Fabia Döşeme

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Fabia Döşeme

İleti Numenorean » 28 Arl 2008, 00:52

Arkadaşlar 2001 model Fabia Comfort'um var ve iç döşemesini Elegance modelindeki gibi bej veyahut ayrı bir döşeme yaptırmak istiyorum. Maliyeti ne kadardır orjinal döşemenin veya tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır?

Numenorean
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti demirhan » 28 Arl 2008, 00:56

orjinal döşeme yerine istanbulda bir firma vardı ismini unuttum benim diğer arabaya(doğan SLX) deri döşeme için fiyat almıstım arkadasımda kendi arabasına deri döşeme yaptırdı hemde mis gibi akıllara zarar bir malzeme kalitesi ve işçilik emin olun.
Doğan için 1250 ytl fiyat verdiler bence bu sekilde bi düşünün derim benim mailde olacaktı adamların firması bi bakayım
demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti HTP » 28 Arl 2008, 01:44

[quote="demirhan"]orjinal döşeme yerine istanbulda bir firma vardı ismini unuttum benim diğer arabaya(doğan SLX) deri döşeme için fiyat almıstım arkadasımda kendi arabasına deri döşeme yaptırdı hemde mis gibi akıllara zarar bir malzeme kalitesi ve işçilik emin olun.
Doğan için 1250 ytl fiyat verdiler bence bu sekilde bi düşünün derim benim mailde olacaktı adamların firması bi bakayım
[/QUOTE]

Taksit filanda yapıyorlarsa düşünülebilir.
HTP
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim çakır
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Fabia 1.2 HTP

İleti demirhan » 28 Arl 2008, 01:49

taksit kredi kartına yapıyolar tabiki ama adamların bana gönerdikleri maili bulamadım
demirhan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 28 Arl 2008, 03:06

Koltuk rengini seçerken torpidoya uygun bir renk olmasını tavsiye ederim.Eğer alakasız renkler olursa bu hoşunuza gitmeyebilir.Birde aracınızın rengi önemli tabi burda.Comfortların torpido rengi gri sanırım.Sizde bu renge uygun bir renk seçebilirsiniz.1250 YTL fena bi fiyat değil.Benim fabiaya 2004 yılında deri koltuk için 750 YTL istemişlerdi.

crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Numenorean » 28 Arl 2008, 12:34

Aracımın rengi lacivert. Sanırım döşeme yaparken kapı iç ve torpido döşemesinide değiştiriyorlar. yanlış mı biliyorum yoksa? dediğim gibi, ne iyi gider fikirlerinize ihtiyacım var. :)
Numenorean
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 28 Arl 2008, 17:42

deri yerine kumaş maliyeti ne kadardır. ben deri değiştirmeyi düşünüyorum. derinin üzerene kılıf şeklinde olsa kullanışlı olmaz heralde
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti crash » 28 Arl 2008, 18:04

[quote="Numenorean"]Aracımın rengi lacivert. Sanırım döşeme yaparken kapı iç ve torpido döşemesinide değiştiriyorlar. yanlış mı biliyorum yoksa? dediğim gibi, ne iyi gider fikirlerinize ihtiyacım var. :) [/QUOTE]

Kapı içlerininde değişiyor döşemeleri.Torpido rengi ise değişirse o zaman üst göğüs kısmının altında kalan bütün gri kısmında değişmesi gerekir.Aslında o kısmın deri ile kaplanması çok hoş olur ama maliyeti ne olur bilemiyorum.Bana kalırsa aracınız lacivertse ve torpido rengini değiştirmicekseniz koltukları ve kapı içlerini torpido renginde ( gri ) yapın derim.Eğer torpido kısmınıda deri ile başka renk kaplatacam diyorsanız o zaman bej renk yapalirsiniz ama açık bej.Koyu bej ( sarıya yakın ) olursa lacivertle uyum sağlamaz gibime geliyor.Ama en güzeli torpidoya hiç bulaşmayın, kapıları ve koltukları torpido renginde kaplatın.
crash
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Numenorean » 28 Arl 2008, 21:17

@crash önerilerin için teşekkür ederim. Elegance modelinin rengide sarımsı birşey idi sanırım. Yani burada demek istediğimiz orjinal döşeme yaptırmam değil de dışarıdan bir döşemeci bulmam sanırım.
Numenorean
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti crash » 28 Arl 2008, 22:06

[quote="Numenorean"]@crash önerilerin için teşekkür ederim. Elegance modelinin rengide sarımsı birşey idi sanırım. Yani burada demek istediğimiz orjinal döşeme yaptırmam değil de dışarıdan bir döşemeci bulmam sanırım. [/QUOTE]

Elegance dediğiniz gibi sarımsı bi döşemeye sahip.Benim şahsen hoşuma gitmiyor.Açık bej olsaydı daha güzel olurdu.Yeni kasa fabia II' lerdeki elegance döşemelerinin rengi çok güzel bence.O rengi gözönünde bulundurabilirsiniz.Orjinal döşemede yaptırabilirsiniz servislerde.İstediğiniz rengi bulmanız bulabilirsiniz açık yeşil deri koltuk bile ;) Ankarada olsaydınız Ata Skoda yapıyordu.istanbuldada mutlaka yapan bayii vardır.Yüce Oto' ya bi sorun derim.En azından fiyat almış olurdunuz.Dışardaki döşemecilerle arasındaki farkı görmüş olurdunuz.Bu arada rica ederim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.

crash
Yeni Üye
Yeni Üye

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir