YOKOHAMA 165 70 R13

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

YOKOHAMA 165 70 R13

İleti ihsan » 31 Mar 2009, 23:26

arkadaslar bugun bi kac yerde benım forman ıcın lastık sordum 165 70 R13 fiyatlar soyle
yokohama pesın 75

goodyear  pesın 100

brıston/lassa pesın 70

continetal  pesın 90 lira

benım kafama yokohama yattı arkadaslar o lastık hakkında bılgısı olan varmı aceba ve fıyatlar nasıl sızce ayrıca bursada baska uygun fıyata yer bılen varmı

Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ihsan ACAR
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia special 1.4 16v 101hp

İleti hakanerdogan » 31 Mar 2009, 23:35

Continental tavsiye ederim. diğerlerini bilmiyorum. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 01 Nis 2009, 02:15

listede yok ama michelin derim.
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti mygokhan » 01 Nis 2009, 02:25

Conti derim..Erol Kökçıkaran 'a uğra..;) Hem sana yakın..Beni söyle yardımcı olacaktır..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti sonertevfik » 01 Nis 2009, 03:27

Lassa derim... Ben İstanbul'da lassa miratta 165/70/R13/79Tseninkiyle aynı lastiğin tanesine 82 lira vermiştim... Birazcık pahalı almışım ama hoşuma gitti, güzel lastik tavsiye ederim...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti hetepe » 01 Nis 2009, 10:22

Bu ebatta en iyi lastik ,en ucuz lastiktir.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti ihsan » 01 Nis 2009, 12:18

[quote="hetepe"]Bu ebatta en iyi lastik ,en ucuz lastiktir.[/QUOTE]

ne yanı hetepe lastıgımız ufak dıye benım düldülümü kucumsuyormusun gel kapsalım Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

bakalım arkadaslar 1 hafta ıcınde daha hesaplı yer bulamassam gokhanın dedıgı Erol Kökçıkaran dan conti.. alacagım
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti acer1610 » 02 Nis 2009, 01:43

185 60 r14 için

continental       eco 3     120  (8taksit word kart)

bridgestone  B330 evo    80  ( 6taksit)

pirelii p 3000                    99  (12 taksit 2. lastik %50 indirimli yani 4 lastikte 1 lastik bedava)

lassa miratta                  107 (12 taksit 2. lastik %50 indirimli yani 4 lastikte 1 lastik bedava)

lassa atracta                    77 ( 6 taksit)

dunlop                            120  (8 taksit)

bunlar benim son 3 gün içindeki fiyat araştırmalarım Bursa için 

Bridgestone yi ciddi olarak kafaya taktım yorumlarınızı bekliyorum ..

acer1610
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ihsan » 02 Nis 2009, 01:58

serkan ben bugun k. sanayı bankalar tarafından gırıste ılk sag caddede lastik v.s. dıye bi yer var bıde oraya bak ıstersen yanlız onumuzdekı hafta mıchelının yan sanayısı (adını unuttum) herseyı aynı sadece ısmı degısık promosyon yapacaklarmıs 1 alana bir bedava daha bugun sahıbı ıle oturup uzun uzun konustum . onumuzdekı hafta alacam baslar baslamaz. bu arada mıchelın 165/70 r13 90 fıyat cıkarttı
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 02 Nis 2009, 13:38

[quote="ihsan"][quote="hetepe"]Bu ebatta en iyi lastik ,en ucuz lastiktir.[/QUOTE]

ne yanı hetepe lastıgımız ufak dıye benım düldülümü kucumsuyormusun gel kapsalım Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile

bakalım arkadaslar 1 hafta ıcınde daha hesaplı yer bulamassam gokhanın dedıgı Erol Kökçıkaran dan conti.. alacagım
[/QUOTE]
 Gene mi kapışma? ! Benle ne  kadar kapışma meraklısı adam varmış...Arabamız da öyle iddalı değil ki anlayayım.

Arkadaşım, neden yanlış anlamaya gayret ediyorsun ki?

Tüm samimiyetimle tekrar ediyorum: ekonomik sınıf lastiklerde (60,65,70,75,80 yanak) en ucuzunu bile alsan lastikte seni mutsuz edecek bir yön zor bulursun.60 yanaktan aşağısında fiyatlar yükselir ve lastiğin yol tutuşu, konforu ve ömrü ön plana çıkar.Bu durumda da marka güvenilirliği ve kullanıcı yorumları önemli olmaya başlar.

Asabiliğe gerek yok, bilgi paylaşımına devam...
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti ihsan » 02 Nis 2009, 22:59

[quote="hetepe"][quote="ihsan"][quote="hetepe"]Bu ebatta en iyi lastik ,en ucuz lastiktir.[/QUOTE]

[/QUOTE]
 Gene mi kapışma? ! Benle ne  kadar kapışma meraklısı adam varmış...Arabamız da öyle iddalı değil ki anlayayım.

Tüm samimiyetimle tekrar ediyorum: ekonomik sınıf lastiklerde (60,65,70,75,80 yanak) en ucuzunu bile alsan lastikte seni mutsuz edecek bir yön zor bulursun.60 yanaktan aşağısında fiyatlar yükselir ve lastiğin yol tutuşu, konforu ve ömrü ön plana çıkar.Bu durumda da marka güvenilirliği ve kullanıcı yorumları önemli olmaya başlar.

[/QUOTE]

sana hiç birsey demıyorum demeye gerek yok sadece guluyorumClap
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti abdulhamit » 03 Nis 2009, 00:31

ben lassa atracta kullanıyorum gayet memnunum ıslak zeminde filanda oldukça iyi. Miratta ile de arasında ciddi bir fiyat farkı yok
abdulhamit
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hetepe » 03 Nis 2009, 11:00

[quote="ihsan"][quote="hetepe"][quote="ihsan"][quote="hetepe"]Bu ebatta en iyi lastik ,en ucuz lastiktir.[/QUOTE]

[/QUOTE]

[/QUOTE]

sana hiç birsey demıyorum demeye gerek yok sadece guluyorumClap
[/QUOTE]
Komik olan ne?
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti ihsan » 03 Nis 2009, 12:32

asabilige gerek yok diye yazan sen sin bende bi sorun yok. insan olan sakadan espiriden anlar kapısalım dedıysem ciddi mana da degil yanı biraz yazdıklarımı sakin sakin düsünüp 2-3 belkide daha fazla okursan anlarsın ben geayet normal yazdım oncekı mesajı. yani komık olan sensin.
hatırlıyorumda sen bi ara baska bi konu formunda gene boyle sacma sacma kapsıma yapmıstın ortamı germistin neyse onemlı degıl zaten
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 03 Nis 2009, 16:02

[quote="ihsan"]asabilige gerek yok diye yazan sen sin bende bi sorun yok. insan olan sakadan espiriden anlar kapısalım dedıysem ciddi mana da degil yanı biraz yazdıklarımı sakin sakin düsünüp 2-3 belkide daha fazla okursan anlarsın ben geayet normal yazdım oncekı mesajı. yani komık olan sensin.
hatırlıyorumda sen bi ara baska bi konu formunda gene boyle sacma sacma kapsıma yapmıstın ortamı germistin neyse onemlı degıl zaten
[/QUOTE]
Asabi değilim, neye güldüğünü merak ettim sadece...Espriye gülünür tabiide espri göremedim, şaka nerde burda?Ciddi olmadığın açıkça görüldü tabii de burda şaka değil, bir şey sormuşsun, ben de naçizane  bildiğimi işine yaraması ve de az para ver diye paylaştım.

Geçenki konuyu da bir daha okursan ben değil, başka arkadaş illaki kapışalım dedi ve sonra vazgeçti.Yani isteyen ben değildim.

Gerilen yada rahatsız olduğunu söyleyen de olmadı, herhalde senden başka...1200 motorlu arabam var, kim isterse de yarışırım.

Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

İleti ihsan » 03 Nis 2009, 23:51

ya ben kendımı nıye kasıyorum kı nazık dılle soyulemeye calısıyorum ınsan olan anlar. kendını cok bılmıs gıbı artıst artıs cevap yazıyorsun o benım tersıme gıttı. zaten bu sıtenınde suyu cıktı dogru duzgun muhabbet edılmıyo her soze atlayan cıkıyo.
herkeze eywallah cok ii arkadaslarımda oldu neyse herkez k.i.b usta benım hesabıda sılersen ii olur hersey için sagolun
Kullanıcı avatarı
ihsan
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 04 Nis 2009, 12:13

[quote="ihsan"]ya ben kendımı nıye kasıyorum kı nazık dılle soyulemeye calısıyorum ınsan olan anlar. kendını cok bılmıs gıbı artıst artıs cevap yazıyorsun o benım tersıme gıttı. zaten bu sıtenınde suyu cıktı dogru duzgun muhabbet edılmıyo her soze atlayan cıkıyo.
herkeze eywallah cok ii arkadaslarımda oldu neyse herkez k.i.b usta benım hesabıda sılersen ii olur hersey için sagolun
[/QUOTE]
Tabii ki bilen yazar, bilmesem, soranlara yardımcı olamazsam yazmam tabii ki...Kafadan atıp, yalan yanlış birşey yazsam hoşuna mı gidecek?Sana faydası dokunabilecek bir şeyden rahatsız oluyorsan soruyu neden soruyorsun?

Dead
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir