OPTIMUS MULTIMEDIA YENİ KAMPANYA

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OPTIMUS MULTIMEDIA YENİ KAMPANYA

İleti AyPars » 10 Mar 2014, 23:07

ürünün kutusunu acıp inceledim gayet güzel görünüyor fakat ürünün vidaları sökülmüş açılmaması gereken bir kısım sanırım açılmış tornavida izi var zaten warning yazan kısım açılmış kağıt tahrip edilerek bu bir sorun olur mu. Garanti bakımından ürünün calısması bakımından Alper bir acıklama yaparsanız cok sevinirim

AyPars
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fazıl arslan
Nereden: Eskişehir
Arabanız: octavia

İleti AyPars » 10 Mar 2014, 23:13

Çeviri programından anladığım kadarıyla kaldırırsanız garanti geçersiz gibi birşey diyor. Alper bey bir numara bırakırsanız ya da ararsanız bu konuyu görüşmek istiyorum.
AyPars
CLASSIC
CLASSIC

İleti OPTIMUS_PRIME » 10 Mar 2014, 23:20

fazlı bey içiniz rahat olsun ürünlere TV kartı burada sonradan montaj edilir ve o bant yenilenir ama sanırım TV kartı montajından sonra teknik ekip yeni bantı yerleştirmemiş sorun olmaz :))) valla yarında aryıp ürünün içini açtım sanki sağdan üçüncü çip biraz sola kaymış gibi diyeceksiniz diye korkmaya başladım :)))
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti AyPars » 10 Mar 2014, 23:23

OPTIMUS_PRIME yazdı:fazlı bey içiniz rahat olsun ürünlere TV kartı burada sonradan montaj edilir ve o bant yenilenir ama sanırım TV kartı montajından sonra teknik ekip yeni bantı yerleştirmemiş sorun olmaz :))) valla yarında aryıp ürünün içini açtım sanki sağdan üçüncü çip biraz sola kaymış gibi diyeceksiniz diye korkmaya başladım :)))

yok yok demem garanti bakımından sorun olmayacagını söylüyorsanız bennden yana sorun yok. :)) birde kamerayıda halledelim Alper bey lütfen ben bu işlerden hiç anlamam bende öğretmenim nasılsa öğretmen dayanışması yapsak sizin arabanızı güzelleştirdiğiniz gibi bende güzelleştirsem. sizin arabanızda farlar ve stoplar angel mı acaba?
AyPars
CLASSIC
CLASSIC

İleti OPTIMUS_PRIME » 10 Mar 2014, 23:30

AyPars yazdı:
OPTIMUS_PRIME yazdı:fazlı bey içiniz rahat olsun ürünlere TV kartı burada sonradan montaj edilir ve o bant yenilenir ama sanırım TV kartı montajından sonra teknik ekip yeni bantı yerleştirmemiş sorun olmaz :))) valla yarında aryıp ürünün içini açtım sanki sağdan üçüncü çip biraz sola kaymış gibi diyeceksiniz diye korkmaya başladım :)))

yok yok demem garanti bakımından sorun olmayacagını söylüyorsanız bennden yana sorun yok. :)) birde kamerayıda halledelim Alper bey lütfen ben bu işlerden hiç anlamam bende öğretmenim nasılsa öğretmen dayanışması yapsak sizin arabanızı güzelleştirdiğiniz gibi bende güzelleştirsem. sizin arabanızda farlar ve stoplar angel mı acaba?

farlar monte carlo orjinal farlar ayrıca stoplar bizim taiwanda ki bir firmadan ithalatımız octavia idi sizinki sanırım bir iki tavsiye gönderirim size merak etmeyin kamera içinde arkadaşa bilgi vereyim o sizinle irtibata geçer ama lütfen fiyat konusunda bilgi vermeyin çünki istanbul bayimiz kendisi ... ama ben tekrar söylüyorum skoda bayisinden alacağınız kamera daha garantili olur iyi düşünün kamerada arıza çıksa istanbula gönder geri getir bir sürü sıkıntı yaşarsınız ama serviste satılan kameralarla arasında çok fark olacağını sanmıyorum o yüzden yine servisten almanızı tavsiye ediyorum
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti AyPars » 10 Mar 2014, 23:39

tamam ALper bey cok fark yoksa servisten yaparız o zaman. birde bu angel far stop takınca ruhsata işletmek gerekiyor mu bir yerde sanki türkiyede yask gibi birşey okumuştum. Benim arabam 2010 octavia evet güzel şeyler yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız cok seviirim
AyPars
CLASSIC
CLASSIC

İleti scinkose » 11 Mar 2014, 13:18

Sayın AyPars, fotoğraf ve yorumlarınızı bekliyoruz.... :) kurulumu da fotoğraflarsanız memnun oluruz
scinkose
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (Avr.)

İleti platinyeti » 21 Mar 2014, 19:55

fazıl bey iyi akşamlar. güzel ve beklentilerinizi karşılayacak bir ürün aldınız. Alper Bey içi dışı bir ve işini aşk derecesinde seven bir insandır.buna emin olun.kendisiyle daha önce alışverişimiz olmuş ve ans 810 cihazımı yeti ye montaj yaptırmıştık. 2 yıla yakın oldu sorunsuz kullanıyorum. kamera olayı için servis önerisini ben de tavsiye ediyorum. kayseri de skoda servisinde cihazım takıldı ve uzun işlem süresine karşın kendisi hep yanımdaydı. kamera olayını daha sonra taktırdım çünkü uygun bir kamera ve montaj işlemi gerektiriyordu necvox un süper b için üretilmş kamerası en uygun olanıydı.kamera işi biraz uğraştıryor onu söyleyeyim ama sonuna kadar değiyor ve aracınızın üst bir segmente ulaştığını anlıyorsunuz. üstelik Alper bey ücretsiz navigasyon güncellemelerinde de yardımcı oluyor. şimdiden hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...
platinyeti
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: alper
Nereden: Yozgat
Arabanız: skoda yeti dsg amb.

Önceki

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir