Banana silecek hakkında izlenimim

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Banana silecek hakkında izlenimim

İleti hetepe » 01 Mar 2009, 20:25

Aero , marka değil, model adı.Valeo birçok markaya elektrik parçaları üretimi yapan bir firma.

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti kadir_ » 01 Mar 2009, 21:34

[quote="alpko"] [quote="kadir_"]ben servise muz tipi almak içın gıttım cocuklar taktı gozume pek cılız kactı ve 55 ytlde fıyatı vardı onun yerıne orjinal valeo marka taktılar cok cok memnunum ses yok ve tek seferde temizlıyor 35 ytl fıyatı war bende bu zamana kadar 1 kere degstım normalde hep lartık degıstırıyorum

Bu arada artık orjınalde bosch yok valeo üretıyor[/QUOTE]

aero degilmiydi yahu?
[/QUOTE]

Hayır artık çoğu firmanın ürününü valeo üretiyor ve bana göre silecekler boschdan daha kaliteli servisten 35 ytl almıştım dediğim gibi Smile

Bu muz tipleri mode oldu orjinalinde yoksa gereksiz zaten çok cılız kaçtı octiye beyenmedimTongue
kadir_
CLASSIC
CLASSIC

İleti cineration » 18 Ekm 2009, 18:10

Silecekler kauçuk malzemedir ve ısı değişimine maruz kaldığından dolayı bir süre sonra özelliğini kaybeder. Kar yağmur çamur güneş vs. vs. Bunların her biri kauçuğun özelliğini bozan şeyler. Bunun için sileceklerin her mevsim değiştirilmesi gerekir.
Sileceklerin sadece lastiğini değiştirmeniz yeterli olacaktır. Dolayısı ile kullanımında çeşitli sıkıntılar yaşanan banana sileceğe de ihtiyacınız kalmamış olacaktır.

benim görüşüm bu şekilde
Ben skoda Fabia almadan önce sanki yollarda hiç Fabia yoktu
Kullanıcı avatarı
cineration
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Sakarya
Arabanız: 2001 model Fabia 50KW(68BG)

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir