Angel eyes

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Angel eyes

İleti alpko » 01 May 2009, 13:50

Arkadaslar gecenlerde bi kac link paylasimi olmustu ayni angel eyesleri 195Eur`a buldum, nedir fikriniz?

195eur, 2yil garantili..

http://www.autobazar.eu/sk/angel-eyes-s ... 28667.html

burada da ayni farin baska yerlerdeki fiyatlari yaziyor.
http://www.tuning-in.sk/skoda-fabia-pre ... ne-!!.html

http://www.tuningzone.sk/skoda-fabia-99 ... p-118.html

yada su: (bu 220eur)
http://www.angeleyes.sk/prodimgs/500_abc84e.jpg

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 01 May 2009, 14:02

çok güzeller ama mantaliteme ters, ampule bu kadar para veremem ben yahu Smile alt tarafı önümü ışıtacak, bide bi yere tıklatsan aha gitti... 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 01 May 2009, 14:10

[quote="hakanerdogan"]çok güzeller ama mantaliteme ters, ampule bu kadar para veremem ben yahu Smile alt tarafı önümü ışıtacak, bide bi yere tıklatsan aha gitti... 
[/QUOTE]

ben de vermek istemiyorum ama artik her fabia da gore gore kendiminkinden sogudum:) bi yere tiklarsan sorun yok kaskoya dahil ediliyor zaten.. aslinda az once gelen cep faturasi kadar bi fiyat hatta daha az, iste icimi kemirdi bu durum benim, istedigim farlari almiyorum, ama su GSM kopillerine yediriyoruz parayi:-)
Hakan, bu arada senin fabia da kolcak var mi?
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 01 May 2009, 14:13

kolçak yok. direksiyonu her daim çift tutarım hiç ihtiyaç duymadım. ama bazen peder kullanınca ihtiyaç duyduğunu belirtiyor, olsa çok iyi olurdu.

kaskoya dahil ediliyor elbette ama, TR de yok ki, bi daha aynı işlemi bekleyeceksin, gelecekde geçecekde takılacak...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti baho06 » 02 May 2009, 00:37

[quote="alpko"] [quote="hakanerdogan"]çok güzeller ama mantaliteme ters, ampule bu kadar para veremem ben yahu Smile alt tarafı önümü ışıtacak, bide bi yere tıklatsan aha gitti...  [/QUOTE]

ben de vermek istemiyorum ama artik her fabia da gore gore kendiminkinden sogudum:) bi yere tiklarsan sorun yok kaskoya dahil ediliyor zaten.. aslinda az once gelen cep faturasi kadar bi fiyat hatta daha az, iste icimi kemirdi bu durum benim, istedigim farlari almiyorum, ama su GSM kopillerine yediriyoruz parayi:-)
[/QUOTE] alpkocum valla ben daha angelli fabia görmedim canlı olarak.bide ben 150 kontör alıyom.4  ay gidiyor.nabıyon sen dostum...Big%20smileBig%20smileBig%20smileLOLLOLLOLCryCryCryClapClapClap
baho06
CLASSIC
CLASSIC

İleti alpko » 02 May 2009, 03:28

[quote="baho06"][quote="alpko"] [quote="hakanerdogan"]çok güzeller ama mantaliteme ters, ampule bu kadar para veremem ben yahu Smile alt tarafı önümü ışıtacak, bide bi yere tıklatsan aha gitti...  [/QUOTE]

[/QUOTE] alpkocum valla ben daha angelli fabia görmedim canlı olarak.bide ben 150 kontör alıyom.4  ay gidiyor.nabıyon sen dostum...Big%20smileBig%20smileBig%20smileLOLLOLLOLCryCryCryClapClapClap[/QUOTE]

Bende anlamiyorum be Sinan`im.. Zaten butun gun ofisteyim, gorusmelerimi oradan yapiyorum...  angelli fabia sayisi bayagi artti burada, cok guzel duruyor vallahi, araca ayri bir zenginlik katiyor.. Yengen arac icin yaptigim her harcamayi mantiksiz bulurken, gecen kendisi su fabianin farlari neden boyle yaptiralim bizde boyle dedi, way anasini yahu n`oluyor dedim:))
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpko » 04 May 2009, 17:44

alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 04 May 2009, 17:49

bence daha acil jant istiyor. 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 04 May 2009, 17:54

[quote="hakanerdogan"]bence daha acil jant istiyor. 
[/QUOTE]

Hakan kanima girme, damardan kesme, vurma:--)) o konulari hic acma:)) saka bi yana, jant olayi da araci degistiriyor ama cok acil degil benim icin, belki kisliklari alirken genis lastik alirsam, jant alirim.. Bi ara cok dusundum, hatta Turkiye`de alayim dedim ama sonra vazgectim..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 04 May 2009, 17:54

kapaklı sac jantlı arabada angel saçma gider bence.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 04 May 2009, 17:59

Kisisel dusenceye saygi duyarim tabi, ama tek olmayacagi icin pek sorun da yok:-) Zaten, sagliksiz oldugundan celik jant pek tercih edilmiyor burada, takilsa bile sadece yazin 2-3ay sonra tekrar kapaklilari takiyorlar..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 04 May 2009, 18:01

[quote="alpko"]Kisisel dusenceye saygi duyarim tabi, ama tek olmayacagi icin pek sorun da yok:-) Zaten, sagliksiz oldugundan celik jant pek tercih edilmiyor burada, takilsa bile sadece yazin 2-3ay sonra tekrar kapaklilari takiyorlar..
[/QUOTE]

sac jant niye sağlıklı ki? hava almaz disk soğumaz, alaşımlardan ağırdır.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti alpko » 04 May 2009, 18:05

[quote="hakanerdogan"]
[quote="alpko"]Kisisel dusenceye saygi duyarim tabi, ama tek olmayacagi icin pek sorun da yok:-) Zaten, sagliksiz oldugundan celik jant pek tercih edilmiyor burada, takilsa bile sadece yazin 2-3ay sonra tekrar kapaklilari takiyorlar..
[/QUOTE]

sac jant niye sağlıklı ki? hava almaz disk soğumaz, alaşımlardan ağırdır.
[/QUOTE]

bilmiyorum, ozellikle kisin burdaa celik jantli arac kalmaz, ben de lastikciye sordugumda kisin celik jant sagliksiz oldugundan takmiyoruz, talepte yok zaten demisti.. Yani herkeste kis icin normal sac var(fabrika cikisi), yaz icin de isteyen zevke gore celik jantini takiyor o da 3ay..
alpko
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 04 May 2009, 18:07

sebebi insanların levyeyle alaşım jantlarından zırt pırt lastik sök-tak yapmak istememeleri olmasın? (kışlık-yazlık değişirken.) zira zarar verebiliyor. ayrıca tuz-asit sıçratmak istememelerindende olabilir.

yoksa sac demiri neden alaşımdan avantajlı olacak ki...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir