NEDEN YETKILI SERVISLER BOYLE?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

NEDEN YETKILI SERVISLER BOYLE?

İleti armutcu61 » 13 Mar 2009, 02:19

herkese selamlar arkadaslar. emınım kı benım gıbı yetkılı servısten cok agzı yanan arkadaslar vardır.garantısı bozulmasın dıye yetkılı servıse gıttıgımız zaman ınanılmaz derecede somuruluyoruz.ayrıca satıs yaparken 3 yıl 100000 km garantısı veren fırma neden ısıne gelmedıgı zaman a parcasının garantısını 6 ay 10000 km, yok b parcasının garantısı 60000km.boyle sacma bırsey olabılır mı arkadaslar? neden bız skoda kullanıcılarını yetkılı servıslerden uzaklastırıyorlar. kocaelıde yasayanlar bılır.kocaelıde cok sayıda skoda vardır ancak su anda kocaelıdekı skoda bayıısı kapatıldı.hakkında  ben dahıl pek cok sıkayet vardı.kendını akıllı zanneden satıs mudurlerı vesaıre vesaıre. hemen hemen herkes ozelcılerın yetkılılerden daha ıyı oldugunu bılırler. bız skoda kullanıcıları, markamızın bızı bu sekılde magdur durumda bırakmasına karsı bırseyler yapma sansımız yok mu? burada benden yasca buyuk bır cok abılerım vardır.onlara da sormak ıstıyorum.daha ne kadar somurulecegız???

armutcu61
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ilgazdr » 13 Mar 2009, 18:12

Servisle ilgili karşılaşılan hertürlü sorunu vakit geçirmeden telefon ile yüce otoya bildirirsek ve bunu herkes herdefasında yaparsa firma kendine çeki düzen verir.Ama biz kolay olanı yani hiç birşey yapmamayı tercih ediyoruz.
ilgazdr
CLASSIC
CLASSIC

İleti mustisahin » 13 Mar 2009, 18:48

sözkonusu yetkili serviste gecen ön disklerimi, ön balatalarımı degistirdim, arka kampanaların temizlenme isini yaptırdım, fiyat olarak özel servislerden daha ucuza geldi, dısarıda daha yüksek fiyat vermislerdi ve dogru parcayımı, orijinalinimi taktıklarından emin olamıyor insan,  simdi icim rahat 2 yıl garantili sonucta,

kapanma sebebinide merak ediyorum, dogrusu?
mustisahin
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti armutcu61 » 14 Mar 2009, 01:09

gereklı sıkayetı yapmak ıcın yarını beklıyorum cunku yapılan ve degısen parcaların lıstesı elıme yarın ulasacak. bugun gorsutugum bır ozel servıs abı bız bıle dısk taslamıyoruz yetkılı servıs nasıl boyle bırsey yapar dedı. bu arada kocaelıdekı servısın kapanma sebebı olarak hacız geldı dıyorlar ama ne kadar dogru bılemıyorum.
armutcu61
Yeni Üye
Yeni Üye

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir