AKADEMİ OTOMOTİV - TRABZON

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

AKADEMİ OTOMOTİV - TRABZON

İleti olgunonder » 11 Şub 2009, 00:42

merhaba skoda ailesi, ben tamer trabzon ilinde ki özel skoda servisi olan AKADEMİ OTOMOTİV TİC.LTD.ŞTİ ortaklarından birisiyim ,skada ailesinin bir üyesi olarak daha önceden skoda yetkili servis olan SAYİTOĞLU OTOMOTİV servis müdürü idim yaklaşık 17. senemi otomotiv söktöründe devam etmekteyim ,hoş görülerinize sığınarak söylüyorum işimde iyim.Ama irdeleyerek öğreneceğimiz daha çok şeyin var olduğuna da inanıyorum. ortaklarımda ALİ AKPINAR skoda yetkili servis olan SAYİTOĞLU OTOMOTİV"şimdi ki ismi ATLAS OTOMOTİV" usta başı idi,yaklaşık olarak 17 senedir bu işin içindedir,idda ediyorum konusun da bir numaradır,tüm eğitimlerini almıştır" elektrik,elektronik,mekanik olarak"zaten bunuda yapmış olduğu işleriyle kanıtlıyor.Diğer ve son ortağımız Hikmet TÜTÜNEKEN Yedek parçanın piridir,orjinal y.parça,muadil parçaların nerde olduğu kimin imalat ettiği ne kadar maliyeti olduğu yani inanın yedek parça ile ilgili aklınıza ne geliyor sa ondan bilgi alacağınız kişiridir,16 senedir otomotiv sektöründe görev yapmaktadır.Biz üç ortak her birimiz kendi alanında tecrübesi ile uzmanlaştığından şirketimizin ismini AKADEMİ otomotiv olarak kurduk,siz skoda ailesi üyelerine hizmet vermek için sizleri TRABZON fatih san.sit.de bekliyoruz.tüm sorularınız için rahatça arıya bileceğiniz telefon numaralarımız İş Tlf:0462 3254444 ;Ali AKPINAR:0533 6891637 ;Tamer DUMANOĞLU:0533 6891647;Hikmet TÜTÜNEKEN:0535 8266484

olgunonder
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti olgunonder » 11 Şub 2009, 00:46

Sevgili Tamer yazın orda çok sönük bir yerdeydi böle bir başlık altında olması daha iyi olur diye düşünerek buraya kopyaladım.

Ayrıca sana ,Hikmet ve Ali ye de teşekkür ediyorum.Akademi Otomotiv Trabzon için büyük bir kazanç bence.
olgunonder
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lazianke » 11 Şub 2009, 06:14

[quote="olgunonder"]Sevgili Tamer yazın orda çok sönük bir yerdeydi böle bir başlık altında olması daha iyi olur diye düşünerek buraya kopyaladım.

Ayrıca sana ,Hikmet ve Ali ye de teşekkür ediyorum.Akademi Otomotiv Trabzon için büyük bir kazanç bence.
[/QUOTE]

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti diseqc » 17 May 2011, 07:36

tamer abicim merhaba ben 19 mayıs perşeme günü trabzona geleceğim alttakımı kontrol ettirmek istiyorum şüphelendiğim bir kaç yerde ses var adresi tam yazarsan sevinirim gelip hem tanışmak isterim hemde şu ufaklığa bir el atarız , bana yerini biraz tarif edersen sevinirim ben rizeden gelecem rizeden gelirken ana yoldan oto gara doğru dönünce pego yetkili servisinin arkasında oraları biliyorum sende ordan bana tarif et nerde bu fatih sitesi...
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

İleti diseqc » 20 May 2011, 12:46

salı günü dün için trabzona gitmeyi kararlaştırıp üsteki mesajı yazmıştım amacım alttakımdan gelen bir teneke sesini sormaktı ama sağolsun bizim mavi ufaklık canımızı yaktı yine trabzona akçabata kadar arabayı baya süratli sürdüm 160+170 km civarı bas basa gittim ama akçabata vardığımda birden yağlambası kırmızı olarak yanıp sönmeye başladı ve akustik bir uyarı sesi hemen cektim kenara actım kaputu baktım arabada yağ var açtım kontağı çalıştırdım sorun yok sanrasında düzköy ordan da yaylaya cıktım yayla cok dik 1. viteste yaklaşık 10 km yol alıyorsun yolda 4 defa daha yaptı cok tedirgin oldum ama neyse sonunda yaylaya cıktım 2 saat kadar orda oyalandım dedim motor bi soğusun neyse soğudu çalıştırdım yağlambam yanmadı ama motorun sesi değişti yavaş yavaş arabayı hiç zorlamadan trazbzona kadar geldim çok şükür vardım akademi otomotive tamer abimle telde konuştum randevum olmamasına rağmen sağolsun ilgilendi kartelin içindeki filitre tıkanmış cıkardılar temzilediler resmen içi taş toprak dolmuş ufak tefek bakımlardan sonra sağ sağlam rizeye döndüm ama olan bizim ay sonu harçlığımıza oldu durduk yere şöyle arızalar cıkarması beni gıcık ediyor ama el de bu var ne yapalım katlanacağız. Akedemi otomotive tamer abime teşekür ederim ilgi ve bilgili insanlar tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
diseqc
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: murat
Arabanız: Peugeot 1.4 HDI Bipper

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir