SKODA SİLECEK SÜPÜRGESİ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA SİLECEK SÜPÜRGESİ

İleti hakan48 » 07 Kas 2009, 01:51

banana 50 cm silecek tk   12.00tl favorit felicia

octavia banana silecek tk 20.00tl

favorit felicia  bosch silecek 15.00tl

favorit felicia yerli silecek     7.00tl

favorit felicia bosch tipi ith silecek 6.00tl

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti sonertevfik » 07 Kas 2009, 15:48

carrefour'dan aldım bizim felicia'ya göre aslan resmi olan bir marka var ondan aldım, 1 aydır süper çalışıyor... 4,90 tl... herkese tavsiye ederim,  Zafer kardeşimize de tavsiye ederim, bosch tabiki en kalitelisidir ama 15 lira vermene değmez zafer kardeşim, 4,90 liraya carrefour'dan alabilirsin... paran cebinde kalır nasıl olsa 1 kış ömrü var bütün sileceklerin, yazın güneşin altında çürüyüp gidiyor.
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti hakan48 » 07 Kas 2009, 17:07

yanılıyorsunuz geçen carferden aldıgın silecek kışın ortasında yolda bırakır. eger ucuz istersen takımı 3.5 tl olanları var
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 07 Kas 2009, 17:10

arkadaşlar yani kimse illa alacak diye birşey yok lütfen carferdan şurdan burdan aldım demeyin, eger markası aynıysa ve burda pahalıysa o zaman yorum yapın yoksa yorum yapıp boşuboşuna vaktimi almayın.
bu arada ithal ürünlerle bosch arasındaki fark malzeme farkıdır. zaten herikisiniz kıyasladığınızda farkedilir.bir fark vardır silecek çin malında  pabucları incecik olur ve camda ses yapar. bosch da ise malzemede gözle görülür bir doluluk vardır. ve camda görevini yaparken hiç boşluk yapmaz sessiz çalışır.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 07 Kas 2009, 21:26

SİZ DE BİZLER GİBİ SKODA KULLANICISI DEĞİLMİSİNİZ ZAFER BEY? YOKSA YEDEK PARÇA İŞİ Mİ YAPIYORSUNUZ? BİZDEN FİKİR ALMAK İSTEDİĞİNİZİ SANMIŞTIM BEN... TAVSİYE AMACIYLA YAZDIM SANA... YANLIŞLIK OLDUYSA KUSURA BAKMA ZAFER KARDEŞİM...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sonertevfik » 07 Kas 2009, 21:33

2 ÜNİVERSİTE BİTİRİP DE (2 YILLIK HALKLA İLİŞKİLER, AYRICA 4 YILLIK DA İŞLETME MEZUNUYUM) ÇALIŞTIĞIM FABRİKA KAPANINCA 10 AYDIR EVDE OLUP İŞSİZ OLUNCA, HERŞEYİN KALİTELİSİNİ DEĞİL EN UCUZUNU ARIYOR VE ALIYORUM, YOKSA KALİTEDEN ÇOK İYİ ANLARIM... HERŞEYİN İYİSİNİ ÇOK İYİ BİLİRİM BEN... AMA EKONOMİMİZ ZAYIF BU ARALAR, YÜCE ALLAH'IM HEPİMİZE SAĞLIK SIHHAT VERSİN İNŞAALLAH...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti sucan » 07 Kas 2009, 21:36

[quote="hakan48"]arkadaşlar yani kimse illa alacak diye birşey yok lütfen carferdan şurdan burdan aldım demeyin, eger markası aynıysa ve burda pahalıysa o zaman yorum yapın yoksa yorum yapıp boşuboşuna vaktimi almayın.
bu arada ithal ürünlerle bosch arasındaki fark malzeme farkıdır. zaten herikisiniz kıyasladığınızda farkedilir.bir fark vardır silecek çin malında  pabucları incecik olur ve camda ses yapar. bosch da ise malzemede gözle görülür bir doluluk vardır. ve camda görevini yaparken hiç boşluk yapmaz sessiz çalışır.
[/QUOTE]
kimse karşılaştırma yapmamış arkadaşımız daha ucuza aldığı bir ürünü örnek göstermiş sizin ürün aradığınızı düşünerek anladığım kadarıyla aramıyor satıyorsunuz (ben öyle anladım) ikincisi burda konu açılmışsa bu siteyi kullanan insanlar istediği taktirde yorum yapar kimin nereye yorum yapacağınada siz karar veremessiniz.
2006 Octavia Elegance Triptonik
Kullanıcı avatarı
sucan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 mondeo 1,6 titanyum-2005 getz 1,3 gli

İleti hakan48 » 07 Kas 2009, 21:46

[quote="sucan"][quote="hakan48"]arkadaşlar yani kimse illa alacak diye birşey yok lütfen carferdan şurdan burdan aldım demeyin, eger markası aynıysa ve burda pahalıysa o zaman yorum yapın yoksa yorum yapıp boşuboşuna vaktimi almayın.
[/QUOTE]
kimse karşılaştırma yapmamış arkadaşımız daha ucuza aldığı bir ürünü örnek göstermiş sizin ürün aradığınızı düşünerek anladığım kadarıyla aramıyor satıyorsunuz (ben öyle anladım) ikincisi burda konu açılmışsa bu siteyi kullanan insanlar istediği taktirde yorum yapar kimin nereye yorum yapacağınada siz karar veremessiniz.[/QUOTE]

yorum herkes yapabilir ama yapılan yorum bosch la cin malını kıyaslamaksa buna yorum olmaz.yani afedersiniz ama eşekmi daha dayanıklı devemi demeye benzer.tabiki iki eşegi kıyalayıpta biri pahalı dersek bunda adalet olur yoksa olmaz.burası bir forum tabiki tartışacagız. arkadaşa tavsiyesi için teşekkür ederim bendede skoda var ama ben aracıma ucuz parca takacak kadar zengin değilim.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 07 Kas 2009, 21:47

[quote="sonertevfik"]2 ÜNİVERSİTE BİTİRİP DE (2 YILLIK HALKLA İLİŞKİLER, AYRICA 4 YILLIK DA İŞLETME MEZUNUYUM) ÇALIŞTIĞIM FABRİKA KAPANINCA 10 AYDIR EVDE OLUP İŞSİZ OLUNCA, HERŞEYİN KALİTELİSİNİ DEĞİL EN UCUZUNU ARIYOR VE ALIYORUM, YOKSA KALİTEDEN ÇOK İYİ ANLARIM... HERŞEYİN İYİSİNİ ÇOK İYİ BİLİRİM BEN... AMA EKONOMİMİZ ZAYIF BU ARALAR, YÜCE ALLAH'IM HEPİMİZE SAĞLIK SIHHAT VERSİN İNŞAALLAH...
[/QUOTE]

nerede yaşıyorsunuz soner bey size iş konusunda yardımcı olabilirim.allah hepimize saglık sıhhat versin.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti şahinbey » 07 Kas 2009, 21:50

Bu konunun açılış amacı nedir...arkadaşımız silecek süpürgesi mi satıyor yoksa silecek süpürgesi aldıda fiyat karşılaştırmasımı yapıyor...konuyu açarken biraz daha açıklayıcı yazarsanız boşuboşuna vaktimizi almamış olursunuz.
şahinbey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti sucan » 07 Kas 2009, 21:52

[quote="hakan48"][quote="sucan"][quote="hakan48"]arkadaşlar yani kimse illa alacak diye birşey yok lütfen carferdan şurdan burdan aldım demeyin, eger markası aynıysa ve burda pahalıysa o zaman yorum yapın yoksa yorum yapıp boşuboşuna vaktimi almayın.
[/QUOTE]
kimse karşılaştırma yapmamış arkadaşımız daha ucuza aldığı bir ürünü örnek göstermiş sizin ürün aradığınızı düşünerek anladığım kadarıyla aramıyor satıyorsunuz (ben öyle anladım) ikincisi burda konu açılmışsa bu siteyi kullanan insanlar istediği taktirde yorum yapar kimin nereye yorum yapacağınada siz karar veremessiniz.[/QUOTE]

yorum herkes yapabilir ama yapılan yorum bosch la cin malını kıyaslamaksa buna yorum olmaz.yani afedersiniz ama eşekmi daha dayanıklı devemi demeye benzer.tabiki iki eşegi kıyalayıpta biri pahalı dersek bunda adalet olur yoksa olmaz.burası bir forum tabiki tartışacagız. arkadaşa tavsiyesi için teşekkür ederim bendede skoda var ama ben aracıma ucuz parca takacak kadar zengin değilim.
[/QUOTE]
biraz dikkatli okursanız arkadaşımız çin malıyla bosch kıyaslamamış hatta bosch daha iyi bir marka olduğunu belirtmiş ve kendi aldığı ürünün 3te 1 fiyat olduğu için yani ucuz olduğu için kullandığını belirtmiş ve tavsiye etmiş neyse size iyi satışlar uzatmaya gerek yok
2006 Octavia Elegance Triptonik
Kullanıcı avatarı
sucan
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet
Nereden: Antalya
Arabanız: 2008 mondeo 1,6 titanyum-2005 getz 1,3 gli

İleti hakan48 » 07 Kas 2009, 22:13

banana 50 cm silecek tk   12.00tl favorit felicia

arkadaşlar skoda parca ihtiyaçlarınızda fiyat sormadan parca almayın gereken indirimi yapacagımızdan şüpheniz olmasın
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RoadFighter » 08 Kas 2009, 13:33

Hayırlı satışlar.

Bazı ucuz silecek süpürgeleri hakkaten uzun dayanmıyor. İlk zamanlar camı çok iyi siliyor fakat sonraları camda atlama yaparak siliyorlar. (git iyi silecek süpürgesi al dediğim arkadaşlar "ucuza bunu aldım ve hakkaten iyi siliyor" diyerek şevinçten dört köşe oluyor ama birkaç ay sonra Karaman'ın koyununu görüyorlar)

Bizim Octavia'nın ön silecek süpürgeleri maşallah 4 sene geçmesine rağmen tabir caizse canavar gibi. Yeni yeni sağ tarafta maraza çıkıyor bazen.

Octavia için 20 TL dediğiniz süpürge ne marka bu arada hocam? Fabrikasyon sileceklerden mi?

Not: Arkadaşlar bu forumda satış ilanlarında gördüğüm ve hakkaten gereksiz bulduğum bir olay var ki o da   "ben daha ucuzunu bulurum,kesinlikle çok pahalı" gibi muhabbetler ve sonunda eşdeğer sanılan ürünlerin aynı kalitede olmadığı veya aynı ürün olmadığı. (Soner abi sana söylüyorum gibi algılama)

Satıcı fazla para istiyorsa aklınızda ki fiyatı teklif edin ve bakalım satıcı size ne diyecek. Pazarlık sünnettir malum.

Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara

İleti hakan48 » 08 Kas 2009, 16:22

[quote="RoadFighter"]Hayırlı satışlar.

Bazı ucuz silecek süpürgeleri hakkaten uzun dayanmıyor. İlk zamanlar camı çok iyi siliyor fakat sonraları camda atlama yaparak siliyorlar. (git iyi silecek süpürgesi al dediğim arkadaşlar "ucuza bunu aldım ve hakkaten iyi siliyor" diyerek şevinçten dört köşe oluyor ama birkaç ay sonra Karaman'ın koyununu görüyorlar)

Bizim Octavia'nın ön silecek süpürgeleri maşallah 4 sene geçmesine rağmen tabir caizse canavar gibi. Yeni yeni sağ tarafta maraza çıkıyor bazen.

Octavia için 20 TL dediğiniz süpürge ne marka bu arada hocam? Fabrikasyon sileceklerden mi?

Not: Arkadaşlar bu forumda satış ilanlarında gördüğüm ve hakkaten gereksiz bulduğum bir olay var ki o da   "ben daha ucuzunu bulurum,kesinlikle çok pahalı" gibi muhabbetler ve sonunda eşdeğer sanılan ürünlerin aynı kalitede olmadığı veya aynı ürün olmadığı. (Soner abi sana söylüyorum gibi algılama)

Satıcı fazla para istiyorsa aklınızda ki fiyatı teklif edin ve bakalım satıcı size ne diyecek. Pazarlık sünnettir malum.

20 tl olan banana silecekler tiger marka dır. ithal
[/QUOTE]
teşekkür ederim anlayışlı davrandığınız için yedek arcaya yada sileceğe ihtiyacınız oldugunda ilk yedek parcayı toptan fiyata size gönderecegiz.

bilincli tüketici oldugunuz. için
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ankaralı_06 » 08 Kas 2009, 16:42

[quote="hakan48"]banana 50 cm silecek tk   12.00tl favorit felicia

[/QUOTE]

bu yazdığı banana modellerin hepsi çin malıdır sakın yaklaşmayın bu tip sileceklere .Bende aldım tiger marka denilenden ilk 1 hafta muhteşem silerken sonra berbat silmeye başladı ve eski söktüğüm silecekleri takmak zorunda kaldım .İlla banana model olsun ve iyi sorunsuz silsin derseniz bosch valeo  modelleri öneririm çifti 49 tl .Sakın bu uyduruk sileceklere para vermeyin yazık günah.
ankaralı_06
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakan48 » 08 Kas 2009, 16:48

20 tl olan banana silecekler tiger marka dır.   ( ithal silecekler çin malıdır.)
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 08 Kas 2009, 16:49

banana orjinal silecek isterseniz fiyatları tk 40.00tl dir.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 08 Kas 2009, 16:55

[quote="ankaralı_06"][quote="hakan48"]banana 50 cm silecek tk   12.00tl favorit felicia

[/QUOTE]

bu yazdığı banana modellerin hepsi çin malıdır sakın yaklaşmayın bu tip sileceklere .Bende aldım tiger marka denilenden ilk 1 hafta muhteşem silerken sonra berbat silmeye başladı ve eski söktüğüm silecekleri takmak zorunda kaldım .İlla banana model olsun ve iyi sorunsuz silsin derseniz bosch valeo  modelleri öneririm çifti 49 tl .Sakın bu uyduruk sileceklere para vermeyin yazık günah.
[/QUOTE]

tiger marka çin malının içinde en kullanışlı silecektir.aldığın yere götürüp değiştirebilirsin?ben ucuz isteyen müsterilerime hep markayı öneriyorum tiger markada tüm volkswagen group silecekleri var çogu özel servis ucuz isteyen müsterilerine takıyor.bizim servisimizde 100tk yakın sattım hiç şikayet almadım yalnız bazen dip tırnaklarına problem cıkabiliyor.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir