YOĞUN İSTEK ÜZERİNE OPTİMUS MULTİMEDİA KAMPANYASI

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE OPTİMUS MULTİMEDİA KAMPANYASI

İleti OPTIMUS_PRIME » 16 Eyl 2014, 22:20

ARKADAŞLAR İŞ YOĞUNLUĞU NEDENİ İLE FORMDAŞLARIMIZA EPEY ZAMANDIR GÜZELLİK YAPAMADIK TABİ BUGÜNE KADAR VE İŞTE YILIN EN BOMBA KAMPANYASI ... OPTIMUS URUNLERI FİYATLARA SADECE FORUM ÜYELERİNE ÖZEL.

SATIŞ FİYATI 1750 TL OLAN ANS510 ... KAMPANYA FİYATI KDV DAHİL 900 TL

http://www.almayagel.com/Optimus-ANS-510-volkswagen-skoda,PR-2.html

SATIŞ FİYATI 1750 TL OLAN ANS610 ... KAMPANYA FİYATI KDV DAHİL 950 TL

http://www.almayagel.com/Optimus-ANS-610-volkswagen-skoda,PR-33981.html

SATIŞ FİYATI 1800 TL OLAN ANS620 ... KAMPANYA FİYATI KDV DAHİL 1000 TL

http://www.almayagel.com/Optimus-ANS-620-skoda-octavia-ve-yeti-icin-ozel-model,PR-33982.html

ARTIK BU KAMPANYAYIDA KAÇIRDIK DİYE ARAYANLARA PES DİYECEĞİM :) SİTEMİZDEKİ FİYATLAR NORMAL SATIŞ FİYATLARIDIR FORUMDAN ALICI OLACAK ARKADAŞLAR azakoglu@almayagel.com ADRESİNE TALEPLERİNİ SKODAMUS :) İNDİRİM KODU İLE İLETTİKLERİ TAKDİRDE KENDİLERİNE BİR ALIŞVERİŞ ESNASINDA KULLANACAKLARI BİR İNDİRİM KODU GÖNDERİLECEK VE BU KOD İLE İNDİRİMLİ FİYATTAN ALIŞVERİŞ YAPABİLECEKLERDİR.ŞİMDİDEN HAYIRLI UĞURLU OLSUN İYİ GÜNLERDE KULLANMANIZ DİLEĞİYLE... ALPER AZAKOĞLU

OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti hetepe » 17 Eyl 2014, 07:19

Benden başka 410 isteyen yok sanırım...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti OPTIMUS_PRIME » 18 Eyl 2014, 20:25

harbi öyle malesef ama diyorum sana senin hesabına isteyelim direk gelsin fakat 1250 den aşağı mal olmaz dedim ya bireysel olunca
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakangemini » 19 Eyl 2014, 21:52

Fiyat daha düşerse bende 410 alabilirim.
Kullanıcı avatarı
hakangemini
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: HB
Nereden: Düzce
Arabanız: 2003 Octavia Business

İleti OPTIMUS_PRIME » 21 Eyl 2014, 12:07

arkadaşlar stokta tutmadığımız için malesef istek yapıyoruz direk müşterinin adresine gidiyor dün sizler için görüştüm Fabia I 253 tl gümrük masrafı ödüyorsunuz bizde 800 TL alıyoruz toplamda 1053 TL ye maloluyor sizler için en iyi yapabileceğim fiyat bu malesef ...
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti OPTIMUS_PRIME » 23 Eyl 2014, 21:25

güncel
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti kispest » 24 Eyl 2014, 00:00

OPTIMUS_PRIME yazdı:güncel

Hem yoğun istek, hem konu güncellemesi. Ne güzel... Yalnız lahana turşusu perhizi bozmasın. :D
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti hakangemini » 30 Eyl 2014, 11:04

Bütçe meselesi, yanlış anlamayın. Sinekten yağ çıkarmak değil amacım. Fiyat eileride daha düşer mi?
Kullanıcı avatarı
hakangemini
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: HB
Nereden: Düzce
Arabanız: 2003 Octavia Business

İleti bersu » 30 Eyl 2014, 16:01

ürününüzü yeti için izmirde orjinal garantili takacak yer adresi istiyorum gidip görüşüp garantiyi aldıktan sonra ürünü sipariş edeceğim
bersu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erhan ÇAYAN
Nereden: İzmir
Arabanız: YETİ-1,2 DSG 2011

İleti drscapula » 28 Ekm 2014, 19:51

kusura bakmayın garanti işi sıkıntılı sorun çıkınca yanınızda kimse yok...
yerel elektronikçiler de ne yazık ki çözüm üretemiyor . teybi sökün bize gönderin deniyor ama nereye hangi firmaya ve kargo ücreti vb. nasıl olacak bilgi verilmiyor. verilen garantinin arkasında durulmadığı gibi muhatap olunmaması insanın daha çok zoruna gidiyor.
drscapula
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Onur
Nereden: Kahramanmaraş
Arabanız: Octavia 1.6 TDİ 105 HP DSG ELEGANCE

İleti OPTIMUS_PRIME » 30 Ekm 2014, 02:15

onur bey yorumunuz hiç yakışık almamış , sizle görüşmemiz neticesinde muhtemel arızaları sizden aldığımız bilgilere göre anlamaya çalıştık ancak daha sonra yerinde çözülemeyeceğini anladığımız için ziden cihazı göndermenizi rica ettik.nereye hangi firmaya kargo ücreti felan gibi şeyler söylemişssiniz , birincisi firmamızın adını ve web sitesini bildiğinizi düşünüyordum ama siz hangi firmadan ürün aldığınızı sizinle satış sürecince özel olarak ilgilenmeme rağmen dahi unutmuşsunuz demek ki , hatırlatayım Almayagel Ltd http://www.almayagel.com ayrıca garanti kapsamındaki ürünler karşı ödemeli olarak kargo edilir ve tarafımızdan da kargo ücreti ödenir bu standart uygulamadır.Ayrıca sanki karşınızda muhattab olmayan bizi ilgilendirmez yapamayız tamir edemeyiz diyen bir firma varmış gibi burada bilgilendirme yapmanız ne kadar yakışık alıyor sizce.Öncelikle bu tavrınızdan dolayı sizi kınıyorum ...
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti drscapula » 30 Ekm 2014, 10:05

alper bey 1 haftayı geçti online olmanıza rağmen özel mesajıma cevap vermeyen ben miyim ?
lütfen dikkat benim mesajımda hakaret vb. kesinlikle yok söylediğimin arkasındayım verilen garantinin arkasında durulmadı. kınamadan önce tavrınızı değerlendirin.o kadar kişiye reklamınızı yaparken telefonla sizleri aratırken iyiyiz ama eksikliğinizi eleştirince hemen kötü oluyoruz.
reklamını yaptığınız siteniz üzerinden satın aldım ama bize gönderin lafını netleştirmemiştik. rölede sorun olabilir dediniz 2. mesajda röle ile ilgili bilgileri size bildirdim geri dönüş yapmazsanız sorunu netleştirdiginizi ve cihazı göndermekten başka seçenek olmadığını nasıl anlamam gerekiyor acaba ?
cevap vermediğiniz mesajımda tamir sürecini de sordum sonuçta teyp kısmı boş kalıcak bu hoş bir görüntü olmaz (sonuçta görsellik için bu kadar pahalı sistemler alıyoruz) yakında servis satış yeriniz yok mu sorumda havada kaldı.
bu soruların hangisine cevap verdiniz ki eleştiri gelince hemen karşıyı suçluyorsunuz?
tam 1 hafta oldu dikkatinizi çekerim . bu süreçte online olmasanız durumu anlayacam.
bu tavrınızdan dolayı asıl ben sözünüz de durmadığınız için sizi kınıyorum!!!.
drscapula
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Onur
Nereden: Kahramanmaraş
Arabanız: Octavia 1.6 TDİ 105 HP DSG ELEGANCE

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir