SANAL SERVİS

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SANAL SERVİS

İleti janveljan » 28 Nis 2009, 19:08

Merhaba;
Aracım Octavia 2000 model 1.8 T 20 V ve otomatik vites. Aracım 150 bin kilometrede. Geçenlerde şanzuman ile ilgili bir arıza oldu. Viteslerin yeri değişti, Parka aldığımda Geri vitese geçiyor, Boşa aldığım zaman ise D geçiyor şeklinde. Neden kaynaklanmış olabilir? Birde ne kadar zaman da bir şanzuman yağını kontrol ettirmek gerekir.

İkinci olarak bagaj amortisörlerinin fiyatının 100 tl civarında olduğunu söylüyorlar, bunların daha ucuz olanları var mı acaba?

janveljan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Erdemsah » 28 Nis 2009, 19:13

[quote="Balki, Burak"]

Merhaba;

Aracım 1997 model 1.3 Skoda Felicia GLX.. Polo aracın  farları ıle bızımkıler arasında pek bır fark olmadıgını bılıyorum.Polo aracın farlarını bızım araca uygulasak nasıl bır sonuc alırız? Ve uygulattıktan sonra tekrar eskı farlara donmek mumkunmu.? Sımdıden tesekkur ederım.

[/QUOTE]

Kusura bakmayın sonradan değiştirilen veya takılan parçalar ile ilgili bir bilgim yok Sizi yanlış yönlendirmek istemem.
Uzman oto skoda özel servisi

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erdem Şahin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 206 HDI

İleti Erdemsah » 28 Nis 2009, 19:16

[quote="janveljan"]Merhaba;
Aracım Octavia 2000 model 1.8 T 20 V ve otomatik vites. Aracım 150 bin kilometrede. Geçenlerde şanzuman ile ilgili bir arıza oldu. Viteslerin yeri değişti, Parka aldığımda Geri vitese geçiyor, Boşa aldığım zaman ise D geçiyor şeklinde. Neden kaynaklanmış olabilir? Birde ne kadar zaman da bir şanzuman yağını kontrol ettirmek gerekir.

İkinci olarak bagaj amortisörlerinin fiyatının 100 tl civarında olduğunu söylüyorlar, bunların daha ucuz olanları var mı acaba?
[/QUOTE]

Aracınızın vites ayar çubuğunun ayarlanması gerekiyor (Otomatik Vites) Viteslerin yerini belirleyen o çubuktan ayar yapılması lazım

Bagaj amortisörünün farklı marka ve modeller için olanlarını sorgulamanızı tavsiye ederim(Seat toledo , Volskwagen bora ... vs )

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 28 Nis 2009, 20:30

[quote="Erdemsah"][quote="Balki, Burak"]

Merhaba;

Aracım 1997 model 1.3 Skoda Felicia GLX.. Polo aracın  farları ıle bızımkıler arasında pek bır fark olmadıgını bılıyorum.Polo aracın farlarını bızım araca uygulasak nasıl bır sonuc alırız? Ve uygulattıktan sonra tekrar eskı farlara donmek mumkunmu.? Sımdıden tesekkur ederım.

[/QUOTE]

Kusura bakmayın sonradan değiştirilen veya takılan parçalar ile ilgili bir bilgim yok Sizi yanlış yönlendirmek istemem.

[/QUOTE]

Tesekkur ederım:)

Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Arabanız: Peugeot 306

İleti Erdemsah » 29 Nis 2009, 11:59

[quote="ZEUS"]tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. faydalı bilgiler verdiniz.[/QUOTE]

Yardımcı olabildiysem ne mutlu

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti sonertevfik » 29 Nis 2009, 22:56

ERDEM KARDEŞİM, ÇOK GÜZEL BİR UYGULAMA DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZ.. İYİ NİYETİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDER, ADRESİNİZİ ALMAK İSTERİM...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti Erdemsah » 30 Nis 2009, 15:19

[quote="sonertevfik"]ERDEM KARDEŞİM, ÇOK GÜZEL BİR UYGULAMA DÜŞÜNMÜŞSÜNÜZ.. İYİ NİYETİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDER, ADRESİNİZİ ALMAK İSTERİM... [/QUOTE]

Adres biligisine www.uzmanotoskoda.8m.com  linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 04 May 2009, 18:34

Araçlardaki sorunlar bitti galiba  :))

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti agros » 07 May 2009, 16:53

Erdem bey bu NanoCharger Performans nemenem bişeydir. idda edilene göre dur kalklarda yakıt tasarrufu sağlıyormuş ve araç daha iyi kalkıyormuş. 1.4 motorlarda 2 ila 5hp arasında güc farkı oluşturabiliyormuş. siz hic bu ürün montajı yapılan bir araç gördünüz mü ve gerçekten işe yarıyor mu?
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti iergen » 07 May 2009, 17:20

Yaw Erdem Usta sen nerelerdeydin?... aracın garantisi bitsin fiziken yanındayım, ondan önce çay içmeye uğrayacağım ilk fırsatta... 
iergen
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti octaviaman » 07 May 2009, 17:24

Sorum yok ama ,sabırla sunduğunuz bu hizmetiniz için çok teşekkür ederim.,
Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti agros » 11 May 2009, 15:25

ben sorumu tekrarlayayım bari arada kaynadı gibi geldi.

Erdem bey bu NanoCharger Performans nemenem bişeydir. idda edilene göre dur kalklarda yakıt tasarrufu sağlıyormuş ve araç daha iyi kalkıyormuş. 1.4 motorlarda 2 ila 5hp arasında güc farkı oluşturabiliyormuş. siz hic bu ürün montajı yapılan bir araç gördünüz mü ve gerçekten işe yarıyor mu?
Kullanıcı avatarı
agros
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Antalya
Arabanız: 2011 Toyota Corolla 1.33 Comfort Dual VVT-i

İleti copyright5 » 11 May 2009, 15:59

peki benim bi sorum var; aracım 92 model nacizane favorit ;

düz yolda 5 . vites ile giderken ayağımı gaz pedalından kaldırdığım , çektiğim anda ( yani gaz vermeyi kesitiğim anda ) vıııuuvvvvv ... vıııuuvvvvvvv diye bir ses çıkıyo bu ses sadece 5. vites de ve gaz vermiyo iken ( 100 - 110 km hızdan sonra ) acaba nedir problem şanzuman damı ? teker bilyalarındamı yoksa ; aks bilyalarında mı ?

arıza yerini tam bilemediğim için yaptırtmıyorumda ; malum bütçe meselesi !

fikir görüşlerinizi beklemekteyim ; sayğılarımla..
copyright5
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hazarkan » 11 May 2009, 16:10

sa. bende yenı bır skoda formen aldım  92 model lx 3800 e bı  kac sorum olacak onunla ılgılı cvp larsanız sevınırım 1 mars kacırıyo mars dıslısı ıle volan dıslısı varmıs ıkısıbnden kaynaklanıyomus ıkısının degısımı 150 200 mılyon cıvarı yapıo ancak ben bu parcaları 5   6   ay sonra yaptırsam ne olur baska bı masraf acarmı 2 devır saatı calısmıyo nedendır degısse kac para tutar acaba
3 km 20 felan az gosterıyo  o nasıl yapılır cvp  lar ıcın tesekkurler

en kısa zamanda cvp ları beklıyorum

hazarkan
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti kahraman301 » 18 May 2009, 14:49

erdem bey aracım 1993 model favorit aşırı yakıt tüketiyor diye karbüratörcüye götürdüm oda araca baktı ve bana aracın sekman istegini söyledi yani 3 bji yaglanmıştı buda yagsekmanlarından kacırır dedi bu işlemi yammak maliyet olarak ne tutar yani sekman atmak
kahraman301
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti traty » 18 May 2009, 22:25

ERDEM USTAM  aracı yeni aldım ve gösterge panelindeki eksoz arıza lambası(yani musluk işareti)yandı.bulunduğum ilde de skoda servisi yok ve sağa sola telefon açarak arızayı gidermeye çalışıyorum,şuana kadar enjektör temizliği-gaz kelebeği temizliği-buji değişimi-oksijen sensörü temizliği-yakıt deposu temizliği yaptırdım fakat lambayı hala söndüremedim,araba sabahları çalışırkende biraz zor çalışıyor ve motor oldukça sallanıyor,aracım 2008 model yeni kasa 1.2 fabia,yardımcı olursan sevinirim
traty
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti Erdemsah » 21 May 2009, 18:52

[quote="agros"]Erdem bey bu NanoCharger Performans nemenem bişeydir. idda edilene göre dur kalklarda yakıt tasarrufu sağlıyormuş ve araç daha iyi kalkıyormuş. 1.4 motorlarda 2 ila 5hp arasında güc farkı oluşturabiliyormuş. siz hic bu ürün montajı yapılan bir araç gördünüz mü ve gerçekten işe yarıyor mu? [/QUOTE]

Hiç görmedim hata ve hatta ilk defa sizden duyuyorum :)

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

İleti Erdemsah » 21 May 2009, 18:53

[quote="iergen"]Yaw Erdem Usta sen nerelerdeydin?... aracın garantisi bitsin fiziken yanındayım, ondan önce çay içmeye uğrayacağım ilk fırsatta...  [/QUOTE]

Önce dostluk iş sonra gelir  Mutlaka beklerim

www.uzmanotoskoda.com

Erdemsah
CLASSIC
CLASSIC

ÖncekiSonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi