Castrol Ürünlerini İnternetten Satın Alabilirsiniz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Castrol Ürünlerini İnternetten Satın Alabilirsiniz

İleti yonetici » 18 Eyl 2008, 11:08

Arkadaşlar motorsikletime almak istediğim bazı castrol ürünleri için Carrefour, Real, Praktiker, Koçtaş vs. gibi yerleri gezdim ama ya aradığım ürünü bulamadım yada fiyatları yüksekti. İnternettede bu ürünleri satan yerlerin fiyatları mağazalara göre çok ucuz değil. Bu sırada http://www.otomobilshop.com/final/index.php?cPath=184 adlı bir siteye rastladım fiyatları mağazadakilere göre oldukça uygundu. 3 ürün sipariş verdim ve elime ulaştı sizde tercih edebilirsiniz. Sadece Castrol Chain Cleaner adlı ürün yerine daha pahalı ve genel amaçlı bir temizleyici olan Castrol Greentec Bike Cleaner gönderilmiş. Elde ürün olmadığı için bilinçli olarak mı gönderildi yoksa yanlışlık mı yapıldı bilemiyorum. Durumu kendilerine mail atıp bildirdim ama o ürünü geri almak için ödenecek kargo yerine almamayı tercih edeceklerini düşünüyorum. Bizde bari reklamlarını yapalım müşteri kazansınlar LOL

Bu arada tek bir ürün alındığında kargodan dolayı pek bir avantaj olmayabilir ama bulamadığınız bazı ürünler yada birden fazla ürün alımında avantajlı olabilir.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti mehmetunal48 » 18 Eyl 2008, 12:21

emir bey yaklaşık olarak aldığınız ürünün kg olarak ne kadardı ne kadar kargo ödediniz?ben 7 ytl ye bir aparat aldım 8.5 ytl kargo verdim yani astarı yüzünden pahalıya geldi de ondan soruyorum.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 18 Eyl 2008, 12:25

Toplam 2,5 kg ağırlığında bir sipariş verdim 5,23 YTL kargo ödedim. Sizin bu bahsettiğiniz kargo olayı bu sitede mi meydana geldi?

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

İleti mehmetunal48 » 18 Eyl 2008, 12:32

[quote="?"]

Toplam 2,5 kg ağırlığında bir sipariş verdim 5,23 YTL kargo ödedim. Sizin bu bahsettiğiniz kargo olayı bu sitede mi meydana geldi?

[/QUOTE]yok hepsiburada.com oldu.kıl alma cihazı almıştım.7.6 ytl fiyatı.kargosu 8.5 ytl.LOLkargo yurtiçi kargo.MNG kargo ile istanbuldan gitti gidiyordan 2 laptop aldım hp marka ağır olan 2.9 kg olan laptop için 11 ytl,2.4 kg olan laptop pc için 22 ytl ödedim aynı kargo aynı anda teslim aldım.anlamak mümkündeğil.üstelik de ben gittim ofislerinden ben teslim aldım.hangi akla hizmet edildiğini anlamış değilim anlamak da gerçekten  zor.Adam gibi bir açıklamada yapmadılar.
mehmetunal48
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 18 Eyl 2008, 13:02

emir bey vaktiyle ben o siteden 505 01 castrol sipariş etmiştim. stoka yoktu, gelecek, şudur budur, 15 gün salldılardı. ben de siparişi iptal ettim. bence o siteden sipariş vermeden önce tlf ile stok durumunu sormak lazım...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti yonetici » 18 Eyl 2008, 13:09

Ben motorsiklet için Power1 10W-40 hiçbir yerde bulamamıştım piyasada 15W-40 vardı ayrıca yine bulamadığım zincir yağlayıcı burada vardı. Piyasada bulamadığımdan sipariş vermeden önce telefon ettim ana depoya soralım dediler 5 dakika sonra tekrar görüştüm var dediler sonra sipariş ettim sormakta fayda var.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir