OTO ALARM

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

OTO ALARM

İleti boranail » 06 Şub 2008, 00:44

arkadaslar herkese merhaba bir fikir almak istiyorum bizim favolarda yani benim araba da merkezi kilit yok alarm v e merkezi kilit taktırmak istiyorum önereceğiniz ve fiyatlardan haberdar olan aarkadaslar varsa yardımcı olurmu? ben desiyi sordum 130-230 ytl  arası değişiyor

boranail
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mk043 » 31 May 2009, 12:55

DÜN SORDUM 90 LİRA DEDİLER ESENYURT FATİH SANAYİDEN ÇIKINCA CADDE ÜSTÜNDE Bİ AKSESUARCI VAR.
mk043
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti turuncuklu » 31 May 2009, 13:58

Benim arabadada merkezi kilit ve alarm yok..Bundan 5-6 ay önce mrk.kilit sorduğumda işciliğiyle beraber 75 tl ye  takarız demişlerdi ama sanırım fiyat artmıştır.şimdi 90-100 çekerler valla
turuncuklu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sonertevfik » 01 Haz 2009, 02:23

FAVORİTLERİN ORJİNALLİĞİNİ BOZMAYIN DERİM, VERİM ALAMAYABİLİRSİNİZ BAŞINIZ AĞRIR... HERŞEYİN ORİJİNALİ GÜZEL... BEN FAVORİTİMİZİ 6 SENE ORJİNAL HALİYLE KULLANDIM, ARKADAŞLAR SİZE TAVSİYEM, BUTÜR GEREKSİZ DETAYLARA PARA HARCAMAYIN, PARANIZIN VE GÜZEL BİR ARAÇ OLAN FAVORİTLERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN... (SÖYLEDİKLERİM SADECE TAVSİYEDİR, LÜTFEN KIZMAYIN)
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti sonertevfik » 01 Haz 2009, 02:26

AYRICA FAVORİT GİBİ MERKEZİ KİLİDİ OLMAYAN BİR ARACI ÇOK İSTEYİP DE SAHİP OLAMAYANLAR MİLYONLARCA İNSANI DÜŞÜNELİM, ŞÜKREDELİM ARKADAŞLAR, VARSIN MERKEZİ KİLİT OLMASIN... 
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti by wodoo » 01 Haz 2009, 02:37

Favolarda merkezi kilit çok sorun çıkarıyomuş diye duydum. Merkezi kilit motoru yakıyomuş devamlı (ne alakaysa bende anlamadım), bi ara bende düşünmüştüm m. kilit+alarm 120 tl ye yaptırıyodum ama öyle denilince vazgeçtim, sade alarmda olmaz merkezi kilit olmayınca...
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti by wodoo » 01 Haz 2009, 02:39

[quote="sonertevfik"]FAVORİTLERİN ORJİNALLİĞİNİ BOZMAYIN DERİM, VERİM ALAMAYABİLİRSİNİZ BAŞINIZ AĞRIR... HERŞEYİN ORİJİNALİ GÜZEL... BEN FAVORİTİMİZİ 6 SENE ORJİNAL HALİYLE KULLANDIM, ARKADAŞLAR SİZE TAVSİYEM, BUTÜR GEREKSİZ DETAYLARA PARA HARCAMAYIN, PARANIZIN VE GÜZEL BİR ARAÇ OLAN FAVORİTLERİNİZİN KIYMETİNİ BİLİN... (SÖYLEDİKLERİM SADECE TAVSİYEDİR, LÜTFEN KIZMAYIN)
[/QUOTE]

Araca takılacak alarm gibi gerekli bişeyin orjinalliği bozmayla alakasız olduğunu düşünüyorum ve gereksiz bir detayda değil kanaatindeyim..

Başıma geldi biliyorum, burnumun dibindeki aracın camını kırıp devir saatimi götürdüler ve hiç bişey duymadım ben, alarm olsaydı illaki bi şekilde duyardım alarmın sesini..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Arabanız: Astra GSİ

İleti hetepe » 01 Haz 2009, 10:51

Uzaktan kumandalı m kilit takımı 30 tl ye bulunur.20-30 da işçilikle 50-60 gibi hallolur.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir