Fabia Aynı anda iki cd çalar çalışabilir mi?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia Aynı anda iki cd çalar çalışabilir mi?

İleti untaga » 03 Arl 2007, 18:51

Elimde JVC'nin Mp3 çalabilen bir cd çaları var. Bu cd çalar ile aracımın orjinal cd çaları aynı anda aktif olarak aracıma bağlanabilir mi? Yani Hoparlör sistemleri ortak, ayrı ayrı ikiside çalışabilecek. Orjinal cd çalarımı kapadığımda, JVC den mp3 dinleyebileceğim yada JVC kapadığımda orjinal cd çalarımda cd yada radyo dinleyebileceğim bi sistem mümkün mü? Fikri olan arkadaşların fikirlerini paylaşmalarını bekliyorum.

untaga
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 25 Arl 2007, 12:56

Extra bir role grubu tasarlanabilir.Bu da zor olmayan bir çalışma gerektirir.Ben fabiamda böyle kullanıyorum.2 yılda bir sorun çıkmadı daha...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti fabialife » 25 Arl 2007, 17:03

[quote="untaga"]Elimde JVC'nin Mp3 çalabilen bir cd çaları var. Bu cd çalar ile aracımın orjinal cd çaları aynı anda aktif olarak aracıma bağlanabilir mi? Yani Hoparlör sistemleri ortak, ayrı ayrı ikiside çalışabilecek. Orjinal cd çalarımı kapadığımda, JVC den mp3 dinleyebileceğim yada JVC kapadığımda orjinal cd çalarımda cd yada radyo dinleyebileceğim bi sistem mümkün mü? Fikri olan arkadaşların fikirlerini paylaşmalarını bekliyorum.[/QUOTE]

bende fabiada orjinal teybi sökmeden altındaki kaset konulan parçayı sökerek onun yerine pionneer mp-3 çalar taktırdım. her ikisinide arabadaki hopörlere role yardımı ile bağlıyorlar,

yalnız  istediğin an birinden birini dinleyebilirsin. ikincisi açık dahi olsa hoparlörlerle irtibati kesileceği için ses vermez.

daha çok hangisini kullanmak istiyorsan rolenin kapalı kontaklarına onu bağlattır, öncelik onda olacağı için diğeri açık bile olsa hoparlörlerden sesini duyamazsın, kapatınca ses diğerine geçer.
fabialife
CLASSIC
CLASSIC

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir