samsunlu skodacılar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

samsunlu skodacılar

İleti yexplorer » 08 May 2009, 10:34

samsunlu arkadaşlar servis olarak nereyi tercih ediyorlar

yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Balıkesir
Arabanız: 2003 Business

İleti Octavia06 » 08 May 2009, 10:44

Samsuna iş seyahatine geliyorum uzun süre kalıyorum ama güvenilir ve nereye gitcem konusunda hiçbir bilgiye sahip değilim.Arkadaşların anlatımıyla kısacası samsunda skoda servisi yetersiz yada yok gibi bişe.
Octavia06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti cemo » 08 May 2009, 11:50

ben bir samsunlu olarak arabamı skoda servisine götürmüyorum. illede skoda servisi diyorsanız özlem oto eski sanayide yıllarca yetkili servislik şimdileri özel servis olarak devam ediyor, gülsan sanayide oto karadeniz o da yılların özel servisi, şimdi yeni açılan yetkili servis ankara yolunda asal otomotiv hem satış hem yedek parça o da malum yetkili servis bize uymaz
cemo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 08 May 2009, 12:56

[quote="cemo"]ben bir samsunlu olarak arabamı skoda servisine götürmüyorum. illede skoda servisi diyorsanız özlem oto eski sanayide yıllarca yetkili servislik şimdileri özel servis olarak devam ediyor, gülsan sanayide oto karadeniz o da yılların özel servisi, şimdi yeni açılan yetkili servis ankara yolunda asal otomotiv hem satış hem yedek parça o da malum yetkili servis bize uymaz[/QUOTE]
servis derken özel servisi kastettim. yok bende kasko yada garanti dışında yetkiliye gitmem. özel servis olarak sordum
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti cemo » 09 May 2009, 18:36

[quote="yexplorer"][quote="cemo"]ben bir samsunlu olarak arabamı skoda servisine götürmüyorum. illede skoda servisi diyorsanız özlem oto eski sanayide yıllarca yetkili servislik şimdileri özel servis olarak devam ediyor, gülsan sanayide oto karadeniz o da yılların özel servisi, şimdi yeni açılan yetkili servis ankara yolunda asal otomotiv hem satış hem yedek parça o da malum yetkili servis bize uymaz[/QUOTE]
servis derken özel servisi kastettim. yok bende kasko yada garanti dışında yetkiliye gitmem. özel servis olarak sordum
[/QUOTE]
özel dediklerim bunların ikisi oto karadeniz, özlem oto
cemo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti çakıroğlu » 10 May 2009, 01:38

Ben de cemalettin gibi ikisini biliyorum. Fakat nasıl oldukları hakkında bilgim yok. Ben Bafra lıyım fakat ikamet Amasya Taşova. Ayda bir mutlaka memleketteyim. Servis olayını Çorum KANTARLAR da hallediyordum.
Sanırım bundan sonra memnun kalırsam ASAL a giderim. Tam yolumun üzeri.

Hayırlısı bakalım...
çakıroğlu
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yexplorer » 10 May 2009, 15:03

yetkili olunca fiytalar 2 ye katlıyor o yüzden özel tercihim
yexplorer
CLASSIC
CLASSIC

İleti cemo » 10 May 2009, 17:35

[quote="yexplorer"]yetkili olunca fiytalar 2 ye katlıyor o yüzden özel tercihim [/QUOTE]
senin araban hangisi
cemo
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti trshr » 25 Haz 2009, 22:03

Merhaba, ben de Samsun'da yaşıyorum ve 1 hafta önce 1993 Skoda Forman
aldım. Samsun'da parça ve servis işini nasıl hallediyosunuz?
Önereceğiniz yer var mıdır? Tecrübelerinizden faydalanmak isterim.
Teşekkürler.
trshr
Yeni Üye
Yeni Üye

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir