on tampon uyum sağlarmı fabiama???

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

on tampon uyum sağlarmı fabiama???

İleti fıratt » 27 Eyl 2008, 12:10

2003 fabia aracım var kapının onunde dururken birisi çarpmış tampon ortadan ikiye bolunmuş bende kaskadon tamponu değiştirecem ancak 2005 2006 kasalarda bulunan yuvarlak sis farı bulunan tamponlardan takmak istiyorum estetik açıdan daha guzel gorunuyor.ancak kafama takılan bikaç sey var
1-yeni tip tampon yuvaları montajda uyum sağlarmı?
2-kasko tampon değişiminde yine aynı kırılan tampondanmı takar yoksa isteğimiz doğrultusunda fiyat farkı varsa eğer vermek şartıyla yeni tip tamponu taktırabilirmiyiz

fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti parsanoto » 27 Eyl 2008, 12:59

eksper sadece tampon verir size.bunu dışında 2 tane şerit,2tane sis kapağı,tampon ızgarası,2 tanede tampon bağl.braketi almanız gerekir.çünkü eski modelinki farklı.bu saydığım parçaların toplam fiyatlarıda orjinal olarak 150 liradan fazla.

parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 27 Eyl 2008, 13:23

mygokhan arkadaşımız benzer bir durumdan sonra fiyat farkını ödeyerek 1.2 fabiasına RS tamponu taktırmıştı farklı fabia tamponlarının birbirine uyum sorunu yok herhalde.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti fıratt » 27 Eyl 2008, 13:42

aracım elegance sis farı falan var ancak kırılmış bu durumda sis farlarımıda temin eder değilmi kasko
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti crash » 27 Eyl 2008, 22:48

evet sis farlarınıda temin etmeleri gerekir ayrıca makyajdan sonra ufak tefek değişiklikler görmüş ön veya arka tampon veya herhangibir parça kasa değişmediği sürece ki bu boyutların aynı kaldığı anlamını gösterir uyumludur.
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 28 Eyl 2008, 15:41

[quote="parsanoto"]

eksper sadece tampon verir size.bunu dışında 2 tane şerit,2tane sis kapağı,tampon ızgarası,2 tanede tampon bağl.braketi almanız gerekir.çünkü eski modelinki farklı.bu saydığım parçaların toplam fiyatlarıda orjinal olarak 150 liradan fazla.

[/QUOTE] dostum bizim arabada sis farı yok.ben sonradan taktırdım.şimdi diyelimki.ben kaza yaptım tampon hoşaf oldu.araç kaskolu.sis farlarınıda takacakmı
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti yonetici » 28 Eyl 2008, 16:00

[quote="baho06"]dostum bizim arabada sis farı yok.ben sonradan taktırdım.şimdi diyelimki.ben kaza yaptım tampon hoşaf oldu.araç kaskolu.sis farlarınıda takacakmı[/QUOTE]

Aracın önceki donanımından haberdar olmadığı için verecektir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir