bursada usta aranıyor

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bursada usta aranıyor

İleti freetunc » 09 Mar 2009, 02:20

bursada scoda ustası varmı bileniniz işinin ehli

freetunc
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rechanerr » 09 Mar 2009, 02:25

[quote="freetunc"]bursada scoda ustası varmı bileniniz işinin ehli[/QUOTE]
tomurcuk oto var
küçük sanayi sitesinde
rechanerr
CLASSIC
CLASSIC

İleti elvis » 09 Mar 2009, 12:33

Skoda servislerinden ilk önce fiyat alın arkadaşlar,kolay kolay bulaşmayın derim,zira hepsi uçuyor yetkili servis olduklarından dolayı.Sanayide ve sağda solda bir çok iyi usta olabilir,sadece biraz soruşturmak gerek diye düşünüyorum.
elvis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gürsel
Nereden: Bursa
Arabanız: 93 Bordo Favorit LX

İleti xavi » 11 Mar 2009, 03:01

[quote="elvis"] Skoda servislerinden ilk önce fiyat alın arkadaşlar,kolay kolay bulaşmayın derim,zira hepsi uçuyor yetkili servis olduklarından dolayı.Sanayide ve sağda solda bir çok iyi usta olabilir,sadece biraz soruşturmak gerek diye düşünüyorum.[/QUOTE]

katılıyorum arkadaşım.. yetkili servis uçuyo.. neredeyse dış sıcaklık sensörünü takmak için bile hesap açacaklardı... (hesap açınca da 60 liraymış)
BEN DE ARIYORUM BURSADA İYİ BİR USTA.. BİR YEDEK PARÇACI K.SANAYİDE BİYERİN ADINI VERDİ AMA BANA PEK CAZİP GELMEDİ GİBİ... ÖN TAKIMA BAKTIRMIŞTIM NESİ VAR NESİ YOK DİYE.. 400 LİRASI Y.PARÇA OLAMAK ÜZERE 650 LİRA FALAN DEDİ...
xavi
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti rehber029 » 11 Mar 2009, 14:58

aynennnn katılıyorum hatta şiddettle katılıyorum bursada skoda ustası yok ...herkes çakal nasıl fiyat geçiririrm para koparırırm hesabında ...İşi bilen şu parça burda ucuz şurdan alalım diyen şunu değiştirmeyelim bi 10bini daha var diyen yok ...herkes onu değiştirelim bunu takalım ..bunun işi bitmiş hemen yenisini alalımm....

adamların verdiği fiyatların yarısına ben parça buluyorum .. bu defada tırip yapıyolar lavuklar...

Kullanıcı avatarı
rehber029
CLASSIC
CLASSIC

İleti rehber029 » 11 Mar 2009, 15:04

bu arada karar verdim yazın nasılsa memlekete gidiyorum ordan gerçek bi usta var Trabzonda AKADEMİ OTOMOTİV ..yazın işim düştü ..Ali usta sağolsun 2 tur attı araçla ben demediğim sorunları bile çözdü akşama sorunsuz bi şekilde teslim etti aracı..trabzon çok şanslı bu konuda...

çok acil bir iş olmadıkça bakımları ve diğer sorunları orda halledeceğim..

xavi seninde vardır izmirde yada denizlide ustaların :))

tebrikler AKADEMİ OTOM. VE ali usta..
Kullanıcı avatarı
rehber029
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir