Favorit Alt takım masrafı hak..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Favorit Alt takım masrafı hak..

İleti asongur » 23 Tem 2009, 11:26

Yakın zamanda favorit alt takım yaptıran oldumu ? benımkınden acayıp sesler gelıyor yolda kalma korkusu yaşıyorum..:( alt takıma  masraf ne gider  bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Saygılar. Adil

asongur
CLASSIC
CLASSIC

İleti Balki, Burak » 23 Tem 2009, 13:31

400 civarı.Ben felişime yaptırmıstım.ama o ön takımdı sanırım :S
Kullanıcı avatarı
Balki, Burak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Burak BALKI
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Peugeot 306

İleti hengame » 23 Tem 2009, 15:00

selam ön takımın bütün parcaları favoritte 120 lira tutuyor işcilik 60 lira ödedim bu arabalrın ön takımı dedigin neki zaten basit parcalardan olusan işçiligi kolay bir araba
200 liraya halledersin. ama önce rot balanscıya git baksın ne var ne yok arabada belkide bişey cıkmıcak yada tek bir parca ile hallediceksin. rot balanscıya git baksın sana söylesin.

hengame
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti parsanoto » 23 Tem 2009, 15:14

[quote="hengame"]selam ön takımın bütün parcaları favoritte 120 lira tutuyor işcilik 60 lira ödedim bu arabalrın ön takımı dedigin neki zaten basit parcalardan olusan işçiligi kolay bir araba
200 liraya halledersin. ama önce rot balanscıya git baksın ne var ne yok arabada belkide bişey cıkmıcak yada tek bir parca ile hallediceksin. rot balanscıya git baksın sana söylesin.

[/QUOTE]

arkadaşlar öntakım dediğin zaman amortisör,salıncak,direksiyon kutusu,akslar gibi malzemeler var.bunların hepsi öntakıma giriyor.o yüzden araçta arızlaı parça tesbiti yapıp fiyat çıkarmak en doğrusu.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir