izmirde özdaş skoda servis

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

izmirde özdaş skoda servis

İleti HASSAN » 05 Haz 2009, 15:57

arkadaşlar 6.sanayideki özdaş otoyu formdaki diğer arkadaşlardan duymuştum özellikle ünsal arkadaşımızdan,sonunda dün bende hem yağ,filitre değişimi hemde şöyle bir genel bakım için dün telefon edip gittim,sami usta bir yakınını doktora götürdüğü için oğlu süleyman ve işinde hayli becerikli ve bilgili gördüğüm özgür kardeşim ilğilendi sağolsunlar,sami ustayla tanışamadık ama en azından yerlerini öğrendim oğlu süleyman ve özğürle tanışmış oldum,beni fazla bekletmeden işimi halledip bir dahaki bakıma kadar tabii bu arada acil bir şey çıkmassa o başka bu arada arabam 98 felicia glx yağ ve yağ filitresi,hava filitresi değişti bujiler benzin filitresi kayışı debriyaj teli,gaz teli şanzıman yağı kontrol edildi,dört teker sökülüp bakıldı sağ sol aks körükleri değişti,arabanın altına bakarken farkettiğim vites kolundaki bir boşluk (daha önceden bir ses yapıyordu ama nerden bilmiyordum)bir civatayla yerinden sökülüp greslendi ve bollaşan burçları degişti,kısaca ben ilği ve alakadan yapılan işçilikten ve fiyatlardan memnun kaldım,izmirde skoda servis arayan arkadaşlara tavsiye ederim.(önceki konularda var ama ben yinede vereyim özdaş skoda 6.sanayii ana kapıdan girdinizmi sağdan ikinci sokak zaten tabeladan görürsünüz Tel: 0 232 282 12 85) resimlerde var ama nasıl ekleyeceğimi bilemedim

RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: İzmir
Arabanız: 1998 GLX FELİCİA

İleti esercelik24 » 05 Haz 2009, 16:50

bende o özdaş skodayı tercih ediyorum. yaptığın masraflar ne kadar tuttu bende en kısa zamanda bakıma sokucam da ?

99 Felicia Glx-i 1.3 Mpi bir efsaneydi... (SATILDI)
Honda Civic 2007 1.6 İ-Vtec
Kullanıcı avatarı
esercelik24
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Eser ÇELİK
Nereden: İzmir
Arabanız: Honda CiViC 1.6 İ-Vtec

İleti fıratt » 05 Haz 2009, 20:37

sami usta iyidir..ünsal abimle gecen yaz gitmiştik..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti HASSAN » 05 Haz 2009, 21:47

eser arkadaşım özelden yazdım sorduğun soruyu
RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC