Banana silecek hakkında izlenimim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Banana silecek hakkında izlenimim

İleti hakanerdogan » 27 Şub 2009, 18:19

kesinlikle tavsiye etmiyorum.

araçtan orjinal çıkardığım Bosch demir silecekler elime pek bir ağır geldi bananalardan sonra. bananaları taktım gayet iyi siliyor temizliyordu, çokda hafif motoru hiç zorlamıyor diye seviniyordum. rahat çalışıyordu. ses falan yapma yoktu her şey güzel.

bugün arabada 5 kişiyiz bayada iri tipler sıkış tıkış gidiyoruz, yol tutuş iyi yani Smile sabahda karla karışık iyi bir yağmur var, çevre yolunda düzlükte bi yerde hızlandım 170-180 kadar vardı silecekleri çalıştırdım ve atlayarak siliyordu bir kısmını camın, rüzgarın şiddetini kaldıramadı o hızda.

sonra dedim yav elin almanı bunu boşuna ağır yapmamış, Bosch yani adı var, bide üstüne rüzgarlık takmış, orjinali daha iyi, güvenli.

hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hetepe » 27 Şub 2009, 18:34

Ben de bunu merak ediyordum, paylaştığın için teşekkürler...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti alpko » 27 Şub 2009, 18:40

evet bu patenti zaten VW `den bir cok marka da satin aldi, artik cogu markanin  sol sileceginde ruzgarlik var.. Tabi Bosch`un da patent isinde vardir bi parmagi..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 27 Şub 2009, 18:40

[quote="hetepe"]Ben de bunu merak ediyordum, paylaştığın için teşekkürler...[/QUOTE]

abi yerim bananasını krediyi alayım bosch servise gidip kralını taktıracağım. bananada orjinal ama ahlatlıbel rüzgarını ve sürati kaldırmıyor Smile
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 27 Şub 2009, 18:41

[quote="alpko"]evet bu patenti zaten VW `den bir cok marka da satin aldi, artik cogu markanin  sol sileceginde ruzgarlik var..
[/QUOTE]

boşuna takmıyor adamlar, Alman mühendisliği ayrı bir olay.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 27 Şub 2009, 18:42

[quote="hakanerdogan"]
[quote="alpko"]evet bu patenti zaten VW `den bir cok marka da satin aldi, artik cogu markanin  sol sileceginde ruzgarlik var..
[/QUOTE]

boşuna takmıyor adamlar, Alman mühendisliği ayrı bir olay.
[/QUOTE]

Cek-Alman :))) sadece silecekler icin diyorsan, tamam Alman muhendisligi alkis :)) (bosch).
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti GOKHAN ERTEMİN » 27 Şub 2009, 20:42

[quote="hakanerdogan"]kesinlikle tavsiye etmiyorum.

araçtan orjinal çıkardığım Bosch demir silecekler elime pek bir ağır geldi bananalardan sonra. bananaları taktım gayet iyi siliyor temizliyordu, çokda hafif motoru hiç zorlamıyor diye seviniyordum. rahat çalışıyordu. ses falan yapma yoktu her şey güzel.

bugün arabada 5 kişiyiz bayada iri tipler sıkış tıkış gidiyoruz, yol tutuş iyi yani Smile sabahda karla karışık iyi bir yağmur var, çevre yolunda düzlükte bi yerde hızlandım 170-180 kadar vardı silecekleri çalıştırdım ve atlayarak siliyordu bir kısmını camın, rüzgarın şiddetini kaldıramadı o hızda.

sonra dedim yav elin almanı bunu boşuna ağır yapmamış, Bosch yani adı var, bide üstüne rüzgarlık takmış, orjinali daha iyi, güvenli.
[/QUOTE]

HAKAN KARDEŞ  170 180  LE GİTMENE NE GEREK VAR  ALLAH KORUSUN  KAYGAN ZEMINDE  HEMDE  SKODA FORUM BÖYLE 7000 İN UZERİNDE  YORUM YAZAN BİRİNDEN  MAHRUM KALMAK İSTEMEZ.

ÖTEKİ TARAFTA  INTERNET  YOK  LUTFEN BIRAZ  YAVAŞ GİT 

KAL SAĞLICAKLA 

GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 27 Şub 2009, 20:47

[quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="hakanerdogan"]kesinlikle tavsiye etmiyorum.

[/QUOTE]

estağfurullah, mahrumiyet falan olmuyor böyle. Embarrassed

alışık olduğum dümdüz yol, su biriken-birikmeyen noktalarına kadar bilirim arık o yolun. fabiada öle uçacak makine değil, bilmediğim yolda gaza bile basarken tedirgin olurum canım sıkkın olur, körü körüne gidecek bir şey yapmam Allah'ın izniyle. ama düşünceleriniz çok hoş, teşekkür ederim.
Embarrassed

HAKAN KARDEŞ  170 180  LE GİTMENE NE GEREK VAR  ALLAH KORUSUN  KAYGAN ZEMINDE  HEMDE  SKODA FORUM BÖYLE 7000 İN UZERİNDE  YORUM YAZAN BİRİNDEN  MAHRUM KALMAK İSTEMEZ.

KAL SAĞLICAKLA 

[/QUOTE]
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti GOKHAN ERTEMİN » 27 Şub 2009, 20:53

[quote="hakanerdogan"] [quote="GOKHAN ERTEMİN"][quote="hakanerdogan"]kesinlikle tavsiye etmiyorum.

[/QUOTE]

estağfurullah, mahrumiyet falan olmuyor böyle. Embarrassed

alışık olduğum dümdüz yol, su biriken-birikmeyen noktalarına kadar bilirim arık o yolun. fabiada öle uçacak makine değil, bilmediğim yolda gaza bile basarken tedirgin olurum canım sıkkın olur, körü körüne gidecek bir şey yapmam Allah'ın izniyle. ama düşünceleriniz çok hoş, teşekkür ederim.
Embarrassed

KAL SAĞLICAKLA 

[/QUOTE][/QUOTE]

İNSANLAR  GENELDE HEP EN IYI BILDIKLERI SEYLERDE  BİR ANLIK DALGINLIKLA  HATA YAPARLAR  VE  SONUÇ FACİAYA KADAR GİDER  KENDIN İÇİN VE  AİLEN İÇİN YAŞA  ARKADAŞIM
GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 27 Şub 2009, 21:00

eyvallah abi saolasın. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti xavi » 28 Şub 2009, 02:09

orjınal sileceklerin fiyatı ne kadardır acaba.. benim de başım ağrıdı bu sileceklerden..
xavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 28 Şub 2009, 02:16

ben hepsi burdadan aldım modacar banana silmesi güzel sesi yok ama rüzgarlı  ve hızlı ortamda denemedim
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti delidolu » 28 Şub 2009, 03:30

Bilgilendirme için tşkler. Ben de mevcut bosch marka silecekleri değişme zamanı gelince muz silecek almayı düşünüyordum.. Sayende vazcaydım... Tekrar tşkler... 
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti Toygun_ank » 28 Şub 2009, 14:55

Görünüşü yeter ya ben seviyorum . . .

Toygun_ank
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guvenxoca » 28 Şub 2009, 19:37

valla ben ikisinede taktırdım fıstık gibi oldu,
ama 60 ytl lik bosch taktırmadım 15 ytl lik çin malı aldım...

nasıl olsa 1 kış kullan at...
guvenxoca
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 28 Şub 2009, 22:22

ben orijinal boschları lastik değişmeden 3 yıl kullandım, gelemem her yıl değişmeye LOL
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti kadir_ » 01 Mar 2009, 02:32

ben servise muz tipi almak içın gıttım cocuklar taktı gozume pek cılız kactı ve 55 ytlde fıyatı vardı onun yerıne orjinal valeo marka taktılar cok cok memnunum ses yok ve tek seferde temizlıyor 35 ytl fıyatı war bende bu zamana kadar 1 kere degstım normalde hep lartık degıstırıyorum

Bu arada artık orjınalde bosch yok valeo üretıyor
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 01 Mar 2009, 02:41

[quote="kadir_"]ben servise muz tipi almak içın gıttım cocuklar taktı gozume pek cılız kactı ve 55 ytlde fıyatı vardı onun yerıne orjinal valeo marka taktılar cok cok memnunum ses yok ve tek seferde temizlıyor 35 ytl fıyatı war bende bu zamana kadar 1 kere degstım normalde hep lartık degıstırıyorum

Bu arada artık orjınalde bosch yok valeo üretıyor[/QUOTE]

aero degilmiydi yahu?
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

Sonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir