KOCAMAN OTOMOTİV / GARAJ 2008

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

KOCAMAN OTOMOTİV / GARAJ 2008

İleti ssargut » 13 Ekm 2008, 18:40

ARKADASLAR MALTEPEDEKİ KOCAMAN OTOMOTİV KAPANDI BILIYORSUNUZDUR ORANIN USTABAŞI KAHRAMAN USTA KARTAL OTO SANAYİ SİTESİNDE DUKKAN ACTI DAVUT USTAYLA BERABER KAPORTA BOYA MEKANIK HEPSI VAR BEN HALA ORAYA GIDIYORUM KAHRAMAN NEREYE BEN ORAYA ARAYANLAR ULASAMAYANLAR VARSA DIYE SOYLIM DEDIM CEP TELEFONU 0535 250 50 37 KARTAL OTO SANAYI SITESI ANA GIRIS KAPISINDAN GIRER GIRMEZ İLK SAĞ YAPIYORSUNUZ SOLDA GORUCEKSINIZ DUKKANIN İSMİ GARAJ 2008.....
BİLGİLERİNİZE......

ssargut
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kadir_ » 13 Ekm 2008, 21:50

[quote="ssargut"]ARKADASLAR MALTEPEDEKİ KOCAMAN OTOMOTİV KAPANDI BILIYORSUNUZDUR ORANIN USTABAŞI KAHRAMAN USTA KARTAL OTO SANAYİ SİTESİNDE DUKKAN ACTI DAVUT USTAYLA BERABER KAPORTA BOYA MEKANIK HEPSI VAR BEN HALA ORAYA GIDIYORUM KAHRAMAN NEREYE BEN ORAYA ARAYANLAR ULASAMAYANLAR VARSA DIYE SOYLIM DEDIM CEP TELEFONU 0535 250 50 37 KARTAL OTO SANAYI SITESI ANA GIRIS KAPISINDAN GIRER GIRMEZ İLK SAĞ YAPIYORSUNUZ SOLDA GORUCEKSINIZ DUKKANIN İSMİ GARAJ 2008.....
BİLGİLERİNİZE......
[/QUOTE]

O çocuk anlıyor bu işten 3 tane türkiye birinciliği vs var onun geçen öylesine gittim adam açtı kapudu akü kaablolarını sardı anlattığına göre ileride bu eriyormuş kablo yangın vs çıkarıyormuş haberiniz olsun
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir