park sensörü

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

park sensörü

İleti ilk aşk » 12 Ağu 2008, 12:06

[quote="ayhani"]Kesinlikle octi gibi arkası yüksek araçlarda gerekli birşey. Benim octiye hediye olarak taktılar konuşuyor.
Geri vitese takınce geri vites diyor sonra yaklaşılan mesafeyi sağ sol orta 50 cm 60 cm diyerek sesli uyarıyor. Tabi tepki süresi biraz yavaş o yüzden aniden arka arka yanaşmamak gerekiyor. Birde bazen saçmalıyor arka bomboş olmasına rağmen arabayı durdur arabayı durdur diyor. Sanırım Adana'nın sıcağını siyah octide yiyince park sensörünün beynine güneş geçiyor.
[/QUOTE]

yani senin sensör kaynana gibi herşeye karışıyor LOL

ilk aşk
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 12 Ağu 2008, 12:25

[quote="ilk aşk"][quote="ayhani"]Kesinlikle octi gibi arkası yüksek araçlarda gerekli birşey. Benim octiye hediye olarak taktılar konuşuyor.
Geri vitese takınce geri vites diyor sonra yaklaşılan mesafeyi sağ sol orta 50 cm 60 cm diyerek sesli uyarıyor. Tabi tepki süresi biraz yavaş o yüzden aniden arka arka yanaşmamak gerekiyor. Birde bazen saçmalıyor arka bomboş olmasına rağmen arabayı durdur arabayı durdur diyor. Sanırım Adana'nın sıcağını siyah octide yiyince park sensörünün beynine güneş geçiyor.
[/QUOTE]

[/QUOTE]
ClapClapClapClapClapClap Bide sıcağı yiyince.
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti elegance » 12 Ağu 2008, 16:39

gecen hafta bi tane 307 parkettim parksensörü varmış beppppppppppppppp diye başladı.aynadan ara camdan bakıyom daha yer var sonra indim arabadan baktım.daha arkada 2 mtre yer var nerdeyse sensör falan gerek yok sadece arabayı satarken  sensörlü diye satarsın bence octaviaya ilk aldıgımda baya bi düşündüm park sensörünü simdi alıştım milimetrik yanasıyom artık alısınca hiç gerek kalmıyo

elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti emrtkn » 12 Ağu 2008, 17:22

Konunun bütün yazılarını okuyamadım ama ben gayet memnunum.

En ufacık bir sapma veya şaşırma yok gayet iyi ..

Her zamanda güvenirim ..

Kullanıcı avatarı
emrtkn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre TEKİN
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Octavia A5 (RS Modified)

İleti ayhani » 12 Ağu 2008, 23:48

[quote="9336"]
[quote="ilk aşk"][quote="ayhani"]Kesinlikle octi gibi arkası yüksek araçlarda gerekli birşey. Benim octiye hediye olarak taktılar konuşuyor.
[/QUOTE]

[/QUOTE]
ClapClapClapClapClapClap Bide sıcağı yiyince.
[/QUOTE]

Arabaya binenleri şaşırıyor, birazda havam oluyor hani Big%20smile
Benim arabam karaşimşek diyorum Big%20smile
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti FWD » 13 Ağu 2008, 00:06

Kara şimşeğin kaynana modeli de hiç çekilmez be   
FWD
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki