SKODA ATLAS OTOMOTİV TRABZON YETKİLİ SERVİSİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA ATLAS OTOMOTİV TRABZON YETKİLİ SERVİSİ

İleti lazianke » 20 Kas 2008, 22:29

[quote="samet"]SERVİSLER BAŞTAN KARİZMAYI ÇİZDİRDİ FİYAT KONUSUNDA VE İLGİDE,GECECEKLER BU AYAKLARI ÇOK GEÇ KALDILAR [/QUOTE]
"genellememek lazım" diyebileceğimiz bir servise doğru emin adımlarla ilerlendiğine trabzonda şahit oldum...

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti adem fransa » 28 Arl 2008, 01:50

arkadaslar ben fransadan adem yazin arabamin motor kayisini trabzon skoda yetkili servisinde degistim ama 10000km olmadan araba kayis siyirdi burdaki skoda servisi kayisin ayar yapilmadigini ve gerdirilmediginden dolayi bu olay yasanmistir dedi arabanin motoru oldu ben anlamadim bu nasil bir iscilik orda calisan isciler gercek birer mekanisyen mi yoksa siradan birer iscimi bu bir skoda yetkili bayii ne yakismiyor burda bir motor 8600 euro bunu kim karsilayacak merak ediyorum  
adem fransa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti baho06 » 28 Arl 2008, 12:41

[quote="adem fransa"]arkadaslar ben fransadan adem yazin arabamin motor kayisini trabzon skoda yetkili servisinde degistim ama 10000km olmadan araba kayis siyirdi burdaki skoda servisi kayisin ayar yapilmadigini ve gerdirilmediginden dolayi bu olay yasanmistir dedi arabanin motoru oldu ben anlamadim bu nasil bir iscilik orda calisan isciler gercek birer mekanisyen mi yoksa siradan birer iscimi bu bir skoda yetkili bayii ne yakismiyor burda bir motor 8600 euro bunu kim karsilayacak merak ediyorum  [/QUOTE] kardeş.burası türkiye cumhuriyeti.olur böyle şeyler.araç garantilimi
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti adem fransa » 29 Arl 2008, 12:54

nasil yani kardes  burasi turkiye diyon orda yapilan her is oylemi oluyor

adem fransa
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 29 Arl 2008, 17:21

[quote="adem fransa"]arkadaslar ben fransadan adem yazin arabamin motor kayisini trabzon skoda yetkili servisinde degistim ama 10000km olmadan araba kayis siyirdi burdaki skoda servisi kayisin ayar yapilmadigini ve gerdirilmediginden dolayi bu olay yasanmistir dedi arabanin motoru oldu ben anlamadim....[/QUOTE]

işte ben de aynı sebepten ötürü aracımın 90 bin bakımını y. serviste değil de oradan yeni ayrılan akademi oto daki ali ustaya yaptırmıştım.

yazın serviste usta sıkıntısı yaşanıyordu, hatta problemi giderilemeyen bir araç için vw yetkili servisinin ustası getirildi de yapıldı.ama bildiğim kadarıyla şimdi y.servise yeni ustalar da geldi.

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti olgunonder » 26 Oca 2009, 03:13

Arkadaşlar yaklaşık 2 yıl  bu servisten hizmet almış birisi olarak belirtmek isterimki Atlas iyi  bir servistir.Fiyatları da makuldur.Ayrıca İlgi ve alakaları , bilgileri de fena değildir.Ben 2 yıl boyunca onlara gittim açıkçası memnundum.
olgunonder
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilker_617 » 26 Oca 2009, 16:16

Hoşgeldiniz...

ilker_617
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Trabzon
Arabanız: FABİA 1.2HTP 2005

İleti alpino » 27 Oca 2009, 00:42

[quote="adem fransa"]

nasil yani kardes  burasi turkiye diyon orda yapilan her is oylemi oluyor

[/QUOTE]
genellemeyelim ama evet öyle oluyor. örneğin önce belediye geliyor sokakları asfaltlıyor. ardından 2 hafta sonra telekom gelip tüm sokakları kazıp kablo döşüyor. bu da belediyecilik örneği olsun
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

İleti lazianke » 05 Şub 2009, 20:21

servis sayitoğlu iken pek uğramazdım. debr. balata değişiminden beri soğuk bakıyordum ama atlas alınca muamele de değişti. bir seferinde depo kapağını, geçen de yola çıkmışken bozulan sol ön su fışkırtaçını tamir ettiler ve ücret talep etmediler. hoş, iki kuruşun hesabında olduğumuzdan değil ama başta levent bey olmak üzere aykut bey müşterileriyle iyi ilgileniyorlar. y. servislerle derdi çok olan ben, yiğidi öldür hakkını yeme diyorum.
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti akademioto » 06 Şub 2009, 20:17

merhaba skoda ailesi, ben tamer trabzon ilinde ki özel skoda servisi olan AKADEMİ OTOMOTİV TİC.LTD.ŞTİ ortaklarından birisiyim ,skada ailesinin bir üyesi olarak daha önceden skoda yetkili servis olan SAYİTOĞLU OTOMOTİV servis müdürü idim yaklaşık 17. senemi otomotiv söktöründe devam etmekteyim ,hoş görülerinize sığınarak söylüyorum işimde iyim.Ama irdeleyerek öğreneceğimiz daha çok şeyin var olduğuna da inanıyorum. ortaklarımda ALİ AKPINAR skoda yetkili servis olan SAYİTOĞLU OTOMOTİV"şimdi ki ismi ATLAS OTOMOTİV" usta başı idi,yaklaşık olarak 17 senedir bu işin içindedir,idda ediyorum konusun da bir numaradır,tüm eğitimlerini almıştır" elektrik,elektronik,mekanik olarak"zaten bunuda yapmış olduğu işleriyle kanıtlıyor.Diğer ve son ortağımız Hikmet TÜTÜNEKEN Yedek parçanın piridir,orjinal y.parça,muadil parçaların nerde olduğu kimin imalat ettiği ne kadar maliyeti olduğu yani inanın yedek parça ile ilgili aklınıza ne geliyor sa ondan bilgi alacağınız kişiridir,16 senedir otomotiv sektöründe görev yapmaktadır.Biz üç ortak her birimiz kendi alanında tecrübesi ile uzmanlaştığından şirketimizin ismini AKADEMİ otomotiv olarak kurduk,siz skoda ailesi üyelerine hizmet vermek için sizleri TRABZON fatih san.sit.de bekliyoruz.tüm sorularınız için rahatça arıya bileceğiniz telefon numaralarımız İş Tlf:0462 3254444 ;Ali AKPINAR:0533 6891637 ;Tamer DUMANOĞLU:0533 6891647;Hikmet TÜTÜNEKEN:0535 8266484
akademioto
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 09 Mar 2009, 18:15

[quote="Akademi otomotiv"]merhaba skoda ailesi, ben tamer trabzon ilinde ki özel skoda servisi olan AKADEMİ OTOMOTİV TİC.LTD.ŞTİ ortaklarından birisiyim ,skada ailesinin bir üyesi olarak daha önceden skoda yetkili servis olan SAYİTOĞLU OTOMOTİV servis müdürü idim yaklaşık 17. senemi otomotiv söktöründe devam etmekteyim ,hoş görülerinize sığınarak söylüyorum işimde iyim.Ama irdeleyerek öğreneceğimiz daha çok şeyin var olduğuna da inanıyorum. ortaklarımda ALİ AKPINAR skoda yetkili servis olan SAYİTOĞLU OTOMOTİV"şimdi ki ismi ATLAS OTOMOTİV" usta başı idi,yaklaşık olarak 17 senedir bu işin içindedir,idda ediyorum konusun da bir numaradır,tüm eğitimlerini almıştır" elektrik,elektronik,mekanik olarak"zaten bunuda yapmış olduğu işleriyle kanıtlıyor.Diğer ve son ortağımız Hikmet TÜTÜNEKEN Yedek parçanın piridir,orjinal y.parça,muadil parçaların nerde olduğu kimin imalat ettiği ne kadar maliyeti olduğu yani inanın yedek parça ile ilgili aklınıza ne geliyor sa ondan bilgi alacağınız kişiridir,16 senedir otomotiv sektöründe görev yapmaktadır.Biz üç ortak her birimiz kendi alanında tecrübesi ile uzmanlaştığından şirketimizin ismini AKADEMİ otomotiv olarak kurduk,siz skoda ailesi üyelerine hizmet vermek için sizleri TRABZON fatih san.sit.de bekliyoruz.tüm sorularınız için rahatça arıya bileceğiniz telefon numaralarımız İş Tlf:0462 3254444 ;Ali AKPINAR:0533 6891637 ;Tamer DUMANOĞLU:0533 6891647;Hikmet TÜTÜNEKEN:0535 8266484[/QUOTE]
iyi biliriz Tamer Bey :)

bölgedeki arkadaşlar akademi de 20 marta kadar, bakım ücreti 120 tl ve bonus a 5 taksit kampanyası da devam ediyor, haberiniz olsun...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti özhan » 09 Mar 2009, 20:20

yarın trabzondaki skoda akademi servisine gitmeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz
özhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 09 Mar 2009, 20:43

[quote="özhan"]yarın trabzondaki skoda akademi servisine gitmeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz [/QUOTE]
evet...
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonerx » 09 Mar 2009, 23:17

[quote="lazianke"] servis sayitoğlu iken pek uğramazdım. debr. balata değişiminden beri soğuk bakıyordum ama atlas alınca muamele de değişti. bir seferinde depo kapağını, geçen de yola çıkmışken bozulan sol ön su fışkırtaçını tamir ettiler ve ücret talep etmediler. hoş, iki kuruşun hesabında olduğumuzdan değil ama başta levent bey olmak üzere aykut bey müşterileriyle iyi ilgileniyorlar. y. servislerle derdi çok olan ben, yiğidi öldür hakkını yeme diyorum.[/QUOTE] Kafam karıştı.Hem atlas iyi diyonuz sonrada Akademi iyi diyonuz.Bunlar kim.Hangisi kim.????
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

İleti cemo » 09 Mar 2009, 23:56

[quote="adem fransa"]arkadaslar ben fransadan adem yazin arabamin motor kayisini trabzon skoda yetkili servisinde degistim ama 10000km olmadan araba kayis siyirdi burdaki skoda servisi kayisin ayar yapilmadigini ve gerdirilmediginden dolayi bu olay yasanmistir dedi arabanin motoru oldu ben anlamadim bu nasil bir iscilik orda calisan isciler gercek birer mekanisyen mi yoksa siradan birer iscimi bu bir skoda yetkili bayii ne yakismiyor burda bir motor 8600 euro bunu kim karsilayacak merak ediyorum  [/QUOTE]
arkadaşım servisin üzerine fazla gittiniz bu servisin yetkilisi de cevap versin artık yapyığı işçilik garantili olduğuna göre karşılıyacaktır masrafı . adamları bi anda lekelediniz karşı tarafıda bi dinleyelim neymiş neyin nesi imiş belkide sen laf olsun diye yazmışsın günahını almayayım sonuç ta skoda gibi bir markanın yetkili servisi olmuşlar kolay değil
cemo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti özhan » 10 Mar 2009, 00:21

çok haklısın ama emekli adamın kaç defa hangi yere gidip tek tek tamir yaptırıp en iyi ve en ucuzu bulmaya çalışması nasıl olacak
ankara da daha servise girerken para yazmaya başlıyordu tabiiki onlarda eleman çalıştırıyorlar ama daha iyi hizmet normal ücret olsa dediğnizde haklısınız mesela internetten yapılacak işlerin ücreti ile parça fiyatlarını görebilsek haklısınız.
bugün her parçacıda bile ayrı fiyat var sırf bu sanayide olmuyor marketlerdede aynı durum artık insanlar kriz ortamında servislerde buna göre hareket etmeleri gerekmektedir bence iskonto laflarını bırakıp net olarak işçilik fiyatlarını derhal açıklamalılar o zaman rekabet ortamı hem bizim işimize gelir hemde tüm mekan sahipleri de daha çok iş yapıp sürümden daha çok kazanırlar.

özhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 10 Mar 2009, 04:07

[quote="sonerx"] [quote="lazianke"] servis sayitoğlu iken pek uğramazdım. debr. balata değişiminden beri soğuk bakıyordum ama atlas alınca muamele de değişti. bir seferinde depo kapağını, geçen de yola çıkmışken bozulan sol ön su fışkırtaçını tamir ettiler ve ücret talep etmediler. hoş, iki kuruşun hesabında olduğumuzdan değil ama başta levent bey olmak üzere aykut bey müşterileriyle iyi ilgileniyorlar. y. servislerle derdi çok olan ben, yiğidi öldür hakkını yeme diyorum.[/QUOTE] Kafam karıştı.Hem atlas iyi diyonuz sonrada Akademi iyi diyonuz.Bunlar kim.Hangisi kim.????[/QUOTE]

şu an akademi otomotivi(özel servis) açan arkadaşlar, trabzondaki eski yetkili servis sayitoğlunun elemanlarıydı. üçü, servis geçen sene atlas trans a  satılınca, ayrılarak özel servis açtılar. akademi oto, bence trabzonda bu işi bilen en iyi teknik donanıma sahip ekiptir. yaz döneminde akademinin açılmasıyla, skoda yetkili servisi atlas elemansız kaldı. hatta bir müşterisinin, aracının tamir edilememesi nedeniyle aşırı tepkisi yüzünden vw servisinden usta getirtilip araç tamir ettirilmiş. o nedenle ben o geçiş döneminde ciddi bir bakım olan  90 bin bakımında trabzonun en tecrübeli gördüğüm servisi olan akademiye(özel) gittimdi. 

ancak atlas y.servisi de artık yeni açılmasının dezavantajlarını toparladı ve kaliteli bir hizmet sunma durumuna geldi. ayrıca müşteriye muamele çok değişti. o nedenle garantili bir tamir gerektiren 90 bin gibi işlemlerde titiz olan arkadaşların y.servise gitmelerinde sakınca yok.

ancak, akademi oto benim muhabbet kurduğum kişilerden oluşuyor. sağolsunlar her sıkıntıda teknik bilgi desteği veriyorlar. fiyatlarda  ve taksitte kolaylık gösteriyorlar. ben kredi kartı kullanmadığımdan normal havale ile onlara taksit ödüyorum. servis isteyen arkadaşlara skoda konusundaki en tecrübeli elemanlara sahip bu özel servisi o nedenle önerebiliyorum. ama ama aynı işlemi, daha ucuz, y.serviste de yaptırabilecek olsak niçin y.servisi tercih etmelim? işin içinde garanti var çünkü.

aslında özel ve yetkili trabzonda bu iki servisin aynı anda var olması bizim için iyidir. birbirine alternatiftir.

benim için hala akademi bir  adım öndedir o başka: daha geçen tlf ile y.servisten direksiyon ve şanzıman yağı değişimi için 165 + işçilikle: 200 ytl, akademiden ise; aynı işleme 70 ytl + işçilik ile ilaveten carbon clean için 75 ytl fiyat aldım. yani toplamda 170-180 tl ye hem yağı hem carbon cleanı hem de bakım işçiliğini halledebiliyorum. şimdi siz olsanız hangisini tercih edersiniz?

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonerx » 13 Mar 2009, 06:16

anladım...akdemi uygun fiyat-temiz iş ...
Bu ustalar adamı USTA eder!
Kullanıcı avatarı
sonerx
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yaşar balcı(soner)
Arabanız: Hyundai Getz 1.5 CRDİ 2006

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir