SANAL SERVİS

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SANAL SERVİS

İleti bilal1210 » 14 Ağu 2011, 20:00

peugeot 206 hdı aracım sabahları calışmıyor sonra calışıyor hemen stop ediyor sonra marşa gene basıyorum fazla gaz verince calışıyor ama bunu sadece sabahları yapıyor bide katilatözer ışığı yandı ertesi gün söndü ne olmuş olabilir.

bilal1210
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: bilal çalışkan
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: peugeot 206 hdı

İleti Erdemsah » 15 Ağu 2011, 14:07

bilal1210 yazdı:peugeot 206 hdı aracım sabahları calışmıyor sonra calışıyor hemen stop ediyor sonra marşa gene basıyorum fazla gaz verince calışıyor ama bunu sadece sabahları yapıyor bide katilatözer ışığı yandı ertesi gün söndü ne olmuş olabilir.

Özelden sıkıntınıza yanıt yolladım
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti Erdemsah » 15 Ağu 2011, 14:10

ferhatdegirmenci yazdı:Merhaba,

Yaklaşık 3-4 aydır bilhassa yavaşlayınca arabanın stop etmesi ile karşılaşıyordum. Sorunun kışın başlamış olmasından dolayı soğuktan olabileceğini düşündüm, fakat artık yazdayız ve halen yaşıyorum. Geçtiğimiz hafta bilmediğim bir petrol ofisinden benzin almak durumunda kaldim. O günden beri arabanın çekişi düştü ve bu stop etmeler arttı. Benzin almamaya başladı. Arkadaşım benzin otomatiğinden olabileceğini söyledi. Sizce sorun ne olabilir ?

aracım 94 modeli Favorit 135 L

Aracınızın karbüratörünü elden gecirmek gerekiyor Güzel bir temizlik ile sorunuz hallolur

Sanal servis uygulamasını kapattım bundan sonrakı yazısmalarınızı genelden konu acarak yazarsanız minnettar kalırım

Saygılarımla
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Arabanız: Peugeot 206 HDI

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi