ÇORLU DA SKODA ÖZEL SERVİS

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ÇORLU DA SKODA ÖZEL SERVİS

İleti skoda mustafa » 11 Eyl 2008, 16:07

KAMPANYA

PARK SENSÖRÜ MONTAJ DAHİL

100 YTL.

skoda mustafa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti miyidogan » 02 Ekm 2008, 22:48

Park sensörü montajı nasıl yapılıyor. Dashboard a kablu nerden çekiliyor, nereleri sökülüyor arabanın, fabia misal..
miyidogan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti favorit_selman » 21 Ekm 2008, 01:28

slm. Mustafa abi hayırlı işleriniz olsun..

Arkadaşlar benim 1990 model favoritim var. Çorlu dışındayım. Mustafa abinin namını duydum. Benim favoriti kimse el atmaya cesaret edememişti. Ama Mustafa abi ve ekibi. Sevgiili Tuncay usta, ve diğer usta abime Sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Çorluda değil Trakyada yok böyle müşteri anlayışı, hizmet, işçilik ve aynı zamanda esnaflık bakımından gerçekten dört dörtlük.. Skodası olan veya omayan arkadaşlar gerçekten tavsiye ederim. Memnun kalacağınızdan eminim.

Mustafa abi tekrar teşekkür eder.. saygılarımı sunarımm..Tuncay Ustama selamlar..

Favorit SELMAN.......
favorit_selman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti 9336 » 21 Ekm 2008, 12:30

[quote="favorit_selman"]slm. Mustafa abi hayırlı işleriniz olsun..

Arkadaşlar benim 1990 model favoritim var. Çorlu dışındayım. Mustafa abinin namını duydum. Benim favoriti kimse el atmaya cesaret edememişti. Ama Mustafa abi ve ekibi. Sevgiili Tuncay usta, ve diğer usta abime Sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Çorluda değil Trakyada yok böyle müşteri anlayışı, hizmet, işçilik ve aynı zamanda esnaflık bakımından gerçekten dört dörtlük.. Skodası olan veya omayan arkadaşlar gerçekten tavsiye ederim. Memnun kalacağınızdan eminim.

Mustafa abi tekrar teşekkür eder.. saygılarımı sunarımm..Tuncay Ustama selamlar..

Favorit SELMAN.......
[/QUOTE]
Bu anlayıştaki ve işini hakkıyla yapan servisleri taktir etmek lazım. Mustafa bey ve ekibini kutluyorum. En şikayetçi olduğumuz servis konusunda Skodanın yüzünü güldürdükleri için.Clap
Kullanıcı avatarı
9336
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Halil KANDEMİR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: OCTAVIA A4 (2005)

İleti skoda mustafa » 21 Ekm 2008, 12:38

SELMAN KARDEŞİM TŞK. EDERİZ
BEN VE EKİBİM SKODA YA SENELLERDEN BERİ GÖNÜL VERMİŞ KİŞİLERİZ.

BİZ SADECE ÜZREİMİZE DÜŞEN GÖREVİMİZİ YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ

SAYGILARIMIZLA

skoda mustafa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yaman » 23 Kas 2010, 13:20

arkadaşlar bugun mustafa abi ile tanıstım fabia almak için kendısıne danıştım gercekten cok faydalı ve acıklayıcı bılgıler verdi saolsun hani derlerya herkes esnaf olamaz mustafa abı gercekten işini bilen esnaf bir adam şiddetle tavsiye ediyorum..
yaman
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: yaman
Nereden: Kırklareli

İleti vipsezgin » 23 Kas 2010, 14:30

Merhaba Mustafa bey,bende ÇORLU,da ikamet ediyorum Bağçeli evlerde kuaför salonu işletiyorum..fırsat bulduğum anda tanışmak için çayınızı içmeye gelirim.

Hayırlı işleriniz olsun...
Just Men kuaför
vipsezgin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Sezgin
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Silver line

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir