arabama teyp almayı düşünüyorum hangisi iyi ??

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

arabama teyp almayı düşünüyorum hangisi iyi ??

İleti silverlinemania » 03 Mar 2008, 22:31

[quote="tayel"][quote="silverlinemania"][quote="tayel"]arkadaşlar imkanınız varsa 6950 IB alın derim. çünki LİST özelliği var yani cd deki mp3 leri dosya şeklinde ve her bir dosyanın içindekileri gösteriyo. bunun tek bir dezavantajı var direkt USB bağlantısı yok. ama 7950 UB nin var ve motorize kapak.bende 6950, arkadaşta 7950 var 1 senedir kullanıyoruz tık demedi. gittigidiyordan almıştık[/QUOTE]

hocam onlar çok pahalıdır yaa o kadarını alamazdım yani en fazla 300 ytl lik falan diyodum ama iyikide o kadar pahalısını almamışım gümbür gümbür ses veriyo valla bide bi yerlerden 2 tane 200 wattlık kolon buldum mu tamamdır işte baktım kulağa ses çıplak geliyo o zaman çok yüksek wattı olmayan bi woofer falan alır takarım tamam işte bana yeterde artar bile
[/QUOTE]
benim arkalarda 2 tane oval ts-a6966 180 w lık var. inan dinleyenler woofer var zannediyor
[/QUOTE]

sen o kolonları nerden ve kaça aldın bide markasını söylersen sevinirim

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 03 Mar 2008, 22:33

[quote="rather86"][quote="silverlinemania"][quote="rather86"]iyi almışsın hayırlı olsun benim deh-5950 aldığım fiyat ama denk düşürmek önemli bide cash para her kapıyı açıyo kredi kartı olunca pek indirim yapmıyo ufak yerler sen bide büyük firmadan almışsın hayırlı uğurlu olsun  güle güle eskit[/QUOTE]

saolasın gönül isterdi seninkinden almayı ama olmadı işte ama çok farkı yok galiba seninkiyle bitek animasyon yok benim aldığımda o kadar ekolayzırdı carttı curttu hepsi var trafik yayın akışı falan var (TA) şarkının cinsine göre ekolayzır ayarı var takan adam hasta oldu zaten fiyatı duyuncada şok oldu LOLLOLLOL
[/QUOTE] animasyon bendede yok ama yazıları ufak ve net ekranı çok güsel bide metal görünümlü işte Usb Çift satır Ekran Aux Çıkışı Şarkıları okuma hızı inanılmaz ben hiç bir teypde görmedim böle bastığın anda diğer şarkı başlıyo bilgisayar gibi bide çift anti shock mu ne varmış ekstradan onlardan ayrı bişeyler daha var 3D tuner yazıyo ipod direk kontrol falan filan daha hepsini anlayamadım çözemediğim şeylerde var [/QUOTE]

maaşallah yok yok yani daha ne olsun aux girişi falan yok benimkinde ama rca diye bişey var onun ne olduğunu çözemedim bi türlü çok merak ediyorum ne olduğunu
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 03 Mar 2008, 22:34

[quote="silverlinemania"][quote="rather86"]

5950 ıb dede var o senin list dediğin olay ben bütün albümlere içindeki şarkılara bakabiliyorum usb çıkışıda var aux da var yok yok

[/QUOTE]acaba benimkinde de varmı daha cd takıp denemedim akşam araba bi gelsinde hem cd yi deniyim hem list olayı var mı ona bakiyim hemde fotosunu çekiyim [/QUOTE] ben dükkana ölesine kurdum arabdaki ovallerle sadece ikisini bağladım boschmann 500x2 dükkanın tavanı oynuyo daha wooferı falan bağlasam demekki bide daha güç kaynağı zayıf eq ayarı da şöle low 1 mid 4 high 6 da bass boost falan 0 da videoları koyabileceğimiz bi yer olsa atarım bide 2950 de list olayı yok
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 03 Mar 2008, 22:37

valla merak ettim ettim hee nasıl bişey olduğunu bide 2950 değil 2920 mp olması lazım sonu 50 olan pioneer hiç yoktu hepsiburada.com da hepsinin sonu 20 idi
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 03 Mar 2008, 22:46

dikkat edersen zaten aynı herşeyi sadece biri kaçak diğeri faturalı girişli bide rca dediğin şey anfi çıkışı işte o zaten ondan kaç tane vardı iyi batın mı bide woofer çıkışıda ayrımı yeri nerde kablo olarakmı yuva olarak mı anfi çıkışı

rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 03 Mar 2008, 22:50

anfi çıkışı 1 tane wooferda yuva olarak var ama woofer alırsam anfi alırım mutlaka zaten çok iyi olmuyo tek woofer bnm arkadaşta var çokta iyi değil çıkışı belli bi seviyeden sonra cızırdıyo

silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 03 Mar 2008, 23:00

rca 3 olsaydı keşke oda önemli ben sırf onun için değiştirdim teybi gerçi sen çok bişey bağlamıycam demiştin
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 03 Mar 2008, 23:05

[quote="rather86"]rca 3 olsaydı keşke oda önemli ben sırf onun için değiştirdim teybi gerçi sen çok bişey bağlamıycam demiştin[/QUOTE]

aynen öyle ztaen deminde dediğim gibi 2 tane 200 wattlık kolon buldum mu benim işim tamam onlar zaten woofer varmış gibi ses veriyolar o zaman woofera gerek bile kalmıyo ee doğal olarak anfiyede
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 04 Mar 2008, 00:00

http://www.youtube.com/user/rather86dr benim teyp ve boschmannlar var bakabilirsin burdan
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 04 Mar 2008, 00:38

[quote="rather86"]http://www.youtube.com/user/rather86dr benim teyp ve boschmannlar var bakabilirsin burdan [/QUOTE]

güzelmiş bass iyi vuruyo ne kadar o boschmannlar ??
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti silverlinemania » 04 Mar 2008, 15:49

rather86 akşam benden resim istemiştin çektim ama koyamadım dün gece bu işte

resimler biraz kötü çıkmış telefondan olduğu için ama idare et artık LOL
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 04 Mar 2008, 17:48

100 lira çifti bitane daha bulsam alırım canlı dinleme şansın olsada görsen pioneer sony diyen yanına yaklaşamaz en ufak bozma yok yüksek seste bile bası tiz iyi ayırıyo videodaki mikrofonun kalitesizliği bulamadım boschmann PR-6380 500 watt 300 watt rms i var deli bişey
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti rather86 » 04 Mar 2008, 17:52

tavsiye ederim bulabilirsen tabi 0 olacak ben 6 aydır falan kullanıyorum daha hiç bi sorun çıkmadı
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti rather86 » 04 Mar 2008, 18:53

[quote="silverlinemania"]

rather86 akşam benden resim istemiştin çektim ama koyamadım dün gece bu işte

resimler biraz kötü çıkmış telefondan olduğu için ama idare et artık LOL
[/QUOTE] hayırlı olsun kardeş güle güle kullan  güzel teyp sonuçta pioneer nede olsa ama dikkat et hırsızlara madem çaldırdın bi kere bidaha olmaz inşallah kızaklı falan yaptırsaydın
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 04 Mar 2008, 21:19

kızaklı olmasına gerek yok neden dicen biraz içeriye monte ettirdim bide babamın 1980 de aldığı bi şahini varmış onunda teyp yerini kapamak için kapağı varmış atmamış onu bende buldum onu evde hemen koydum önüne şak diye kapadı önünü sanki teyp yokmuş gibi duruyo arkadada kolon falan olmadığından kuşkulanmazlar kuşkulansa bile çalamaz alarm var alarm ne işe yarar onunda bi yolunu buluyolar dersen bunun bi yolunu bulamaz neden dicen beslemeli alarm var arabada alttan kabloyu kesse bile ekstradan pili var bagaj dahil olmak üzere herhangi bir kapıyı açtığı anda çiyak çiyak ötüyo o yüzden pek bi korkum yok artık ama sana bişey daha sorucam bugün karar verdim bitane wooferla anfi almak istiyorum ne önerirsin anfi olarak jbl falan iyimidir ???
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 04 Mar 2008, 21:24

anfi alacaksan niye rca 3 olan teyp almadın diye bi soru soruyum önce bende bitane jamesson usa 505 var 4 oval boschmann 500wattx2 Pioneer 460 wattx2 bide jamesson 1600 watt çift bobin woofer var bunları rahat kaldırıyo güzel ses veriyo ama ben biraz daha üst sınıfa geçiyorum ben sana bu anfiyi tavsiye ederim woofer için ayırdığın düşündüğün miktar ne? anfi içinde ? ona göre marka veriyim teybin arkasında kaçtane lale çıkış var yani beyaz kırmızı kablo varya ondan bidaha sorıyımda  
rather86
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverlinemania » 04 Mar 2008, 21:32

[quote="rather86"]anfi alacaksan niye rca 3 olan teyp almadın diye bi soru soruyum önce bende bitane jamesson usa 505 var 4 oval boschmann 500wattx2 Pioneer 460 wattx2 bide jamesson 1600 watt çift bobin woofer var bunları rahat kaldırıyo güzel ses veriyo ama ben biraz daha üst sınıfa geçiyorum ben sana bu anfiyi tavsiye ederim woofer için ayırdığın düşündüğün miktar ne? anfi içinde ? ona göre marka veriyim teybin arkasında kaçtane lale çıkış var yani beyaz kırmızı kablo varya ondan bidaha sorıyımda  [/QUOTE]

teybin arkasında 1 tane rca çıkışı var işte buna göre bişiler alcam amacım arabayı yerinden zıplatmak falan değil zaten iş yerinde de kullanılıyo araba o yüzden çok yüksek wattlı bişeye ihtiyaç yok ama güzel ses olsun istiyorum teybin ses çıkışı çok güzel gaza getirdi beni cd okuyuşu falan bastığın anda okuyo ve radyodan daha güzel bi şekilde çalıyo babama sordum bugün çukura girince atlama yapıyomu diye hiç bi atlama yapmıyo dedi o zaman dedim bi ses tesisatına başlayalım neyse ben 200 250 ytl civarı bişiler alabilirim kolon olarak zaten boschmann dedin bide navitechin profesyoneller için dedikleri bi kolonu var ama adını unuttum şimdi 120 ytl onlar sence iyi midir onlardan alsam mesela olduda boschmann bulamadım
silverlinemania
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rather86 » 04 Mar 2008, 21:47

valla bende diyorum ya bende pioneerlerin yerine boschmann arıyorum bullamadım dandik marka alma pioneer navitech den iyidir Benim anfiden düşünürsen tavsiye ederim 100 lira veripte ufacık bişey alacağına buna 170 180 ver bundan al bide woofera gelince sana eğer istersen pioneer c serisi 1200 watt çift bobin öneririm ama bu champion serisi ben bitane aldım diğerinide alıcam anfiyi JVC buldum bugünde anlaşırsak yarın alacam woofer de en fazla 120 liradır bitane alacaksan tabi bide ovaller var 400 450 yi gözden çıkartacan
rather86
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Ses ve Görüntü Sistemleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir