İzmir Skoda Servisleri

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İzmir Skoda Servisleri

İleti gandac » 17 Ekm 2009, 00:28

Bizim izmirde skoda servislerinden hangileri iyi görüşlerinizi bekliyorum.
80bin bakım için donatım ile görüştüm. telefondaki bayanı servis için bilgi versin diye koymuşlar, 80bin bakımda neler yapıldığını bilmiyor.. Standart yapılanları ve  aşağıyukarı fiyatı sordum bihaber.. yardımınızı bekliyorum..

İyi şöförün freni "Gazdır.".

Usta şöför de frene az basandır...

Kullanıcı avatarı
gandac
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Andaç GÖGÜŞ
Nereden: İzmir
Arabanız: Felicia 1.6 2000

İleti Melih » 17 Ekm 2009, 01:10

Ben özdemirler yetkili servise balata değişimi için gitmiştim. Baya ilgililer ama arabamın yanında durmama müsade etmemişlerdi o zaman gıcık kaptım.
DOĞRU SENDELER AMA YIKILMAZ...
Kullanıcı avatarı
Melih
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Melih
Nereden: Aydın
Arabanız: Toyota/Corolla/1,33/2012

İleti life4rent » 17 Ekm 2009, 03:29

bende yeni okudum forumda özdaş oto varmış valla içime sindi yazılanlar maaşı alınca arabamı götürüp bi kontrol ettiricem düzenli olarakta onlara götürmeyi düşünüyorum..

"ADRES:6.SANAYİ SİTESİ (OTOKENT) TEL: 2821285  CEP TEL 0532 485 00 03"

arabam skoda 120L çok eleştrisini okudum çok dalga geçenini duydum ama benden koca bi maşallah aldı..
life4rent
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti superbman » 17 Ekm 2009, 18:34

bu iş konusunda özdemirler 1 numara servis bakım istiyorsanız ben donatımdan bıktım özdemirlere gittim çok ilgililer sonderece iyi buldum
superbman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti onderxxa » 17 Ekm 2009, 22:01

özdemirler yeni açıldı bornavada daha iyi ve daha ucuz donatım pahalı benim 5 tane skodam var gaziemirdeki wolswagen de bakıyorda çok kalabalık en iyi ilgi özdemirler izmirde şimdi kurban bayramı kampanyasıda başlıyor haberiniz olsun selamlar
onderxxa
CLASSIC
CLASSIC

İleti Presedent » 19 Ekm 2009, 13:45

İlk önce hepinize iyi günler diliyorum ben skoda donatım otomotivde satış personeli olarak çalışıyorum.Çok ilginç yorumlar görüyorum burda ve gülüyorum..birincisi bu yorumları yazan arkadaşlar profillerine neden isim ve soyisimlerini yazamıyorlar?ikincisi 80.000km bakım konusunda bilgi veremedi dediğiniz bayan arkadaş 14 yıldır skoda satış ve yedek parçada görev almış bir insan,kaldı ki donatımda bu soruya cevap veremeyecek tek bir personel bulabilirseniz bütün bakımlarınızı ömür boyu ücretsiz yapacağımıza garanti veriyorum..Fiyat konusuna gelince diğer firmalara gidipte buraya gelen arkadaşlardan biliyoruz haksızlık yaptığınız apaçık ortada..Tabiki eleştiriler olucaktır fakat burda gördüklerim eleştiri değil daha çok karalamaya yönelik hareketler..Servise gelen her müşteri en geç 1 hafta içerisinde aranıp memnuniyet ve şikayetleri alınmaktadır sizlerden ricamız bir eksiğimiz ve bir şikayetiniz var ise bize bildirmeniz ki size daha iyi hizmet verebilelim..
Presedent
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fıratt » 19 Ekm 2009, 16:36

[quote="Presedent"]İlk önce hepinize iyi günler diliyorum ben skoda donatım otomotivde satış personeli olarak çalışıyorum.Çok ilginç yorumlar görüyorum burda ve gülüyorum..birincisi bu yorumları yazan arkadaşlar profillerine neden isim ve soyisimlerini yazamıyorlar?ikincisi 80.000km bakım konusunda bilgi veremedi dediğiniz bayan arkadaş 14 yıldır skoda satış ve yedek parçada görev almış bir insan,kaldı ki donatımda bu soruya cevap veremeyecek tek bir personel bulabilirseniz bütün bakımlarınızı ömür boyu ücretsiz yapacağımıza garanti veriyorum..Fiyat konusuna gelince diğer firmalara gidipte buraya gelen arkadaşlardan biliyoruz haksızlık yaptığınız apaçık ortada..Tabiki eleştiriler olucaktır fakat burda gördüklerim eleştiri değil daha çok karalamaya yönelik hareketler..Servise gelen her müşteri en geç 1 hafta içerisinde aranıp memnuniyet ve şikayetleri alınmaktadır sizlerden ricamız bir eksiğimiz ve bir şikayetiniz var ise bize bildirmeniz ki size daha iyi hizmet verebilelim..[/QUOTE]

ÜSTAD İYİ GÜZEL SKODADA SATIŞ PERSONELİSİNDE EKMEĞİNİ DONATIMDAN ALIYORSUN BU SEBEBTEN OBJEKTİJ OLMANI BEKLEMİYORUZ SENDEN ZATEN,BURADA SKODA İLE İLGİLİ HERTURLU PAYLAŞIM SAĞLANIYOR BURADA KİMSENİN KİMSEYLE KİMLİK TAKINTISI YOK YAZAMIYORLAR TAVRINLA NE İMA ETMEK İSTEDİN ANLAMADIM YAZAMIYORLAR DEĞİL YAZMIYORLAR OLMALI,BİR KİŞİ MUHATAP OLMADI BU FORUMDA DONATIM SKODA İLE BİÇOK KİŞİ MUHATAP OLDU ADINIZ CİDDİ BİÇİMDE 9A ÇIKMIŞ DURUMDA,ARACIMA YANLIŞ YAKIT FİLTRESİ TAKTIGINIZDA TOPU KİMİN KİME ATMAK İSTEDİĞİ ZAMANLARIDA GORDUK Kİ KALKIP UCRETSİZ BAKIMDAN BAHSEDİYORSUN Kİ MASAL OKUYORSUN,DİĞER SERVİSLERE GİDİP SİZE GERİ DONENLERİN SAYISININDA PARMAKLA SAYILDIGINA EMİNİM Kİ İZMİRDE SERVİS ONERİSİ İSTEYEN ARKADAŞLARA HİÇ KİMSE SİZİ ONERMİYORKİ SİZDE BİR KERAMET YOK..AÇTIRMA AZIMIZI SEN EN İYİSİ BOŞA KİMSE KONUŞMUYOR ARKADAŞIM BURDA SEN EN İYİSİ TEPEDEN KONUYA HAKİM OLMAYA ÇALIŞMA SERVİS KONUSUNDA ŞİKAYETLERİ 1HAFTADI AYIRARAK OKU Kİ ANCAK BİR HAFTADA OKUYABİLİRSİN,BU ŞEKİLDE YORUM YAP SİZİN MUŞTERİ İLİŞKİLERİNİZ SATANA KADAR,,SİZDEN 3 TANE ARAÇ ÇEKTİK BOŞUNA DEĞİL..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti AhmetH » 20 Ekm 2009, 01:57

ben şahsen siziden memnunum izmir donatım Smile

1998 senesi karataş şubenizden izmirde sattığınız ilk yeni yüz feliciayı aldık

ön otomatik camlarıda jest yaparak hediye ettiniz ilk müşteriyiz diyerek  teşekkür ederiz LOL

3. sanayideki servisinizide uzun yıllar kullanmıştık..  neden sonra  bunların hepsi birden  yok oldu, Donatım  el değiştirdi  sanırm. servisin ve showroomların yeri değişti yeni yeriniz bizede ters geldiğinden  size  gelmeyi kestik..

ancak size aracı ne zaman getirdiysek her zeman  memnun ayrıldık Smile

her şey için teşekkür ederiz

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti gandac » 21 Ekm 2009, 00:55

sayın presedent. o 14 yıl çalışmış olan arkadaşınızla ben bizzat telefonda konuştum. samet arkadaşımın dediği gibi ekmeğini yediğin yeri koruyabilirsin, Sen adını verde geleyim serviste görüşelim. bakalım bu hanım efendi biliyormu
sordum 80 bin bakımda neler yapılıyor diye, bunu araca bakan ustalar biliyor diye cevap verdi. Şimdi sen ömür boyu bakım diye bi palavra atmışsın. Bunu sana ispatladığımda hala böyle konuşabilirmisn bakalım. Siz donatım servisinin müşteri memnuniyeti de bu konuşma hitaplarınızdan belli oluyo.. bu yönünüzü görserdiğiniz içinde ayrıca teşekkürler. Ben de bu sayfayı açarak , cevabımı DONATIM SATIŞ PERSONELİnin ağzından bizzaat duymuş oldum. Eyvalahh...
Cevabını bekliyorum,

Kullanıcı avatarı
gandac
CLASSIC
CLASSIC

İleti gandac » 21 Ekm 2009, 00:58

Profilinizi şimdi gördüm mustafa bey. Haftaya izmire geldiğimde siz donatım personelini ziyarete geleceğim.

Kullanıcı avatarı
gandac
CLASSIC
CLASSIC

İleti shooter » 09 Arl 2009, 04:00

sorma andaç bende bi ara silecek lastiği sordum o bayana olmuyan ürünün fiyatını veremezmiş.getirtin öğrenin dedim şuan getirtemeyiz dedi.kafam bozuldu yüce otodan direk aradım sağolsun serdar bey direk adresime yolladı.izmirde yetkili serviste en iyi şuan özdemirler skoda.ben bizzat tüm servis alanını gezdim depolarına kadar gördüm.gayet iyi hatta bana neler ile daha iyi dikkat çekiceklerini.hangi eksikleri var onu bile sordular.
Mahir ER
www.izmirkameralarm.com - Güvenlik ve Alarm Hizmetleri

0850 225 0 135
Kullanıcı avatarı
shooter
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Mahir ER
Arabanız: Felicia 1.3 MPI

İleti superbman » 10 Arl 2009, 14:40

evet beyler bu özdemirler çoğu şeyi aşmış skodanın izmirdeki eksiklerini kapatmış,dün servise gittim beni test sürüşü yaptırdılar praga göndericez dediler çok memnun oldum izmirdeki en büyük skoda servisi ayrıca satış konusundada orda canel ve aykut bey var tam esnaf insanlar her zaman yüzleri gülüyor bide satışta 3000/6000 tl arası indirim yapıyorlar araç alınacak yer
superbman
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti fado 35 » 29 Tem 2010, 10:16

sevgi deger skoda marka araç sahiolerl:
hepinize öncelikle selam ederim.Arkadaşlar ben yıllardır aracımı donatım otomotive yaptırıyorum.Bu servisten çok iyi hizmet alıyorum ve de çok memnunum.Gördüm ki yazılan yazılarda DONATIM OTOMOTİVİ çok kötülüyorsunuz.Şimdi yeni açılan servislerde umarım bu ilgiyi bu kaliteyi bulamıyacagınızdan çok eminim.Başta özdemirler olmak üzere onlara çok iyi dikkat edin aracınızın onarım esnasında başından ayrılmayın.Çünkü dikkat edin sizi düküklemesinler.Parça degiştirdik derler ama degiştirmeyebilirler.Gözünüzü dört açın.Çünkü izmir genelinde onları tanımayan yok.Bilakıs KİA olarak girin onların ne oldugunu ögrenebilirsiniz .Bir skoda hayranı olarak size tavsiyem.Onlar daha yeni bayilik olmuş servisler.Ben şimdi aracımı DONATIM dan başka yere götüremem.İçim rahat etmez.Çünkü herşey 1O numara
saygılar
fado 35
Yeni Üye
Yeni Üye

Arabanız: skoda

İleti skoda renkoto » 29 Tem 2010, 14:27

MERHABA ,

İZMİR SKODA RENKOTO OLARAK

YETKİLİ SERVİS HİZEMETİMİZDE :

SERVİS
SATIŞ
YEDEK PARÇA HİZEMETLERİMİZ BULUNMAKTADIR. SİZLERE EN IYI ŞEKİLDE KARŞILAMAYA HAZIRIZ . ELİMİZDEN GELDİĞİ KADARI VE FAZLASIYLA ..

0232 254 55 55 120 / 145 GÖKHAN
0232 254 45 45
0555 724 39 48
Kullanıcı avatarı
skoda renkoto
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: renk oto
Arabanız: hepsi :)

İleti ünsal » 29 Tem 2010, 19:33

Ben yaklaşık 5 yıldır özdaş skodaya gidiyorum sami usta (patron)ve özgür usta gayet iyi sorun yaşamadımmı ? yaşadım tabi ama telafi ettiler donatım pek hoşuma gitmedi orada çalışan tanıdığım var aklın varsa buraya gelme demişti halada orada çalışıyor ....
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti gandac » 03 Ağu 2010, 19:37

sözlerime iyiakşamlar diyerek başlıyorum. Uzun zamandır yoktum forumda şimdi okuyorum. Biz kimseyi karalamaya çalışmıyoruz. Bizim amacımız gördüğümüz hizmeti buradaki dostlarımıza aktarmaktır. Ben donatım ile yaşadıklarımı burdan aktardım. Aktarmadıklarımda bende kaldı zaten.. Bakınız donatım diyorsunuz, sonuç????? GÜMMMMM patladılar. Neden??? Bilenler bilir dile getirmeye gerek yok. Bakınız " [url=memberlist.php?mode=viewprofile&u=3367]Presedent[/url] " denen donatım personeli nerde!! skoda ile işi bittiğinden yok oldu gitti. Biz skodaya , skodam.com'a gönülden bağlıyız. Yolda skoda gördükmü tebessüm eder çoğu zamanda korna çalar selamlaşırız.. onun için kimsenin kimseye kızma hakkı yoktur, bilakis kardeşlik hakkı vardır. Hepinize saygılarımı sunarımm.. Kimse alınmasınn

Kullanıcı avatarı
gandac
CLASSIC
CLASSIC

İleti gandac » 03 Ağu 2010, 19:51

donatım servisine karşı kızgınlığım yoktur orasıda bir ekmek kapısı, hedefim bilinçsiz bazı personelleri..

Kullanıcı avatarı
gandac
CLASSIC
CLASSIC

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir