Roomster comfort arka hoparlörler yok!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Roomster comfort arka hoparlörler yok!

İleti devirsever » 18 Şub 2008, 17:12

Arkadaşlar acı bir şekilde öğrendiğim üzere 2008 roomsterlarda arka hoparlörler yok, ki benim arabam comfort en üst modeli, özelliklerde yazmasına rağmen koymamışlar, kablosu dahi çekilmemiş. Böyle bir sorunla karşılaşınca şaşırmayın. Garantiden temin etmeye çalışıyorum ama şu an durum olumsuz kimse suçu üzerine almak istemiyor, fabrikadan böyle gelmiş deniyor.

devirsever
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Samsun

İleti irfant » 18 Şub 2008, 17:36

İlk gelen partidekiler 8 hop.lü idi. Şu aralar Comforttan epey şey çalınmış. Arka bagaj gözleri-rafları yok, gözlük saklama kabı yok, şöför koltuğu altındaki çekmece yok, bazı Comfortlara merceksiz var konmuş, kol dayama yok. Bu saydıklarım Avrupa'daki Comfort yani Roomster 3'de standart. Ben aracı aldığımda orijinal lastik tamir seti ve kompresör bile vermişlerdi. şimdi o hepten yok.
irfant
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia 1.2 TSI DSG 2011

İleti devirsever » 18 Şub 2008, 18:38

Araba çok güzelde bu habersiz çalınmalar sayesinde markanın adını kötülüyorlar. Bir dolu para verdim kesmişler hoparlörleri. Kol dayama zaten yok, ama gözlük saklama var tavanda.

Az kaldı merceksiz olanı veriyorlardı sonra yeni fabilardan uyandım olaya merceklisinden getirttim.
devirsever
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Samsun

İleti hetepe » 19 Şub 2008, 11:35

Bu donanımların her biri en az 50 60 ytl den başlıyor.Tamamı da herhalde 500 gibi bir rakam tutar.Bu resmen hırsızlık! Bu donanım takibinin birileri tarafından yapılması gerek.2005 1.2 htp ile 2004 1.2 htp arasında o kadar çok fark var ki (2004 daha fazla donanımlı)
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir