İzmir de Yetkili Servis - Özdemirler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İzmir de Yetkili Servis - Özdemirler

İleti octaviaman » 26 Eyl 2009, 16:13

Aracımın bir iki sorunu vardı.Göstermek için İzmir de Skoda nın yeni yüzü Özdemirler oto ya gittim.Geçenlerde de tanışmak için gitmiştim.Sağolsunlar yine çok iyi ilgilendiler.VW mi sattığımdan ve Skoda aldığımdan beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan çağdaş ve modern bir servis özlemi içerisindeydim.Nihayet İzmir çukuruna doğru düzgün bir yetkili servis geldi.Aracımın problemlerini hallettiler.Servis Müdürü Mustafa Bey e,firma sahibi Himmet Bey e ve diğer çalışanlara da ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Herkese tavsiye ederim.Beklerken showroom da birkaç foto çektim.

Kullanıcı avatarı
octaviaman
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia Ambiente 1.9TDI

İleti lazianke » 27 Eyl 2009, 11:41

paylaşım için teşekkürler
lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti shooter » 02 Kas 2009, 23:45

evet octaviaman arkadaşın dediği gibi izmire en nihayetinde düzgün servis ve müşteri anlayışlı bir yetkili servis geldi.bende bugün gidip aracın check-up 'nı yaptırdım.yapılacakları liste halinde getirdiler.gayette memnun kaldım.buradan tüm özdemirler kia - skoda çalışanları ve servis müdürü mustafa bey'e teşekkürlerimi sunarım.

Mahir ER
www.izmirkameralarm.com - Güvenlik ve Alarm Hizmetleri

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Nereden: İzmir
Arabanız: Felicia 1.3 MPI

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi