Acil Yardım ... Subwoofer !

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Acil Yardım ... Subwoofer !

İleti saltanat999 » 27 Ekm 2015, 22:49

Selamun Aleyküm..
1 yıldan beridir skoda rapid 1.6 dizel arac kullanıyorum aracımdan cok memnunum nazar degmesin. Hoparlörlerimdennde gayet memnunum fakat bass eksikligi hissediyorum o yüzden aracın arkasında orjinal hoparlörden dönüştürücü yardımıyla amfi ve subwoofer taktırmayı düşünüyorum.. Yardımcı olursanız cok memnun kalacagim. 5 aydan beridir bu fikir aklımda insallah 1 hafta içinde gerceklestirecem o yüzden aklımı karıstırıyor etrafımdaki arkadaslarım mantıksız olur 2014 araca o yapılırmı bass o kdr etki yapmaz dönüstürücü ile ws ws ws .. Yasadıgım ilde birkac tuningciye gittim biri jbl olur amfide su olur toplam 650 tutar dedi digeri ise suydu buydu bu amfiydi 850den asagı tutmaz dedi.. neye inanıp neye güvenecegimi bilemiyorum. siz degerli ustalarım lütfen yardımcı olurmusunuz cok istedigim bişeyi yapmak istiyrum bi hatayada ugramak istemiyorum... hangi amfi ve hangi subwoofer daha mantıklı olur daha iyi bass alırım sert veya tatlı cıkması önemli degil ikiside kabulumdur fakat yanlıs olanı yapmak istemiyorum.. saygılar ve sevgilerimle

saltanat999
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Tolga Cenet
Nereden: Malatya
Arabanız: Skoda Rapid

İleti AhmetH » 28 Ekm 2015, 00:44

Valla pekte acil durum yokmus :)
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti hetepe » 28 Ekm 2015, 07:15

+1
Fuara falan yetişecek sandım ben...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir