skodam üyesine Hediye maket oto

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodam üyesine Hediye maket oto

İleti hakan48 » 20 Kas 2009, 21:51

iyi akşamlar karadeniz ve samet rumuzlu skoda kullanıcıları firmamızdan vw group maket otomobil kazanmıştır.çam sakızı çoban armaganı kabul etmelerini rica ederiz.özelden irtibat kurmanız halinde hediyelerimiz.adresinize gönderilicektir.hediyelerimiz devam edecektir.

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti C@GL@R » 20 Kas 2009, 22:14

neden karadeniz ve samet adli üye çekiliş falanmı olduConfused
tüm araçların arıza tesbit cihazı için bana ulaşın..
Kullanıcı avatarı
C@GL@R
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: ÇAĞLAR
Nereden: Isparta
Arabanız: Seat LEON 1.6 Stylance 2007 / Lpg(atiker)

İleti hakan48 » 20 Kas 2009, 22:25

hayır son bir haftada sadece özelden yedek parca soran üyelerimize verildi.ilerleyen günlerde yeni hediyelerimiz gelecek.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 21 Kas 2009, 00:48

[quote="hakan48"]hayır son bir haftada sadece özelden yedek parca soran üyelerimize verildi.ilerleyen günlerde yeni hediyelerimiz gelecek.[/QUOTE]

özelden soru soran ve diğer merak eden arkadaşlar hediyelerimiz. son bir haftada özelden yedek parca bilgisi alan skoda kullanıcılarımızdan ilk 2 kişiye verilmiştir.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti delidolu » 21 Kas 2009, 01:21

eğer firmanızın sakodam.com üylerine bu şekilde bir çam sakızı çoban armağanı bir hediyesi varsa, bunun duyurusunun daha öncesinden yapılması gerektiği kanısındayım. yok firma kuralı bu şekilde ise yine duyurusunun bu kişilere özelden mesaj yöntemiyle yapılması gerekiyordu. bu şekilde yapılınca gizli-kapaklı yap, alenen duyur gibi olmuş -reklam kokmuş ve reklamın iyisi kötüsü olmaz!-; namı diğer kendin çal kendin oyna misali... muğlalı hemşehrim yakıştıramadım vesselam... Thumbs%20Down "olmadı gari"
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti hakanerdogan » 21 Kas 2009, 01:23

[quote="delidolu"]
eğer firmanızın sakodam.com üylerine bu şekilde bir çam sakızı çoban armağanı bir hediyesi varsa, bunun duyurusunun daha öncesinden yapılması gerektiği kanısındayım. yok firma kuralı bu şekilde ise yine duyurusunun bu kişilere özelden mesaj yöntemiyle yapılması gerekiyordu. bu şekilde yapılınca gizli-kapaklı yap, alenen duyur gibi olmuş -reklam kokmuş ve reklamın iyisi kötüsü olmaz!-; namı diğer kendin çal kendin oyna misali... muğlalı hemşehrim yakıştıramadım vesselam... Thumbs%20Down "olmadı gari"
[/QUOTE]

+1

nispetsi bi koku var topikte. neye ola ki?
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakan48 » 21 Kas 2009, 01:27

yok tüm skoda kullanıcıları bizim için aynıdır. bunu ilerleyen günlerde yeni hediyelerimizle gösterecegiz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti RoadFighter » 21 Kas 2009, 01:31

Helal olsun.

İşe yarayacak bilgi vermeniz bile hediye değerindedir bence.
Kullanıcı avatarı
RoadFighter
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakan48 » 21 Kas 2009, 01:32

burdan duyurayım o zaman işletmemiz bu tür hediyeleri ayda iki kişiye verecektir.önceden açıklamıyoruz.

ayrıca 500.00tl ve üzeri nakit alışverişlerde 1 yıl yol yardım hizmeti veriyoruz.türkiyenin heryerinde yol yardım konaklama-kurtarma-arac temini-yedek parca temini ve ulaştırılması.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fıratt » 21 Kas 2009, 01:51

[quote="hakanerdogan"] [quote="delidolu"] eğer firmanızın sakodam.com üylerine bu şekilde bir çam sakızı çoban armağanı bir hediyesi varsa, bunun duyurusunun daha öncesinden yapılması gerektiği kanısındayım. yok firma kuralı bu şekilde ise yine duyurusunun bu kişilere özelden mesaj yöntemiyle yapılması gerekiyordu. bu şekilde yapılınca gizli-kapaklı yap, alenen duyur gibi olmuş -reklam kokmuş ve reklamın iyisi kötüsü olmaz!-; namı diğer kendin çal kendin oyna misali... muğlalı hemşehrim yakıştıramadım vesselam... Thumbs%20Down "olmadı gari"
[/QUOTE]

+1

nispetsi bi koku var topikte. neye ola ki?
[/QUOTE]
eveet saat 23:39 işten yeni geldim yatacaktım ancak sinirlerim zıpladı msj yazma gereği duydum biri yakıştıramıyor etik insan rolunde diğer hakanımız nispet diyor neyin nispeti oldugunu kendi dahi bilmiyor,uslublar yanlış olunca bence bu şekilde cvp verme gereği duydum kusura kalmayın ne ekersen onu biçersin mantıgı..

her neyse bu forumu farklı kılan forum diyalogları insan ilişkileri ozetle,yorum yapan her 2 arkadaşıda gerçekten seviyorum ama yersiz çıkışlar olmuş,üste alınma gocunma olarak algılamayın,beni tanımıyorsanız benim msjlara cvblarımı gorun beni tanıyın diyorum en azından içerisinde adımın geçtiği diyalogla uzaktan bagdaşıklıgım varmı(nispet v.s)..oldukça realistimdir her konuda..

neyse gelelim konunun aslına bu aralar yedek parça arayışındayım iş yrimin aracları skoda olması  vede kendi aracımında skoda olması doğrultusunda parça fiyat v.s konusunda yogun diyalogum oldu hatta msjları buradan size kopyala-yapıştır usulude gonderirim,arkadaş bu şekilde bir hediye duşunmuş teşekkur ederim urdanda-ama sizden isteğim saçma yorumlar yapmayın..

bana bu saatte yorum yapma zorunlulugu bıraktıgınız için burdan teşekkur ederimConfused
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: fırat
Nereden: Adana
Arabanız: su aracım yok

İleti hakanerdogan » 21 Kas 2009, 01:54

he iyi oldu söylediğin bilmiyormuşum, vay be... 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti delidolu » 21 Kas 2009, 01:56

samet iyi hoş diyorsun da sana 1şey diyen yok ki! sen hediyeni al/alma derdimiz 3 kuruşluk oyuncak araba değil, zihniyet+uygulama sadece... ki zaten ilgili arkadaşımız da konuya net bir açıklama da getirdi. sen git rahat rahat yat uyu ;)
Kullanıcı avatarı
delidolu
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: Octavia Collection'03 ULTRA ALL INCLUSIVE CONCEPT

İleti fıratt » 21 Kas 2009, 01:56

[quote="hakanerdogan"]he iyi oldu söylediğin bilmiyormuşum, vay be...  [/QUOTE]
neyse hakan iyi geceler sana..tanıyoruz yakından seni..
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakanerdogan » 21 Kas 2009, 01:59

Saol, sanada... 
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti sonertevfik » 21 Kas 2009, 02:01

BİZDE MAKET OTOMOBİL İSTERİZ, BİZDE İSTERİZ, BİZDE İSTERİZ, BİZDE İSTERİZ... AYRICA ŞUNU DA UNUTMADAN BELİRTMELİYİM Kİ, BURASI BİR İNTERNET FORUMU İSTEYEN İSTEDİĞİ DÜŞÜNCEYİ SÖYLEYEBİLİR...
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti fıratt » 21 Kas 2009, 02:03

[quote="delidolu"]samet iyi hoş diyorsun da sana 1şey diyen yok ki! sen hediyeni al/alma derdimiz 3 kuruşluk oyuncak araba değil, zihniyet+uygulama sadece... ki zaten ilgili arkadaşımız da konuya net bir açıklama da getirdi. sen git rahat rahat yat uyu ;)
[/QUOTE]
sağolasın teşekkurler çok,sanada allah rahatlık versin...
fıratt
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 21 Kas 2009, 02:28

zihniyetle ne ilgisi var istedikki skoda kullanıcılarına  hediyeler verelim.önümüzdeki günlerde tekrarı olacak yanlış anlamayın.

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayhani » 21 Kas 2009, 11:41

Bence ortada herhangi bir yanlış yok.
Arkadaşllar dikkat ederseniz parça sorana veriyorlar parça alana değil.

Diyelimki önceden duyruldu. Lazım olan olmayan sırf çekilişe katılmak için parça sorar.
O zaman ne olur?
Bence uygulama gayet güzel ve mantıklı.

Eğer parça sorana değilde parça alana verilseydi hediye o zaman önceden duyurulması gerekirdi. Çünkü kimse oyuncak araba alacağım diye parça almaz. Dolayısıyla parça alan diğer arkadaşlara haksızlık olur.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

Servis, Yedek Parça, Aksesuar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir