ZENON FARLAR FAVORİT

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ZENON FARLAR FAVORİT

İleti zurna1788 » 30 Tem 2009, 23:01

[quote="royal"]bizi psikopatlığa özendiriyon :)))
neyse cezamız çekeriz neyse teşekkür ederim
[/QUOTE]
yok be abicim :) adanada işler böyle yürür. ama iyide oldu bence ya inanmazsın çıldırp arabasını yakan vardı ya...

Var olduğun için değil,hayallerin ve hedeflerin için yaşa...
Kullanıcı avatarı
zurna1788
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Em-Ka
Nereden: Adana
Arabanız: Skoda Fabia 2001 68 hp ( SATILDI )

İleti TTTANERRR » 30 Tem 2009, 23:31

Benim Favorite taktırdım 1 ay önce.eğer farlar orjinalse yani telsizse ampül oturmuyor deliyolar falan ama değer gayet memnunum
TTTANERRR
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti alpino » 30 Tem 2009, 23:38

[quote="royal"] [quote="alpino"]xenon far ve cam filmleri bildiğim kadarıyla hafif kusur sayılıyor ve muayeneden geçiyorsun. ama şunu özellikle belirtmek isterim belli yaşın üstündeki araçların farlarında üzerinde bazı özel desenler olan cam kullanılıyor. bu desenler özellikle far ışığının düzgün şekilde yola yansıtılmasını sağlıyor. FAKAT siz xenon far taktığınızda bu desenler farın aşırı derecede parlamasına ve karşıdan gelen sürücülerin aşırı derecede rahatsız olmasına neden oluyor.[/QUOTE]

evet yanlış hatırlamıyorsam dediğin gibi yukardan aşağıya doğru çizgili gibi benim camlar tehlikelimi olur acaba yahu hiç favorite zenon taktıran yokmu
[/QUOTE]

taktıran elbet vardır ama biraz daha kas kendini mercek uygulamasına gidersen bu göz alma durumunun önüne geçersin. ben bugün octavia için 3 yerden fiyat aldım. 3'ü de yetkili servis. 2 tanesi setine 986, 1 tanesi 942 TL dedi. ama favo için piyasada çok daha ucuza bulabilirsin. ben yetkili servise gebeyim çünkü daha garantisi bitmedi arabanın.
Kullanıcı avatarı
alpino
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alper YOLAL
Nereden: Ankara
Arabanız: 2009 Octavia Elegance MPI

Önceki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir