kapı döşemeleri

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

kapı döşemeleri

İleti sensey » 17 Mar 2009, 14:54

arkadaşlar elinde ikinci veya sıfır favorit 135 l döşemesi veya bunu tedarik debileceğimiz bir yer varmı parça satan abilerim sizlere sesleniyorumLOL

sensey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 17 Mar 2009, 15:28

Sıfır bulamazsınız, çünkü yok Smile 2. el bulmanızda çok zor..

Bende çok aradım ama lx döşemesi bile zor buldum ama almadım, kendim yaptım, aşağıdaki linkten bakabilirsin..

http://www.skodam.com/forum_posts.asp?TID=10379
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Emre Şahin
Nereden: Ankara
Arabanız: Astra GSİ

İleti hetepe » 17 Mar 2009, 15:29

Sıfır zor ama hurdacılarda çıkması bulunabilir.Sitede de bir arkadaş kaza yapmış, aracının tüm parçalarını satıyordu.
Kolay gelsin.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti by wodoo » 17 Mar 2009, 15:37

[quote="hetepe"]Sıfır zor ama hurdacılarda çıkması bulunabilir.Sitede de bir arkadaş kaza yapmış, aracının tüm parçalarını satıyordu.
Kolay gelsin.[/QUOTE]

Çıkmacılarda favorite dair iğne bile bulamadım desem inanırmısın abi ?Tongue
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti sensey » 17 Mar 2009, 16:16

ya arkadaşlar ben kendim yapmaya çalıştım oldu ama renk tutuyor kapı mandallarıyla orjınali birebir ama o engin aynısından deri yok  yok sa zor bişe değil
sensey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 17 Mar 2009, 16:33

Mesela Emre'ye sor, tamamını kendi yaptı, bayağı da güzel oldu.Renk dersen o başka tabii...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti hetepe » 17 Mar 2009, 16:35

[quote="by wodoo"] [quote="hetepe"]Sıfır zor ama hurdacılarda çıkması bulunabilir.Sitede de bir arkadaş kaza yapmış, aracının tüm parçalarını satıyordu.
Kolay gelsin.[/QUOTE]

[/QUOTE]
Ostime girerken soldaki yerde(Atisan) genelde modelli arabalar var.Ama İvedik hurdalığı daha fazla model barındırıyor.Pazarlığın kuvvetliyse iş kolay, yoksa adamlar sıfır fiyatını istiyorlar malzemenin...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti by wodoo » 17 Mar 2009, 16:42

[quote="hetepe"][quote="by wodoo"] [quote="hetepe"]Sıfır zor ama hurdacılarda çıkması bulunabilir.Sitede de bir arkadaş kaza yapmış, aracının tüm parçalarını satıyordu.
Kolay gelsin.[/QUOTE]

[/QUOTE]
Ostime girerken soldaki yerde(Atisan) genelde modelli arabalar var.Ama İvedik hurdalığı daha fazla model barındırıyor.Pazarlığın kuvvetliyse iş kolay, yoksa adamlar sıfır fiyatını istiyorlar malzemenin...
[/QUOTE]

İşin doğrusu sadece yıldız sanayide baktım ben, ivedikteki yeri gezmeye fırsat olmadı ama oradada pek favorit parçası yok diye duydum...

Kapı döşemelerini en iyisi kendin yapmak, hem ucuz, hemde istediğin gibi yapıyorsun yeniden, benim döşemeler 35 tl gibi bir fiyata malolduydu bana..
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti sensey » 18 Mar 2009, 11:40

ya arkadaş ben anlamadım gitti neden bu arabaları ayırmışlar 135 lx lerin kapı döşemeleri mükemmel bizimkiler ise tahtadan ne bu ya bu arabadan biraz nefret etmeye başladım
sensey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti copyright5 » 18 Mar 2009, 11:51

[quote="sensey"]ya arkadaş ben anlamadım gitti neden bu arabaları ayırmışlar 135 lx lerin kapı döşemeleri mükemmel bizimkiler ise tahtadan ne bu ya bu arabadan biraz nefret etmeye başladım
[/QUOTE]

üzülme arkadaşım ; aynı sorun bendede var bende bu hafta sonu kapı içi döşemelerini kendim yapacağım başka çare yok ; sadece uygun ve kafama yatan suni deri bakıcam ; yoksa yapmak gerçekten çok kolay :)
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti by wodoo » 18 Mar 2009, 18:42

[quote="copyright5"]
[quote="sensey"]ya arkadaş ben anlamadım gitti neden bu arabaları ayırmışlar 135 lx lerin kapı döşemeleri mükemmel bizimkiler ise tahtadan ne bu ya bu arabadan biraz nefret etmeye başladım
[/QUOTE]

üzülme arkadaşım ; aynı sorun bendede var bende bu hafta sonu kapı içi döşemelerini kendim yapacağım başka çare yok ; sadece uygun ve kafama yatan suni deri bakıcam ; yoksa yapmak gerçekten çok kolay :)
[/QUOTE]

Güzel bir işçilikle yaparsan, emin ol eskisinden daha güzel olur..

İmkanın varsa suntalarınıda değiştir, genelde önlerin suntası çok yıpranmış, arkaların suntası sağlam durur. Değişmesi gerekenleri değiştir bence, ki zaten eski döşemeyi suntadan ayırırken bayağı yıpranacaktır sunta... O yüzden imkan varsa değiştirmek en mantıklısı.. Thumbs%20Up

Kolay gelsin, bi sorun çıkarsa zevkle yardımcı olurum.. Smile
by wodoo
CLASSIC
CLASSIC

İleti GOKHAN ERTEMİN » 18 Mar 2009, 18:52

SAYIN ARKADAŞLAR

BOSTANCI OTO SANAYI  GİRİŞTE  SOLDA  BERBERIN YANINDA  ÇARTIL OTOMOTİV   YUSUF BEY   E SORUN  SIZI KIRMIZI  FABIA  2  GOKHAN ABİ YOLLADI  DEYIN YARDINCI OLUR  

EĞER ORADA  DA  BULAMAZSANIZ  SANAYIDEKI  VERGI DAIRESINE GELMEDEN ÖNCE SAĞDAKİ DOĞA  KOLLEJININ KARŞI SOKAĞI SOLA GIRIN  HEMEN SAĞDA  DÖŞMECİ  ŞAKİR USTA YA  GIDIN  BENI SOYLEYIN ODA  YARDIMCI OLUR.

KOLAY GELSIN

GOKHAN ERTEMİN
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sensey » 20 Mar 2009, 20:23

gökhan arkadaşım tel numarası yokmu ya verde arıyalım yerini ögrenelim sana zahmet 
sensey
Yeni Üye
Yeni Üye

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir