Lojistik Skoda Ankara

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Lojistik Skoda Ankara

İleti guro1907 » 12 Eyl 2009, 11:47

arkadaşlar lojistik skoda'daki parçalar orjinal mi değil mi? böyle bir bilgi bulamadım, hemen cevap alabilirsem çok memnun olurum..teşekkürler

guro1907
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti guro1907 » 12 Eyl 2009, 11:59

bir de demin yazmayı unuttum sizce arka stopun orjinal olup olmaması önemli mi..sonradan arabayı yıkatırken su falan kaçmasın,yan sanayi alınca.
guro1907
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 12 Eyl 2009, 12:55

Bildiğim kadarıyla lojistik skoda parça satmaz. ihtiyacın olan parçaları sana yazar gider alırsın o da takar. Acaba ben mi yanlış biliyorum.
Sür çıkar ağyârı dîlden ta tecelli ede Hakk
Padişah girmez saraya hane ma'mur olmadan.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gazi BARUT
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 FABİA SP COMBİ 16V GRANİT GRİ ATİKER FAST SYS

İleti guro1907 » 12 Eyl 2009, 12:59

evet galiba öyleymiş,peki parçaları nereden alıyoruz onun yerini tarif edebilecek var mı. lojistiğe gitmeden önce oradan alıyım.
guro1907
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 12 Eyl 2009, 13:06

Lojistiğin hemen yanında parçacı olduğu gibi, arka sokağında da var. ayrıca lojistik sokağına uğramadan ana caddede devam edersen yukarıya doğru ileride solda da bir skoda parçacı var. bu üçü arasındaki fiyatlar bazen çok değişiklik arzediyor. tavsiyem parça belliyse bu üç yerden de fiyat al ve sana uygun olan yerden al. bazen bir parçada uygun olan diğer parçada diğer parçacılardan daha pahalı verebiliyor. yani sen de benim gibi memursan, finans kaynakların sınırlı ise bu şekilde hareket ederek her zaman aynı parçanın en ucuzu hangisiyse onu bulursun.  Kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

İleti guro1907 » 12 Eyl 2009, 13:09

peki buralardan alacağım parçalar orjinal mi olacak yoksa yan sanyi mi? bir de arka stop değiştireceğim o yüzden aslında orjinal olmaması belki de çok önemli birşey değildir. tek düşüncem yan sanayi olunca yağmurda,yıkanırken falan su almasın.
guro1907
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti barutoglu » 12 Eyl 2009, 13:24

buralarda orjinal de bulursun taiwan malı da bulursun çin malı da. sen hepsinin ayrı ayrı fiyatlarını iste. parçanın orjinalini mi yoksa yan sanayisini mi kullanmaya karar verdiğin zaman gidersin. sana söylerler zaten şu orjinal fiyatı şudur. şu farklıdır fiyatı şudur derler. hele bazı parçalar isimleriyle bilinir. mesela luk marka debriyaj seti gibi. Onlar orjinalini de yansanayisini de sana gösterirler seçmek sana kalmış.
Kullanıcı avatarı
barutoglu
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir