 Mar 2014, 20:37

OPTIMUS_PRIME yazdı:fazıl bey yazdıklarınızı esefle okudum ayın 3ünde ödeme yaptınız bizim ürün test süremiz iki gündür gönderilen her ürün tek tek fonksiyon testine tabi tutularak gönderilirki sonradan problem çıkmasın diye ürününüz perşembe günü kargoya verildi şu ana kadar çoktan elinize ulaşmış olması lazımdı yarın sabah ilk iş kargo firması ile görüşüp sizi bilgilendireceğim ayrıca kusura bakmayın ama bir firma bu kadar çabukta lekelenmemeli yada suçlamaya maruz bırakılmamalı unutmayınız ki piyasada 1800 tl ye satışa sunduğumuz ürünü sırf burada skoda sever arkadaşlara bende bir skoda fanı olduğum için bu kadar büyük bir indirimle veriyorum.Ama memnun değilseniz yarın dilediğiniz takdirde hemen ödemenizi geri yaparız ve ürünümüzü de geri alırız. saygılarımla

Alper Bey,
Ürünü verdiğiniz kargo firmasının talip nosu nu veriniz. Bu sayede bu kadar olayda meydana gelmez ve alıcı ürününü rahatlıkla takip edip size de laf söyleyemez.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti AyPars » 09 Mar 2014, 23:19

OPTIMUS_PRIME yazdı:fazıl bey yazdıklarınızı esefle okudum ayın 3ünde ödeme yaptınız bizim ürün test süremiz iki gündür gönderilen her ürün tek tek fonksiyon testine tabi tutularak gönderilirki sonradan problem çıkmasın diye ürününüz perşembe günü kargoya verildi şu ana kadar çoktan elinize ulaşmış olması lazımdı yarın sabah ilk iş kargo firması ile görüşüp sizi bilgilendireceğim ayrıca kusura bakmayın ama bir firma bu kadar çabukta lekelenmemeli yada suçlamaya maruz bırakılmamalı unutmayınız ki piyasada 1800 tl ye satışa sunduğumuz ürünü sırf burada skoda sever arkadaşlara bende bir skoda fanı olduğum için bu kadar büyük bir indirimle veriyorum.Ama memnun değilseniz yarın dilediğiniz takdirde hemen ödemenizi geri yaparız ve ürünümüzü de geri alırız. saygılarımla

ben suclamadım bir bilgilendirme arama beklediğimi belirttim almayagel.com da kargotakipno kısmı var ve burası perşembe günü verildiyse oraya kod girilmeliydi.Test süreci güzel birşey ve bunun içinde bilgilendirme yapılabilirdi sanırım. Ben ürünü isteyerek ve mnun kalacağıma inanarak aldım ve yukarıda yazdığım gibi bir açıklamanız olduğuna inanmak istediğimi belirtmiştim açıklama da yapmışsınız ama bu yazım tarzınız hoş olmamış Alper hocam. Dediğim gibi bunları benim yazdıklarımdan sonra değil de önce yapsanız sanırım sizin bu hoş olmayan tavrınız olmazdı!! Üzücü bir uslüp olmuş ben zaten bir açıklması olduğunu düşünmüştüm öle de olmuş neyse ben üründen memnun kalacağıma inanarak istedim ve buna inanıyorum...!!!!!!
AyPars
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodaizm » 09 Mar 2014, 23:49

AyPars yazdı:

ben suclamadım bir bilgilendirme arama beklediğimi belirttim almayagel.com da kargotakipno kısmı var ve burası perşembe günü verildiyse oraya kod girilmeliydi.Test süreci güzel birşey ve bunun içinde bilgilendirme yapılabilirdi sanırım. Ben ürünü isteyerek ve mnun kalacağıma inanarak aldım ve yukarıda yazdığım gibi bir açıklamanız olduğuna inanmak istediğimi belirtmiştim açıklama da yapmışsınız ama bu yazım tarzınız hoş olmamış Alper hocam. Dediğim gibi bunları benim yazdıklarımdan sonra değil de önce yapsanız sanırım sizin bu hoş olmayan tavrınız olmazdı!! Üzücü bir uslüp olmuş ben zaten bir açıklması olduğunu düşünmüştüm öle de olmuş neyse ben üründen memnun kalacağıma inanarak istedim ve buna inanıyorum...!!!!!!
Ciddi çalışan sanal ortam satış sitelerinde satış sonrası teslimat öncesi nelerin olacağı ( tedarik sürecinde/ kutulama-paketleme aşamasında,test aşamasında vs. gibi bilgilendirme) kargolama sonrası da ürünün teslimat aşamaları ne olduğu( kargo firması takip aşamalarda olduğu) bilgileri verilir.

Şimdi bunların hiç biri yapılmamış ve ürününü bekleyen müşteriye de fırça gibi cevap vermek pek doğru olmamış.

Yine de müşteri iyi niyetli ki üründen memnun kalacağı doğrultusunda beyan veriyor.

Müşeri in, satıcı out görünümde

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti OPTIMUS_PRIME » 10 Mar 2014, 08:56

sayın fazıl bey ayın 3 ünde verdiğiniz siparişin ayın 8 inde size teslimatının yapıldığı bilgisi verildi bugün bize ben iyice şaşırdım şimdi sizde dün veryansın ediyordunuz burdaki gecikti diye ????

Ayrıca fazıl bey ayın 3 ünde akşam 17:45 ödeme yamış olduğunuz gözüküyor ki bu ürünün aynı gün zaten kargoya verilmesi mümkün değil siparişiniz ayın 4 ü itibariyle işleme alınmış ve ayın 8 inde tarafınıza teslim edilmiş benim anlayamadığım şey sizin almadığınızı belirterek üstelikte bin pişman oldum gibi ifadeler kullanarak sırf skoda severleri memnun etmek için maliyetine verdiğimiz bu ürünü ayın 8 inde teslim aldığınız halde ayın 9 unda almadığınızı belirtmeniz ve ayrıca bunuda firmamızı rencide edici şekilde yapmanızdır.

Göstermiş olduğum tepkide ki sertlikte bu sebeptendir.Hala ürün iadesi alabileceğimizi bildirir saygılar sunarım.
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti AyPars » 10 Mar 2014, 09:11

:Ben hala iyi niyetimi korumak istiyorum ben suan okuldayim paket 09.06itibariyle elime gecmis bulunmaktadir. Kargoculara inanmak ne kadar dogru bilemedim. Neyse alper bey benden yana sorun yok.Cok severek isteyerek aldim insaAllah memnunda kalacsgima inaniyorum. Kargo firmasi isguzarlik yapmis teslim ettim diyerek. Yalanci durumuna koymak hos olmamis ama helal olsun hakkim.
AyPars
CLASSIC
CLASSIC

İleti AyPars » 10 Mar 2014, 09:15

Kargo firmasi ile sizin aranizdaki kopukluk iletisimsizlikten kaynakli bir durum bana maledilmeneli edilemez. Sitedeki kargo takip numarasi bilgisi olmamasi benim sucum degilm oraya bu bilgi girilmis olsa idi ben zaten buraya degil kargo firmasina firca atardim. Baska alisverislerimde bircok kez kargoculara kizdim cunki. Neyse urun elime nasilsa ben hala hevesliyim
AyPars
CLASSIC
CLASSIC

İleti kispest » 10 Mar 2014, 10:14

Müşteriyle ağız dalaşına girmek de bu yeni türeyen tüccarların işi. Maliyetine veriyorum diye ikide bir lafını yapıyorsun. Bunu insanların başına sürekli kakacaksan verme kardeşim. Allah Allah, adamdaki tafraya bak.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti OPTIMUS_PRIME » 10 Mar 2014, 12:20

kispest yazdı:Müşteriyle ağız dalaşına girmek de bu yeni türeyen tüccarların işi. Maliyetine veriyorum diye ikide bir lafını yapıyorsun. Bunu insanların başına sürekli kakacaksan verme kardeşim. Allah Allah, adamdaki tafraya bak.

Enes Bey, teşekkür ederiz ... Ayrıca burada benim yaptığım şey hizmet değildir beni bu sitede bilen bilir ben sadece bir skoda fanı ve sahibi olarak buradaki arkadaşlarıma bir jest yapıyorum burada söz konusu olan müşteri satıcı ilişkisi değildir ...
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 10 Mar 2014, 14:15

ayrıca bu kadar konuşmanın içinde gerçek anlamda ağız dalaşı yapan bence sadece sizsiniz ....
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti scinkose » 10 Mar 2014, 15:16

Sorunun nereden kaynaklandığı, kimin haklı olup olmadığını bilemiyorum. Bu konuda buradan yorum yapmak da doğru olmaz. Ancak "JEST YAPIYORUM" demek çok doğru olmamış bence. Bunun tam adı TİCARETTİR. Kazan-kazan prensibi geçerli. Ayrıca piyasaya göre daha uygun olduğu yadsınamaz bir gerçek ama mutlaka bi kar payı da vardır. Hiç karsız maliyetine satıldığı fikri pek kafama yatmadı.
scinkose
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti OPTIMUS_PRIME » 10 Mar 2014, 16:30

scinkose yazdı:Sorunun nereden kaynaklandığı, kimin haklı olup olmadığını bilemiyorum. Bu konuda buradan yorum yapmak da doğru olmaz. Ancak "JEST YAPIYORUM" demek çok doğru olmamış bence. Bunun tam adı TİCARETTİR. Kazan-kazan prensibi geçerli. Ayrıca piyasaya göre daha uygun olduğu yadsınamaz bir gerçek ama mutlaka bi kar payı da vardır. Hiç karsız maliyetine satıldığı fikri pek kafama yatmadı.

sayın köse bakın tekrar anlatmaya çalışayım benim skodam.com ile tenışıklığı 2009 dan beridir birçok forumda benim kim olduğum ve nelere imza attığımı birçok arkadaş bilir.Siz ticaret diyorsunuz ben jest diyorum çünki bu ürünü aynı beğeniyi paylaştığım insanlara karsız olarak bazı zamanlarda bu şekilde kampanyalar yaparak veriyorum...Adı kampanyadır kendi değil ve bu ürünün maliyetide gerçek anlamda verdiğim fiyatlardır o yüzden burada bir ticaretten değil daha çok bir duyguyu paylaştığım insanlara bir jest yapmak terimi kullanılmıştır.Benim burada sadece ticaret yapan biri olup olmadığımı aşağıdaki linkteki aracı inceleyerek belki anlayabilirsiniz.

Ben Fazıl beyede tepki göstermiyorum asıl tepkim çok saygısızca yorum yapan ve ben bir jest yapmaya çalışırken bu konuma sokan arkadaşlaradır.Buyrun aşağıdaki başlıkları incelerseniz benim burada ticaretten çok yapılmayanı imkansız deneni yapan tam bir skoda aşığı olduğumu görürsünüz...

fabia-5j/fabiaii-navigasyon-hiz-sabitleyici-maxidot-retrofit-t29212.html
fabia-5j/baskalari-hayal-eder-ben-yaparim-fabia-ii-jant-ve-stop-t32134.html
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti scinkose » 10 Mar 2014, 21:05

Öyleyse hem tebrik hem de teşekkür ediyorum. Kimbilir belki ileri de ben de bi kampanyadan yararlnmayı düşünebilirim
scinkose
Yeni Üye
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir