takip ediliyor muyuz?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

takip ediliyor muyuz?

İleti lazianke » 28 Oca 2007, 02:14

arkadaşlar acaba skoda yetkili ya da özel servisleri sitemizi takip edip ona göre bir hizalanma yoluna gidiyorlar mıdır? ne dersiniz? adamları yeri geliyor eleştiriyoruz. sonra işimiz düşünce yan çizmesinler...

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti ünsal » 29 Oca 2007, 00:14

pek zannetmiyorum varlığımızdan haberdar değilmişler gibi bi hava var aslında haberdar etmek lazım bi şekilde ...Confused
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti kabasakal » 29 Oca 2007, 01:15

Açıkçası ben bu tip bir yaklaşımdan kar alabileceğimizi pek düşünmüyorum.Yetkili servisler tamam ama özel servisler çok çelişkili fiyat veriyorlar. Mesela debriyaj balatasını değiştirmek için özel servis 400 Ytl istedi. Başka bir Özel servis 350 Ytl istedi. Fakat ben malzemeyi kendim alıp güvendiğim bir tamirciye(ARKADAŞIM)  değiştirttiğimde Bana 300 Ytl ye maloldu.

Yani bence bu özel servisler ve yetkili servisler zaten bu iş için fazlasıyla kar koyuyorlar. bana 400 ytl lik işe %10 indirim yapsa 360 ytl ye gelecek ve ben yine zarada olacağım.Cry

Tabiki böyle bir servis bulunur ve bu ümit ettiğimiz indirimler sağlanır ise bende kendim yaptırmasam bile en azından yanınızda oldup size katkı sağlamaya çalışırım Big%20smile (yani piyasada çok fark etmeyecek işlerimi orada yaptırırım mesela yada gerçekten uygun geliyorsa hepsiniWink)
kabasakal
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 18 Şub 2007, 01:55

ben baskı balata değiştirirken servis 550 ytl istemişti. parça benden olursa işçilik kaça olur dedim,150 dediler. başka bir zaman parçayı sordum takımı 380 dediler. aynı takımı 280 e aldım.yani parçadan 100 ytl karları var. işçiliği se aynı servise 100 e kabul ettirdim. 380 e patladı. o nededle artık servisle dışardaki bir usta gibi pazarlık yapıyorum.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir