karter muhafaza lazım acil!!!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

karter muhafaza lazım acil!!!

İleti muratogretmen25 » 03 Arl 2008, 00:18

arkadaşlar yarın akşam inşallah yeni arabamı alıcam. ( bilmeyenler için chevrole aveo sedan sx) ama aklıma takılan bişey var malum karadeniz yolları biraz haşin ve stabilize ağırlıklı. gerçi farkeden bir şey yok şehirlerde de hız kesmek adına belli belirsiz kocaman tümsekler var.  olurda arabanın altını vurmayayım diyorum. karter koruyucu almayı düşünüyorum ne dersinz??

1. opel yetkili servisden aradılar. aracınıza donanıma ek olarak bir şeyler istermisnz diye. bahsettim karter olayndan. bana 2 yolu var dediler. biri önce bi köpük  sıkıyorlarmış aracın altına sonra da sert bir sac malzemeden koruyucu maliyet olarak 300 ytl

diğer alternatifim bildiğimz sac koruyuc o da 150 ytl

bana biraz pahallı geldi  sanayide bulunur mu?  malum chevrole pek fazla parcası yaygın değil.  önerilerrinizi bekliyorummm :)))

muratogretmen25
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 03 Arl 2008, 00:22

valla chevroletle ilgili bilgim yok ama köpük işi güzel bir şeye benziyor. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti muratogretmen25 » 03 Arl 2008, 00:28

[quote="hakanerdogan"]valla chevroletle ilgili bilgim yok ama köpük işi güzel bir şeye benziyor.  [/QUOTE]

yapılan işlemi gördünüz mü biliyor musnz??
muratogretmen25
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 03 Arl 2008, 00:32

hayır, hayır, kesinlikle görmedim bilmiyorum ama tahminen en sağlıklısı gibi geldi bana, hem arası dolu olacak (muhafaza sacı ile kartelin) yani motor sesi yankı yapmaz, hemde köpüğün yumuşatıcı emici etkisi olacak, çok sert vurulsa bile darbe emici bir yapı olacak.

ama görmedim bilmiyorum denemedim kullanmadım tavsiyede etmiyorum yanlış anlaşılma olmasın, anlattıklarınızdan yola çıkarak bişey yazdım o kadar.

ben kendi aracımda normal muhafaza sacı kullanıyorum.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti muratogretmen25 » 03 Arl 2008, 01:19

valla burda sanayi de çok öle parcacı da yoktur bu arabada öyle her yerde parcası bulunan marka değil. 1 ay deneyyeim de bakarım olmassa

muratogretmen25
Yeni Üye
Yeni Üye

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir